Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

8800 GTS 512 MB - слабо Call of Duty - Modern Warfare 1&2

Featured Replies

Привет, Наскоро ъпгрейдвах до следната машина: CPU: Athlon 64 X2 @ 2,4Ghz RAM: 2x1GB@800 Dual Channel HDD: 500 GB PSU: не се знае колко !!! VC: Nvidia GeForce 8800 GTS 512 MB G92 Надявах се тази видео карта да ме пусне да играя Modern Warfare ПОНЕ ЕДИНИЦАТА, но уви, хващам едва 10-15 кадъра, насаме 40, ама НАСАМЕ............... Работя в бранша и съм що-годе наясно кво-що............ Сега единствените ми съмнения са относно захранването.......... Не се вижда на него какво пише и незнам колко вата е, дали ако е 300 вата машината не развива максимума си??? Ако сложа по-силно ще се оправи ли ??? И все пак въпроса ми относно захранването е: ако е слабо няма ли да се рестартира компа или да забива ?! При мене обаче всичко върви без да забива и не знам защо толко слабо ми вървят тези две игри !?!? Все пак видеото е силно !?!?!

  • Автор

Дъното е http://www.biostar-usa.com/app/en-us/mb/content.php?S_ID=28 Опитвам на 800х600 и 1024х768, едно и също...... съмнявам се в драйверите за видеото, пробвах от сайта на Nvidia най-новите и от сайта на ASUS - производителя на картата, пак най-новите........ PS: Windows XP SP2

Редактирано от Shnureaga (преглед на промените)

Колеги ?!

Колегите спят по това ввреме и е малко вероятно да случиш тази тема да е в листа на прясно чекнатите в индексната страница когато са на линия. Освен някой "бухал" от феновете на нощните забавления, но те са спецове по религиозни и сексуални въпроси.

Та картата е на Нвидия, мощна е но и доста процесорозависима, така че не се учудвай че е доста спъната!

Впрочем като я монтира включи ли допълнителното захранване през шестпиновата букса?

Публикувано изображение

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

  • Автор

Ми както ми обадиха и от други места, трябва да дигна и процесора, мисля да минавам на АМ3 Phenom X2 [email protected] с DDR3. Това вече трябва да направи игрите приказка ?!

Ми както ми обадиха и от други места, трябва да дигна и процесора, мисля да минавам на АМ3 Phenom X2 [email protected] с DDR3. Това вече трябва да направи игрите приказка ?!

Няма лошо стига да имаш парички. Защото ще трябва и ново дъно със банки за ДДР3 памет и модули от същата и за процесор и прочие.

Гледам че в старата ти тема, казваш че си доволен от Athlon 64 Х2 4600+, само не ми е ясно откъде изпадна карта, която не точно за твоята конфигурация? Ако по онова време си я имал предвид, добре беше било да си се поразтърсил по-сериозно и да си взел Athlon 64 Х2 6000+, щеше да вървят картинките поносимо добре, макар че и при този случай картата нямаше да покаже на 100% какво е способна.

Разбира се може и други проблеми да препядстват скороста на опресняване, така че изчакай обяснение от по начетените колеги

а на какви детайли се опитваш да я играеш? То че процесора ти спъва картата я спъва но все пак картата показва ~60-70% от възможностите си и не би трябвало да имаш проблем със тази игра на почти максимални детайли и на по висока резолюция. Покриваш препоръчително изисквания за играта ->CPU: 2.4 GHz dual-core, Nvidia GeForce 7800 or ATI Radeon X1800.

Като си махал старите драйвъри изтри ли ги първо или директно качи новите? Можеш първо да преинсталираш уиндоуса и да качиш на ново драйвърите.

ПП:Аз я изиграх на 1680х1050 максимални детайли + АА със 9800GT (която е малко по бавна от 8800GTS 512MB) и със E2200 който пък беше клокнат на @3Гхз.

Редактирано от Brujerizmo (преглед на промените)

Аз съм с Е6600 2gb евтина рам и 8800 GTS 320 mb, MW 2 се играе без проблеми на нормална резолюция и почти максимални настройки.

Привет,

Наскоро ъпгрейдвах до следната машина:

CPU: Athlon 64 X2 @ 2,4Ghz

RAM: 2x1GB@800 Dual Channel

HDD: 500 GB

PSU: не се знае колко !!!

VC: Nvidia GeForce 8800 GTS 512 MB G92

Надявах се тази видео карта да ме пусне да играя Modern Warfare ПОНЕ ЕДИНИЦАТА, но уви, хващам едва 10-15 кадъра, насаме 40, ама НАСАМЕ...............

Работя в бранша и съм що-годе наясно кво-що............ Сега единствените ми съмнения са относно захранването..........

Не се вижда на него какво пише и незнам колко вата е, дали ако е 300 вата машината не развива максимума си??? Ако сложа по-силно ще се оправи ли ???

И все пак въпроса ми относно захранването е: ако е слабо няма ли да се рестартира компа или да забива ?! При мене обаче всичко върви без да забива и не знам защо толко слабо ми вървят тези две игри !?!? Все пак видеото е силно !?!?!

С този слаб процесор не виждам как ще играеш... Пробвай да го клокнеш, или си купи нов.

С този слаб процесор не виждам как ще играеш... Пробвай да го клокнеш, или си купи нов.

Нещо се увъртях из нета и не ми стана много ясно...

Искам да си направя ъпгрейд, дъното ми е Biostar Micro AM2 (довечера ще дам линк към него да се види) и исках да попитам какво още трябва да се гледа, за да разбера максимално какъв процесор мога да сложа?

Дъното е кофти(нисък клас) и ако напъне над 95 вата процесорна консумация просто ще изпуши, ако има късмета да не сработи защитата.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

  • Автор

Наистина захранването незнам какво е (понеже е пръснато със спрей) и подозирам, че е смотан китаец........ Това довежда до въпроса, дълбоко таен в мен "ако захранването е слабо може ли игра да насича от това"........ Сегашния процесор е почти максимума за това дъно, така че отиваме на ъпгрейд дъно с ДДР3 2 ГБ и Phenom [email protected] Ghz....... Други мнения ?

  • Автор

Аз съм с Е6600 2gb евтина рам и 8800 GTS 320 mb, MW 2 се играе без проблеми на нормална резолюция и почти максимални настройки.

Явно E6600 бие с доста аналога си AMD Athlon 64 X2 @ 2.4Ghz

  • 1 година по-късно...

С този слаб процесор не виждам как ще играеш... Пробвай да го клокнеш, или си купи нов.

Аз играя CoD MW3 на макс със 7 годишна конфигурация със процесор Intel Pentium E2180 2.00 GHz и нямам никакви проблеми. Видеокартата ми е Nvidia GeForce 8500 GT 256mb

Редактирано от bigdaddy (преглед на промените)

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.