Премини към съдържанието
WhD

Дайте ми съвет дали да си взема CANON EOS 400D ?

Препоръчан отговор

Начи искам да си купя добър фотоапарат и аз се спрях на CANON EOS 400D.Искам да знам дали е добър щото не ги разбирам а ако не е добър бихте ли ми казали някакъв хубав фотоапарат до 1500лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начи искам да си купя добър фотоапарат и аз се спрях на CANON EOS 400D.Искам да знам дали е добър щото не ги разбирам а ако не е добър бихте ли ми казали някакъв хубав фотоапарат до 1500лв

CANON EOS 350D е най-продаваната полупрофесионална камера. Факт! CANON заложи нова амбиция и желание да подобри този рекорд в модела си EOS 400D. Не знам дали ще го постигне, защото на пазара се предлага вече EOS 450D. При EOS 400D има леки промени в дизайна и ултразвукова система за почистване на праха полепил по оптиката, а също 9-точково фокусиране на обекта.

Реалният конкурент на модела е Nikon D80. Той не дава повече, а само струва повече. Камерите на Canon за мен са златната среда. Не съм женен за Canon, за да звуча така, просто те са валяка в фотографията. За 2007г "сапунерка" на годината е обявена А640.

Не мога да коментирам цените в България и сервиза, но си позволявам коментар относно българските фото форуми. Там лъха на модераторска шуро-баджанащина и всяко мнение различно от тяхното пристрастие се обявява за ерес. Нужната техническа информация е заменена от говорилня по време на циганска сватба.

Актуални форуми

http://www.foto.ru/

http://www.dpreview.com

поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.