Премини към съдържанието
feniks

Excel 2003 и Excel 2007 едновременно?

Препоръчан отговор

Възможно ли е да се инсталира друга версия на Ексел,без да се изтрие старата,щото по принцип знам че първо трябва да се деинсталира старата програма, а пък при някои програми автоматично се изтрива старата.На домашния ми компютър съм с ексел 2007,но на работа съм с 2003,и от една седмица ни обучават да работим по пълноценно с Ексел,но пак версия 2003, и шефката ми каза че на нейният лаптоп имало инсталирани и двете версии,и ползвала която си версия иска,та въпросът ми е дали е възможно такава комбинация?

Редактирано от feniks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

възможно е аз съм и с двете и няма проблеми :P

П.С.Забравих за една подробност:когато правиш фаиловете в 2003 след това ги отваря с 2007 не помня как точно може да се оправи това ,но иначе други проблеми няма да има ;)

Редактирано от cMeXyPkO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал, но мисля, че може да се омажат нещата. Ако става въпрос за възможността Excel 2003 да отваря файлове правени с версия 2007, в сайта на Microsoft има допълнителен пакет за 2003, който прави възможно отварянето на новите файлове .docx, .xlsx и т.н. с версия 2003.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях попаднал на някаква Thinstalled версия на МС Офис, и така той беше портативен и можеше да се стартира от флашка дори и при наличието на друга версия на Офис инсталиран на компютъра, но до колко можеш да разчиташ..... е друг въпрос!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно е с portable версия на офис2003 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно е възможно, аз ползувам инсталиран Office 2003 + Portable (Thinstalled) Office 2007 и нямат абсолютно никакви конфликти помежду си, дори и да работят двете едновременно с един и същи файл, единствено запазването (Save) работи само при версията, отворила файла. Въпросът е да намериш точната комбинация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
....., и шефката ми каза че на нейният лаптоп имало инсталирани и двете версии,и ползвала която си версия иска,та въпросът ми е дали е възможно такава комбинация?

Най-вероятно има инсталиран офис пакет от преди две години, в който "офис 2007 " беше като пробна версия, и се инсталираше автоматично, заедно с 2003 cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми че си пречат-затова изтрих офис 2001 и сега съм с 2003

Тоя Уърд кога ще го напишат на бг да му се не знаеше и сложнотията

Кой не знае английски sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Казаха ми че си пречат-затова изтрих офис 2001 и сега съм с 2003

Тоя Уърд кога ще го напишат на бг да му се не знаеше и сложнотията

Кой не знае английски sad.gif

Office 2003, от доста време има превод на български. Потърси из сайтовете като data.bg, пиши в търсачката Office 2003, ключови думи, които да търсиш в резултатите: bg language, bulgarian langage pack, bg lang...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Office 2003, от доста време има превод на български. Потърси из сайтовете като data.bg, пиши в търсачката Office 2003, ключови думи, които да търсиш в резултатите: bg language, bulgarian langage pack, bg lang...

ohmy.gif

Тъй то-то човек се учи цял живот biggrin.gif

Аз само Уърд-а ползвам за работата,речниците са ми там-ама то висше трябва да имаш

Ей сега ще го делна тоз ингилизки офис и ще търся на български

Много ти благодаря,приятел

:offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българския език се инсталира върху английската версия до колкото си спомням. Така, че не трябва да триеш сегашната версия. Теглиш езиковия пакет, инсталираш, може би ще иска рестарт и радваш. Иначе, ако потърсиш повече може да намериш и версия на пакета с вграден български език.

Редактирано от krisku (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш Бг върху английската версия и това е :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Българския език се инсталира върху английската версия до колкото си спомням. Така, че не трябва да триеш сегашната версия. Теглиш езиковия пакет, инсталираш, може би ще иска рестарт и радваш. Иначе, ако потърсиш повече може да намериш и версия на пакета с вграден български език.

E аз точно това направих BG Miror изтеглих

Върху другата я инсталнах-ама пак на ингилизки излезе ама си и работа

В датата нито един офис на бг пък не бачка-всички ги проверих

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Възможно ли е да се инсталира друга версия на Ексел,без да се изтрие старата,щото по принцип знам че първо трябва да се деинсталира старата програма, а пък при някои програми автоматично се изтрива старата.На домашния ми компютър съм с ексел 2007,но на работа съм с 2003,и от една седмица ни обучават да работим по пълноценно с Ексел,но пак версия 2003, и шефката ми каза че на нейният лаптоп имало инсталирани и двете версии,и ползвала която си версия иска,та въпросът ми е дали е възможно такава комбинация?

ДА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
E аз точно това направих BG Miror изтеглих

Върху другата я инсталнах-ама пак на ингилизки излезе ама си и работа

В датата нито един офис на бг пък не бачка-всички ги проверих

sad.gif

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...;hl=Office+2003

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.