Премини към съдържанието
Tragedy

Брояча на постове беше спрян за форум "Празни приказки и за"

Препоръчан отговор

Във връзка с дискусиите по повод на системата за репутация, броячът на форум "Празни приказки и забава " беше спрян и вече постовете в темите от този раздел няма да влизат в общата бройка на постовете. Това важи оттук нататък, което означава, че сегашната бройка на постовете ще се запази.

Причините за спирането са много, но най-основната е, че на база на правилата на системата за репутация, потребители с над 100 поста могат да гласуват. Както всички знаете, форум "Веселба" има теми, в които се пише невероятно много и те се използват най-вече за отмора и развлечение. Често обаче се злоупотребява с това и се гони заветната бройка от 100 поста, което не е никак коректно.

Ако имате някакви предложения, възражения или забележки във връзка с тази промяна можете да ги споделите тук.

П.П. Искам да благодаря на DarkLight че ми показа откъде може да се спре. :yanim:

Редактирано от kal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логична постъпка, браво!

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ако може да не се показват като горещи теми от форума на главната страница на Калдата защото не ми се струва удачно темата за асоциациите да седи най-отгоре а някой да пита нещо важно и темата да пропада надолу заради тия неща.Ей,тия да не се прехвърлят сега по другите раздели? :yanim::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе ако може да не се показват като горещи теми от форума на главната страница на Калдата защото не ми се струва удачно темата за асоциациите да седи най-отгоре а някой да пита нещо важно и темата да пропада надолу заради тия неща.Ей,тия да не се прехвърлят сега по другите раздели? :yanim:  :wors:

<{POST_SNAPBACK}>

Това и аз го подкрепих, така че вече сме трима (заедно с Neuton Gimic).

Относно прехвърлянето - имаме си чудесни модератори, а и се надявам, че потребителите ще са разумни и няма да правят глупости, за да не се намесваме ние ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво! Подкрепям това решение напълно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight

--offtopic--

Защо не пуснеш и ре-преброяване на съобщенията, да си се обновят статистиките :yanim:

--/offtopic--

П.П. Искам да благодаря на DarkLight че ми показа откъде може да се спре

Няма защо - просто ако имаш проблеми с Invision-а (както и с phpBB или попринцип с PHP/SQL) питай - с питане и до цариград се стига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с тази промяна. Надявам се, че ще е за добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е пост номер 100, а 75 от тези 100 са във Веселба. Но не съм гонил брйка и сега продължавам да си пиша там. И наистина най-лесно да направиш 100 поста беше чрез раздела Веселба. И съм напълно съгласен с решението да не се зачитат постовете от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това и аз го подкрепих, така че вече сме трима (заедно с Neuton Gimic).

Относно прехвърлянето - имаме си чудесни модератори, а и се надявам, че потребителите ще са разумни и няма да правят глупости, за да не се намесваме ние ;)

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм съгласна с това така,че вече сме квартет. ;)

Иначе аз много си харесвам форум "Веселба" и той за мен наистина служи за отмора и развлечение и бях против спирането на постовете,но сега като се замисля Tragedy наистина е прав,че се прекалява и аз съм от хората,които са прекалили (въпреки,че не съм го направила умишлено).

А за модераторите спор няма,продължавайте в същия дух момчета и момичета, наистина форума е прекрасен благодарение на вашите усилия.

А ние потребители сме тук да му се радваме и да се забавляваме,така че Вие сте "длъжни" да вземате правилните решения.

Благодаря Ви от сърце за прекрасния форум. :):clap::clap:

п.п.Това си е мое мнение и никой не е длъжен да се съобразява с него. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се съобразявам с него.Така е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости ani_2

Аз също подкрепям това решение. Нека се забавляваме заради самата веселба, а не за да трупаме постове. И дано това решение не се превърне в "ябълка на раздора" както стана с прословутата Репутация. Защото ще е жалко, ако пак започнат да валят лични нападки, упреци и обвинения. Затова призовавам да запазим добрия тон и да приемем решението на модераторите без да правим от това драма. Защото нали ние сме тук не заради броя на постовете ни, а защото ни е приятно да сме заедно и да общуваме помежду си? Това е истински важното.

Поздрави : Ани :bye: :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз съм с вас :) подкрепям това решение защото наистина се злоупотребява с този раздел - нови потребители набират постове в теми като "познай за следващия" и после почват да "раздават правосъдие". Мисля че първо трябва да си се доказал като личност по малко по-сериозните въпроси, за да можеш да прецениш що за човек е този срещу теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... Защото нали ние сме тук не заради броя на постовете ни, а защото ни е приятно да сме заедно и да общуваме помежду си? Това е истински важното.

Поздрави : Ани  :bye:  :bye:  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Да, наистина това е най-важното!

И аз съм "За" това решение. Когато се обсъждаше този въпрос, осъзнах колко наивно съм гледала на всичко, защото изобщо не се бях замисляла за това колко поста имам и как да натрупам повече и т.н. Ето, че някои потребители са се сетили! :eek: А във "Веселба" наистина си е весело, преди доста пишех там. :hush:

Браво за качествената промяна! :yanim::yanim::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм "за" това е много удачна промяна :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер, ако се направи и ре-преброяване на съобщенията някои от нас ще са с отрицателен брой. biggrin.giflaugh.gif Честно казано, на мен ми е все едно колко съобщения имам под аватара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.