Премини към съдържанието
малка кукла

От къде мога да си купя Чинчила?

Препоръчан отговор

Ами майка ми реши да си вземем чинчила.От Стара Загора съм и намерих чинчила в един магазин,на който имам доверие.Обаче животинчето плюс клетката е около 110 лева.Въпроса ми е някой знае ли къде продават здрави чинчили,но не толкова скъпи.Бях чела някъде,че в Пловдив е имало чинчили за 20-30 лева.

Ако някой не знае какво е чинчила,чинчила е ето това:

istockphoto_2605553_chinchilla.jpg

Редактирано от dindi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами майка ми реши да си вземем чинчила.От Стара Загора съм и намерих чинчила в един магазин,на който имам доверие.Обаче животинчето плюс клетката е около 110 лева.Въпроса ми е някой знае ли къде продават здрави чинчили,но не толкова скъпи.Бях чела някъде,че в Пловдив е имало чинчили за 20-30 лева.

Толкова ефтина чинчила неможеш да си намериш не се заблуждавай, преди да си вземеш чинчила малко прочети за тях за начин на отглеждане и ей такива неща, вземането на животното ти е най-малкия проблем, първо малко се образовай после си вземи животинче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като гледам за 20-30 лева няма чинчили

http://search.icq.com/search/results.php?q...search_mode=web

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мда,видях.Мерси все пак :P .Просто някой,някъде в интернет беше казал,че в Пловдив имало по толкова и реших да попитам :) .

Редактирано от малка кукла (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка събота в София, близо до булевард Мадрид правят животински пазар, за декоративни животинки. Лошото е, че с чак от Стара Загора. Иначе, там съм виждала и чинчили и каквото се сетиш още гадинки, които можеш да си гледаш в къщи. :speak: Но не си мисли, че 20 -30 лв. са достатъчни, да се снабдиш с всичко необходимо. Тя е капризна животинка. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всяка събота в София, близо до булевард Мадрид правят животински пазар, за декоративни животинки. Лошото е, че с чак от Стара Загора. Иначе, там съм виждала и чинчили и каквото се сетиш още гадинки, които можеш да си гледаш в къщи. :grimace: Но не си мисли, че 20 -30 лв. са достатъчни, да се снабдиш с всичко необходимо. Тя е капризна животинка. biggrin.gif

би ли обяснила къде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам чинчила и мога да ти кажа, че ако си намериал така, както казваш- чинчилата заедно с клетката 110лв- въобще да не го мисли- офертата е много добра. Моята животинка я взех за 100лв, а клетката за 60лв(тя е много голяма- специално за тях) Чинчили за 20-30 лв се съмнявам да намериш, защото тази продажба няма да е изгодна за човека, който я прави, а и не съм чувала за такова нещо.. Вземи си я- няма да съжаляваш!!! Много си милички, добрички, любвеобилни, чисти, а и се гледат много лесно :)

Редактирано от productxaxa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си купувах заек и видях чинчила +клетка за 120 лева и ми казаха че това е най-евтината чинчила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам малки чинчили-3 бр. домашно производство.

пазарджик

скайп: dirty_boy3444

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.