Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предлагам размяна на банери на website . Моя банер за сайта срещу вашия банер за сайта и слагаме банерите по сайтовете си и сме готови :P . Който е заинтересуван от офертата да ми пише ЛС (лично съобщение) или може да пише по темата ,както му е по удобно ,но за по-добре да се разберем предлагам ЛС .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, Ако още имаш интерес да обмениш банер виж дали сте ти допадне нашия сайт. поздрав www.pop-idol.tv

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ани можем да направим една размяна на банери ако искаш, моя сайт BGBanka За да видиш колко дневни посещения има можеш да ми пишеш лично или на скайп codefuture

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, И аз съм навит за размяна така че разгледай сайта ми и драсни ако си заинтересуван/a. :Phttp://www.mrtroller.soulgrab.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Ако желаете да разменим банери пишете в сайта има контактна форма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да печелите от линкове публикувани на вашият сайт като поставите кода за издатели на http://ximbro.com/ Moже също така да ползвате натрупаните приходи от сайта ви за да публикувате вашият линк по-други сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!!

Търся с някой да разменим банери или линкове сайта ми е www.portal7.free.bg ако някой има интерес нека да ми пише на лс.

Редактирано от portal7 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска да размени банери с Unikalen.org да ми пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отбелязвайте и Google PR на сайтовете, които предлагате - така е по-лесно за ориентиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отбелязвайте и Google PR на сайтовете, които предлагате - така е по-лесно за ориентиране.

Предлагам размяна на линкове и банери сайт www.portal7.free.bg PR - 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз ще предложа моите:

http://magazin.ovo.bg - "чисто" нов и няма още PR, но ще има :)

http://www.e-cool.co.cc/ - PR - 2

Какъвто и да е Вашия сайт/блог съм готов на размяна.

Редактирано от dreivan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ние сме най-бъrзо развиващата се компания в БГ за борва с вредителите, и с удоволствие ще разменим линкове и банери със всички сайтове и блогове, кото мислят, че можем да си бъдем взаимно полезни. Вижте дали нашият сайт ви харесва на http://iztrebitel.com/

Ако искате да разменим банери, моля да ни пишете на email:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз съм съгласен да разменим , пишете ми на ЛС. сайтът ми е magicportal.ivanovv.info

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имаме удоволствието да ви представим Българската Свободна зона©p2pCh@rt.bg™ - Web Directory p2p Traffic Generator - Beta® (WWW)и съответно да ви поканим за участие в нея! Включете се сега напълно безплатно!Ние сме иновативни! Ние сме креативни! Нашата цел е вашият успех! »Партньори »Помощ(FAQ) »Правила за включване »Портфолио»Авторски права »Нашите оферти! »Заяви златен акаунт! Надяваме се да прекарате незабравими мигове с нас! Очакваме ви! ==============================================За връзка с екипа: admin@p2pchart.ch.ggЗа реклама: advertise@p2pchart.ch.ggЗа въпроси: support@p2pchart.ch.gg ©p2pCh@rt.bg™ - Web Directory p2p Traffic Generator - Beta® ==============================================

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам удоволствието да ви представя моя сайт - Българската Свободна зона ©p2pChаrt™ - Web Directory p2p Traffic Generator - Beta® (вече на адрес www.bgtorrents.do.am поради некоректно отношение на хостинг доставчика ни) и съответно да ви поканя ако желаете да се включите напълно безплатно в нея! Ние сме иновативни! Ние сме креативни! Нашата цел е вашият успех! Надяваме се да прекарате незабравими мигове с нас! МОЛЯ НЕ МИ ПИШЕТЕ лични съобщения или молби на мейла, аз или екипа ми не добавяме сайтовете в каталога ни. Добавете сами вашия сайт и вземете линка за гласуване. Моля прочетете секциите FAQ и Как да добавя сайт? внимателно! Благодаря предварително! Очакваме ви!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не видях,точно да има раздел Размяна на банери или нещо от сорта и затова намерих за добре тук да пусна тема :)

Сайта е psbulgaria.com и разменяме банери 468х60, както и 728х90 Банерите седят най-отдолу :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Е и ? Ако ми дадеш пари може да ти пратя няколко банера без размяна хаха ... Размяна лтф

Редактирано от Nyarlathotep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не видях,точно да има раздел Размяна на банери или нещо от сорта и затова намерих за добре тук да пусна тема :)

Сайта е psbulgaria.com и разменяме банери 468х60, както и 728х90 Банерите седят най-отдолу :)

Това е само една от темите  за размяна на банери, които ти така успешно не откри за да пишеш в тях.

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.