Премини към съдържанието
wo0p

подут венец .. боли !

Препоръчан отговор

... значи от 4 дена венеца ми отляво отдолу най отзаде зад кътника ми е подут и немога да си затворя до края остата или пък да ям ... немога да го търпя ..мислех че до 1,2 дена ще мине ама ... е подуто още ... та да ва питам може ли да ми расте мъдрец ...? или с нещо да го намажа ли незнам .. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... значи от 4 дена венеца ми отляво отдолу най отзаде зад кътника ми е подут и немога да си затворя до края остата или пък да ям ... немога да го търпя ..мислех че до 1,2 дена ще мине ама ... е подуто още ... та да ва питам може ли да ми расте мъдрец ...? или с нещо да го намажа ли незнам .. ?

Отивай на зъболекар ... той най - добре ще ти каже какво е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ама днес не е на работа,а утре е неделя .. пък не ми се ходи при някой друг ... ! пък до понеделник немога да издържа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да ама днес не е на работа,а утре е неделя .. пък не ми се ходи при някой друг ... ! пък до понеделник немога да издържа

Вземи си един " Нимезил " / прахче / , ако не подейства си вземи " Аулин " . Това не помогне ли вземи " Дексофен " , ако и той не помогне работата е сериозна обади се на зъболекаря . Никакви гаргари с ракия или други спиртни питиета !

Редактирано от Trichocephalus
правопис (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на колко си годинки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не може ли да ти расте зрелост?

Повече от ясно е, че ти е възпален венеца, но това може да бъде предизвикано и от поникващ мъдрец.

И да е, и да не е, от аулинчето ще ти мине болката, но не и възпалението. И лошото е, че можеш, нечувствайки болка, да насилиш местенцето там и да се възпали още.

Лично аз не посещавам зъболекар в подобен случай, но ти препоръчвам да го направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление мъдреците са най-гадните зъби

Израстват кога си искат,в повечето случаи развалени

Тогава единственото спасение са клещите

Ама не бой се-слагат упойка и не усещаш нищо

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.