Премини към съдържанието
Юнак

Какво може великият Photoshop

Препоръчан отговор

Хах, аз какви колажи съм си правила с този софтуерен продукт :) мани мани, мани бегай

Ама ефекта от фото шопеца е як cool.gif

Редактирано от varvarinata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хах, аз какви колажи съм си правила с този софтуерен продукт :P мани  мани, мани бегай

<{POST_SNAPBACK}>

"от мен до другото дърво" :) , както казва Мария

:)

Редактирано от Юнак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бате ти ме хвърли в некъв дълбок размисъл...Значи ли това, че всичко което гледаме по снимките в списанията например, не е точно такова в същност...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бате ти ме хвърли в некъв дълбок размисъл...Значи ли това, че всичко което гледаме по снимките в списанията например, не е точно такова в същност...

<{POST_SNAPBACK}>

Diezel,зажалост е така,почти всичко(да не кажа всичко) е лъжа.Въпрос на осветление,грим и Photoshop. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като заговорихте за Photoshop,знаете ли някой сайт където тия които не знаеме как се работи с тая програма,малко да се образоваме.....

но който разбира може да направи доста готини неща с нея....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм наясно, че снимките по вестници и списания са винаги след обработка. Същото се отнася и за красавиците който виждаме по телевизията, а на живо не можем да ги познаем. Работих в Телевизия Планета, през свободното си време правех компания на Поли - той обработва клиповете и фотосесиите.

Сядам и започвам да зяпам .......гледам една от всичките певици, без да споменавам имена..цялото й лице беше на лишеи, светло кафяви петна и ситни пъпчици. Само след 30-40 минути....кожата и стана като порцелан...гладка, на места матова, на места с блясък...издължи тялото й, пусна няколко филтъра, тук там сложи светлосянки, подчерта формите й, увеличи очите и устните й...смали нослето, направи и идеални скули, косата и стана като от рекламите на Пантен, зъбките естественно станаха снежно бяли.

Помня, че тогава в буквалният смисъл гледах като " плесната с мокър парцал " :wors: Отидох до пицарията отсреща да си взема една пица, връщам се в офиса на Поли и виждам някаква жена как разглежда кадрите от клипа....и изведнъж чувам : "Ей, това ми е най-хубавият клип, много съм красива" :clap: Тогава разбрах, че всъщност красавицата от клипа е невзрачната жена която беше пред очите ми! :)

Не вярвам вече на нищо, докато не видя с очите си ;)

Редактирано от Marsella (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
като заговорихте за Photoshop,знаете ли някой сайт където тия които не знаеме как се работи с тая програма,малко да се образоваме.....

но който разбира може да направи доста готини неща с нея....

<{POST_SNAPBACK}>

Сайтове колкото искаш:

http://www.kaldata.com/forums/Search=Photoshop

http://it-place.net/Photoshop уроци

fotofects.com/Tutorials/Adobe-Photoshop/

http://www.google.com/search?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудех се къде да постна ТОЗИ ЛИНК.

Ама тези дето са правили тези картинки, наистина владеят програмата до съвършенство. ;)

Редактирано от Юнак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огромно БЛАГОДАРЯ за линковете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

ОЩЕ

adobeph2ej.th.png 04120320tt.th.jpg

Редактирано от Castigado Pantockrator (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост вече почти нищо не е реално...

Ама първата снимка на Castigado Pantockrator направо ме отнесе...

Редактирано от Митака (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чудех се къде да постна ТОЗИ ЛИНК.

Ама тези дето са правили тези картинки, наистина владеят програмата до съвършенство. :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

Това направо ме смая супер уникални са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това направо ме смая супер уникални са

:clap::clap::wors::clap::speak::clap:;):clap:

Направо изтрепаха рибата с тия колажи,много яки-сърбят ме ръцете да направя нещо подобно с български политици,ама като ги знам колко са суетни -ще хукнат да ме съдят..... angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина с тази програма стават хубави колажи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не знам, ама Фотошопа е луда програмка :rolleyes:

Редактирано от zorito
Правопис! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много готина програма е !

Аз съм правил значителни промени в снимки с нея !

Като почнем от контраст, до добавяне на други неща в снимката !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет !

Работя с тази прословута програма от 3-4 месеца .Направил съм няколко колажа ,на които моля да изкажете мнение !

1 2 3 4 5 6

Това са колажи ,на мои приятелки .. мнение ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търсч си книгата "самоучител за photoshop cs2" в интернет. някой срещал ли я е и може ли да посочи от къде да се свали?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
търсч си книгата "самоучител за photoshop cs2" в интернет. някой срещал ли я е и може ли да посочи от къде да се свали?!

Аз съм я срещал. Не е проблем да я срещнеш и ти, иска се достъп до интернет. Има по-тарикатски книги. Интерактивни. Такава е на Игор Ульман с 99 нагледни видеоурока за CS2, или на Новая школа с 44 видеоурока, специфични за CS3. Посочвам и моя приятел Евгений Попов с 11 видеоурока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм я срещал. Не е проблем да я срещнеш и ти, иска се достъп до интернет. Има по-тарикатски книги. Интерактивни. Такава е на Игор Ульман с 99 нагледни видеоурока за CS2, или на Новая школа с 44 видеоурока, специфични за CS3. Посочвам и моя приятел Евгений Попов с 11 видеоурока.

добре де аз ако бях я срещнала нямаше да искам помощ, уроци много по интернет..на мене ми трябват основните неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
добре де аз ако бях я срещнала нямаше да искам помощ, уроци много по интернет..на мене ми трябват основните неща...

Ето Ви и малко от мен. На руски е, но се ползва съвсем лесно.

линк: http://photoshop.demiart.ru/

Ето и тук, около 16 урока във видеоматериал - също по руски . това е качено на личният ми албум:

линк: http://video.mail.ru/mail/stefko55/22180/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето Ви и малко от мен. На руски е, но се ползва съвсем лесно.

линк: http://photoshop.demiart.ru/

Ето и тук, около 16 урока във видеоматериал - също по руски . това е качено на личният ми албум:

линк: http://video.mail.ru/mail/stefko55/22180/

много ви благодаряя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.