Премини към съдържанието
varg_bg

C:/is not accessible какво да направя?

Препоръчан отговор

Когато се опитам да вляза в С-директория ми изписва следният надпис C:/is no accessible Тhe file or directory is corrupted and unreadable докато в D-директория си влизам на какво може да се дължи това и има ли начин да се възстанови пробвах със систем ресторе но не се получи.Приемам съвети всякъкви :).Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се опитам да вляза в С-директория ми изписва следният надпис C:/is no accessible Тhe file or directory is corrupted and unreadable докато в D-директория си влизам на какво може да се дължи това и има ли начин да се възстанови пробвах със систем ресторе но не се получи.Приемам съвети всякъкви :).Благодаря предварително.

ohmy.gif Къде е инсталирана системата ? На кой диск ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам да го форматираш или ако Windows а ти е във тази папка смениси я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Когато се опитам да вляза в С-директория ми изписва следният надпис C:/is no accessible Тhe file or directory is corrupted and unreadable докато в D-директория си влизам на какво може да се дължи това и има ли начин да се възстанови пробвах със систем ресторе но не се получи.Приемам съвети всякъкви :brick wall:.Благодаря предварително.

Пробвай да провериш дяла за грешки:

My Computer => десен бутон на мишката на дял (C:) => Properties => Tools => Error - checking => Check Now => слагаш и двете отметки => start. Може да се наложи рестартираш за да започне проверката...

21505038kc2.jpg

Защо реши, че е вирус? Кога се появи проблема?

Все пак можеш да дадеш два лог файла от AutoRuns и HijackThis!

AutoRuns

1. Изберете Options -> Hide Microsoft Entries и Verify Code Signatures.

2. Изберете File -> Refresh или натисни F5.

3. Изберете File -> Save as.

http://download.sysinternals.com/Files/Autoruns.zip

HijackThis

1.Преименувай я на hjt.exe

2.Стартирай я и изберете Do a scan and save a log file

3.Копирайте съдържанието му в следващия си пост

http://www.merijn.org/files/HiJackThis_v2.exe

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.