Премини към съдържанието
vvladi21

Изчезна ми функнцията hibernate за Windows VISTA

Препоръчан отговор

Изчезна ми функнцията "hibernate" за Windows VISTA home premium става на вапрос ако можете помагайте че без това нещо много шибана история все терябва да SHUT -вам

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезна ми функнцията "hibernate" за Windows VISTA home premium става на вапрос ако можете помагайте че без това нещо много шибана история все терябва да SHUT -вам

Натискаш F1, след което пишеш hibernation в полето за търсене и четеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи следното:

Start => пиши CMD в полето за търсене.Задръж клавишите Ctrl+Shift+Enter => за да отвориш с права на администратор

93760622ql2.jpg

След това въведи следната команда

powercfg /hibernate on

97243446ou2.jpg

Рестартирай компютъра и пробвай пак!

Източник:

http://support.microsoft.com/kb/929658

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи следното:

Start => пиши CMD в полето за търсене.Задръж клавишите Ctrl+Shift+Enter => за да отвориш с права на администратор

93760622ql2.jpg

След това въведи следната команда

powercfg /hibernate on

97243446ou2.jpg

Рестартирай компютъра и пробвай пак!

Източник:

http://support.microsoft.com/kb/929658

Аз съм с Windows XP SP2 и имам същия проблем.А когато отида в ЦМД ми изкарва следното съобщение. "The process cannot access the file because it is being used by another process." Помагаите моляви sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за помоща всичко ми се получи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Да не пускам нова тема пиша си тук пак в моята ;). Става на вапрос пак за функцията "Hibernate" получавасе същия проблем изчезна обаче и неможе да излезе в старт менюто. ПОявявасе в настроиките примерно за on/off бутона си го настроивам с "Hibernate" обаче ту даботи ту не работи. И си мисля че това се случи откакто си ъпдеитнах windowsa с SP1. Говорим за windows Vista.

Редактирано от vvladi21 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от персонализациите се разрови в разширените опции за включването и изключването - и хго нагласи от там

(мисля че беше някъде из часта за скриин сейвъра (понеже сега съм на работа и не мога да проверя))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за съдействието получе се от настроиките нагасих си power бутона да се хибернеитва но тази функция не излиза в старт менюто :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е и нужно - дефолт настройката (поне на ултимейт) е хибернейт чрез пауър бутона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо немога да се оправя с нещата. Ако може малко по подробно да опишете какво да разровя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво те интересува конкретно

след като си нагласил да хибернейтва от пауър бутона (забележи - има пауър бутон и старт меню пауър бутон) при натискане на копчето за включване би трябвало да следва хибернация

за предния ми пост май се налага поправка - май дефолт функцията е слиип - вече и аз не помня

нагласи си start menu power buton да ти е на хибернейт и при натискането му влиза в хибернация (говоря за жълтеникавия бутон с кръгчето)

всичко става от контрол панел - пауър опшънс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.