Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Болестите = Нелюбов към себе си

(0 мнения)

blog-0382094001392964406.jpgМоето лично наблюдение е, че в основата на всичките ни болести стои нашата нелюбов към себе си.

Любовта към себе си, вниманието си, с което се обливаме във всеки един миг на осъзнаване, на медитация, на будност, са онзи вечен извор на здраве и живот, който пренебрегваме с лека ръка.

А забравяме, че човек сам на себе си е най-големият лечител.

Защото във всеки един от нас, в центъра на съществото ни, в душата ни, е запалена Божията искра на съзиданието и ако я осъзнаем, тя ще облее тялото ни и ума ни със своя вечен извор на енергия

2 Коментара

Препоръчани коментари

rosi45

Потребител

Съгласна съм,но трябва да се прави граница между любовта към себе си и егоцентризма,който съвсем не е полезна черта...но по мои наблюдения още повече болести имат в основата си завист,злоба,най-вече ОМРАЗА /особено ако е дълго таена/

Aliya

Потребител

Който има любов към себе си, се превръща целият в любов. Такъв човек не може да бъде егоцентрик, нито може да мрази или завижда.

Който обаче няма любов към себе си, той не може и да излъчи любов към никого - защото откъде ще я вземе тази любов, ако я няма в себе си?!

Такъв човек е егоцентрик, той е пълен с омраза, завист като израз на вътрешната му празнота и липса на любов първо към себе си. Защото любовта към себе си е центърът, от който като концентрични кръгове се разпространява любовта към всичко извън себе си. 

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Добави коментар...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.