Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

Е той нали си има самия браузер WOT...ми май вместо да сменяме антивирусните ще смениме браузера..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

Ако си забелязал нито един Антивирус няма съвместимост с Хром.Никакви добавки не му се инсталират за защита от Антивирусите.

Има някои продукти , които слагат добавки и в Chrome , явно не си сменяла антивирусните програми често , за да го установиш .

Аз смятам , че Chrome няма нужда от абсолютно никакви добавки по отношение на сигурността - той е толкова сигурен , че по-сигурен не може да бъде.

Като приятел те съветвам - тествай си колкото искаш антивирусни програми , сменяй ги през час , но не го показвай публично , защото прави впечатление в очите на хората . В WildersSecurity има един такъв пич , който през два-три дни си сменя програмите , има лицензи за всичките , сменя си avatar-ите и мнението драстично за всяка от тях през няколко дни . Би заприличало на раздвоение на личността - не може да направи избор - което е сериозен психически проблем .

Няма идеална програма - всяка има някои кусури и винаги ще има. И ако в един месец една е най-добра , през следващия това може да се промени драстично.

Тествай си , но не си сменяй avatar-ите , че и ние да знаем , че го правиш. Разбираш ли , слънце , няма кой знае какво лошо , но прави лошо впечатление.

Редактирано от 3GUSER / ASpace (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като приятел те съветвам - тествай си колкото искаш антивирусни програми , сменях ги през час , но не го показвай публично , защото ставай за смях в очите на хората .

ОФФ Не можах да се сдържа...е това ли е смешно да тестваш програми и да изказваш мнения за тях,които може да са в помощ на другите...?

Странно...Аз лично смятам,че има къде по- смешни неща в живота...:)

P.S.Отделно ясно е, че такъв феномен като леко пристрастяване към инсталиране на защитни програми има,който сигурно надали е описан в медицината,но чак пък да е индикация за психични проблеми...то тогава голям процент от пишещите тук в раздел сигурност и антивирусна защита ще са с такива проблеми,щото не вярвам да са много хората които с една и съща защитна комбинация да са изкарали поне половин година,ако не и 3 месеца...:)

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
  • Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОФФ Не можах да се сдържа...е това ли е смешно да тестваш програми и да изказваш мнения за тях,които може да са в помощ на другите...?

Странно...Аз лично смятам,че има къде по- смешни неща в живота...:yanim:

Като приятел те съветвам - тествай си колкото искаш антивирусни програми , сменяй ги през час , но не го ПАРАДИРАЙ публично

щото не вярвам да са много хората които с една и съща защитна комбинация да са изкарали поне половин година,ако не и 3 месеца

В случая на Coccinelle не става въпрос нито за 3 месеца , нито за 3 седмица , а за има-няма 3 дни . Просто това имах в предвид - че дори и да го прави на някои хора прави лошо впечатление. Знам такъв човек , който цял форум му се подиграваше за това . Просто съветвах Coccinelle да не върви в тази посока.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно...Аз лично смятам,че има къде по- смешни неща в живота...:)

P.S.Отделно ясно е, че такъв феномен като леко пристрастяване към инсталиране на защитни програми има,който сигурно надали е описан в медицината,но чак пък да е индикация за психични проблеми...то тогава голям процент от пишещите тук в раздел сигурност и антивирусна защита ще са с такива проблеми,щото не вярвам да са много хората които с една и съща защитна комбинация да са изкарали поне половин година,ако не и 3 месеца...:)

То хубаво, ама верно да си сменяш аватара през ден е тъпичко... и аз сега не съм с ESET ама не съм сложил друг аватар/подпис......

При мен е НОД 32 4.2.64.12

Публикувано изображение

Актуалната е 4.2.71.2..!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, аз като съм с по - стара,мога ли да я надградя до текущата или трябва да я деинсталиран и лиценза актуален ли ще бъде?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, аз като съм с по - стара,мога ли да я надградя до текущата или трябва да я деинсталиран и лиценза актуален ли ще бъде?

Да, можеш да надграждаш върху сегашната. И да, лиценза е активен за всички версии.

Редактирано от kexul (преглед на промените)
  • Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някои продукти , които слагат добавки и в Chrome , явно не си сменяла антивирусните програми често , за да го установиш .

Аз смятам , че Chrome няма нужда от абсолютно никакви добавки по отношение на сигурността - той е толкова сигурен , че по-сигурен не може да бъде.

Като приятел те съветвам - тествай си колкото искаш антивирусни програми , сменяй ги през час , но не го показвай публично , защото прави впечатление в очите на хората . В WildersSecurity има един такъв пич , който през два-три дни си сменя програмите , има лицензи за всичките , сменя си avatar-ите и мнението драстично за всяка от тях през няколко дни . Би заприличало на раздвоение на личността - не може да направи избор - което е сериозен психически проблем .

