Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTIO...FSET=5&PERIOD=0

Най-хубавото е, че всеки може да го тълкува по своему

Редактирано от arti (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:):):yanim:

Браво снимката е много интересна, заинтригуваща и може да се погледне по хиляди начини ... много е смислена харесва ми laugh.gif

Редактирано от varvarinata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е нещо невероятно,наистина има много смисъл и можеш да го тълкуваш както намериш за добре.

Ето защо харесвам такова изкуство! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятна интерпретация!Мисля си че сърцето на всеки човек изглежда така само дето при мъжете снимките са заменени със женски образи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че мога да изразя с думи колко ме впечатли тази снимка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста време не съм попадала на нещо,толкова идейно,хубаво и смислено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight
Мисля си че сърцето на всеки човек изглежда така само дето при мъжете снимките са заменени със женски образи ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Не при всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е много добре и много на място, но защо пък само жените да имат счупени неща в сърцата си. (май много почнах да умувам и ще ми се смеете)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Идеята е много добре и много на място, но защо пък само жените да имат счупени неща в сърцата си. (май много почнах да умувам и ще ми се смеете)

<{POST_SNAPBACK}>

не са само жените разбира се... всеки може да бъде наранен

снимката е страхотна наистина! браво arti ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Е, все пак това е една от целите - да ни накара да умуваме ;)

Просто творецът е жена и тя представя нейната гледна точка, нейното сърце, можеше да попиташ и защо само жените да имат мъжки образи в сърцето си, както DarkLight отбеляза ;)

Единственото, което не ми хареса в началото бе, че няма образи и на нещо друго, което жената може да таи в сърцето си. Но след това приех, че фотографията представя сърцето само откъм романтичната му страна, представя любовта - буди в мен подобна асоциация с много листове, разпръснати върху бюро - някои обикновени, груби, други лъскави, напарфюмирани, изписани напълно или наполовина или останали само с няколко думи за начало, с красив или с разкривен почерк, някои на преден план, други смачкани и захвърлени, а някъде в далечината се вижда и купчинката с още съвсем чисти, бели, неначенати листове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина невероятно и уникално... Браво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра снимка ако е снимка де а не монтаж. Снощи разглеждах наградените сайтове на компютърното пространство'2007, едно попадение, леко близко до темата - цък

И два от сайтовете ми направиха силно впечатление - този, авторът му е жена, скоро не бях виждал подобна приказка.

Страхотен е и този сайт - цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добра снимка ако е снимка де а не монтаж. Снощи разглеждах наградените сайтове на компютърното пространство'2007, едно попадение, леко близко до темата - цък

И два от сайтовете ми направиха силно впечатление - този, авторът му е жена, скоро не бях виждал подобна приказка.

Страхотен е и този сайт - цък.

много ми хареса този сайт...наитина впечатлява и оставя в тебе усещането на приветливост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехааа, аз чак сега видях снимката, но наистина е малко казано страхотна. Кара те да се замислиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-готина е Баба Яга

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баба Яга е за деца :)

А иначе.. жената с меча е страхотна... И сайтовете са добри, но какво общо имат с темата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката е страхотна! Наистина те кара да се позамислиш малко! Но не мисля, че се отнася само за женското сърце! И жените сте способни да разбиете мъжкото сърце, само че там е разликата че го правите с повече финес cool.gif пък и мъжете се опитваме да не го показваме! пффф май и аз много почнах да мисля biggrin.gif

Редактирано от driver_sl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Баба Яга е за деца :)

Мда-аз съм си дете в Душата

Не видях снимка с брюнетка-затова Баба Яга ми хареса повече

Аман от блондинки

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTIO...=5&PERIOD=0

Тъжно е! sad.gif

Много тъжно, сигурно защото се чувствам точно така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен колажът не ми повлия. Може би, защото съм виждал идеята преди или поради друга причина.

По-добре късно отколкото никога да ви покажа и мъжкото сърце:

vorfaxheart4ap6.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTIO...=5&PERIOD=0

Е, все пак това е една от целите - да ни накара да умуваме :wors:

Просто творецът е жена и тя представя нейната гледна точка, нейното сърце, можеше да попиташ и защо само жените да имат мъжки образи в сърцето си, както DarkLight отбеляза :P

Единственото, което не ми хареса в началото бе, че няма образи и на нещо друго, което жената може да таи в сърцето си. Но след това приех, че фотографията представя сърцето само откъм романтичната му страна, представя любовта - буди в мен подобна асоциация с много листове, разпръснати върху бюро - някои обикновени, груби, други лъскави, напарфюмирани, изписани напълно или наполовина или останали само с няколко думи за начало, с красив или с разкривен почерк, някои на преден план, други смачкани и захвърлени, а някъде в далечината се вижда и купчинката с още съвсем чисти, бели, неначенати листове.

На мен колажът не ми повлия. Може би, защото съм виждал идеята преди или поради друга причина.

По-добре късно отколкото никога да ви покажа и мъжкото сърце:

http://img137.imageshack.us/img137/8835/vorfaxheart4ap6.jpg

И двете ми харесват, изключително. Първата е по-притаена мъка и има в себе си носталгична нотка. Спомени свързани с определени лица оставили копнеж и мечти - едни реализирани, а други разбити. В другата болката е по-силно изявена. Тя почти цялата е окървавена, сякаш следкато е извадила собственоръчно сърцето му после е потъркала тялото си с него като с гъба избърсваща потта. Може би препочитам втората, по-експресивна е за мен. Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.