Няма идеална програма - всяка има някои кусури и винаги ще има. И ако в един месец една е най-добра , през следващия това може да се промени драстично.

Тествай си , но не си сменяй avatar-ите , че и ние да знаем , че го правиш. Разбираш ли , слънце , няма кой знае какво лошо , но прави лошо впечатление.

Имаш проблеми с мояте Аватари ли?Има функция за докладване.Може да докладваш,че сменям често Аватарите(жалко че не си тук от 3 години да видиш колко съм сменила)Утре тази снимка ще ми писне и ще съм с нова.Публикувано изображение

Това е Аватар ...да не би да е моята снимка.

Странно...Аз лично смятам,че има къде по- смешни неща в живота...:rolleyes:

P.S.Отделно ясно е, че такъв феномен като леко пристрастяване към инсталиране на защитни програми има,който сигурно надали е описан в медицината,но чак пък да е индикация за психични проблеми...то тогава голям процент от пишещите тук в раздел сигурност и антивирусна защита ще са с такива проблеми,щото не вярвам да са много хората които с една и съща защитна комбинация да са изкарали поне половин година,ако не и 3 месеца...:rolleyes:

Той не знае какво говори,защото той самият е бил с Есет- сега е с Авира...Аз сключен договор нямам с нито една компания за Антивируси и ако искам ще ги слагам през час.Точно ,че от смяната и тестовете разбираш коя е най-добре за теб.Публикувано изображение

В случая на Coccinelle не става въпрос нито за 3 месеца , нито за 3 седмица , а за има-няма 3 дни . Просто това имах в предвид - че дори и да го прави на някои хора прави лошо впечатление. Знам такъв човек , който цял форум му се подиграваше за това . Просто съветвах Coccinelle да не върви в тази посока.

Да защото от 2 седмици търся нещо което да ми хареса след като бях доооoooooоста дълго с МСЕ.Ако беше си направил трудът да прочетеш по задни постове щеше да прочетеш това.....а и не е много любезно от твоя страна да се" нагнездваш" в чужди дискусии които не са адресирани към теб.Публикувано изображение

Редактирано от Coccinelle (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да защото от 2 седмици търся нещо което да ми хареса след като бях доооoooooоста дълго с МСЕ.Ако беше си направил трудът да прочетеш по задни постове щеше да прочетеш това.....а и не е много любезно от твоя страна да се" нагнездваш" в чужди дискусии които не са адресирани към теб.

Остави го човека,той си има проблем. Навика му е останал от форума на ЕСЕТ.БГ изживява се като месия :rolleyes:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави го човека,той си има проблем. Навика му е останал от форума на ЕСЕТ.БГ изживява се като месия :rolleyes:

...и понеже е затворен месията се примести тук за да ни поучава нас заблудените.Амин Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да защото от 2 седмици търся нещо което да ми хареса след като бях доооoooooоста дълго с МСЕ.

Да , и аз от време на време търся , но не пиша по форуми докато търся , а само съобщавам крайното решение веднъж , когато съм готов с окончателния избор.

Ако беше си направил трудът да прочетеш по задни постове щеше да прочетеш това.....а и не е много любезно от твоя страна да се" нагнездваш" в чужди дискусии които не са адресирани към теб.Публикувано изображение

В интерес на истината направих си труда и съм запознат с това. Даже ние с теб си писахме ЛС няколко пъти , ако не си забравила. Просто те посъветвах , че докато си процес на търсене не е нужно да си сменяш аватарите всеки ден , защото изглежда меко казано странно - вече обясних защо. Пък ти ако искаш го приемай

Остави го човека,той си има проблем. Навика му е останал от форума на ЕСЕТ.БГ изживява се като месия :ph34r:

Благодаря за резултата от психоанализата! Оценявам го!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , и аз от време на време търся , но не пиша по форуми докато търся , а само съобщавам крайното решение веднъж , когато съм готов с окончателния избор.

В интерес на истината направих си труда и съм запознат с това. Даже ние с теб си писахме ЛС няколко пъти , ако не си забравила. Просто те посъветвах , че докато си процес на търсене не е нужно да си сменяш аватарите всеки ден , защото изглежда меко казано странно - вече обясних защо.

Нищо лично ,не те познавам-просто неуместно изказване.За това сега ще си изтърпиш критиката.И предлагам ако наистина си загрижен за мен ,да ми пишеш на лични и там да ми даваш съвети,а не публично да ми се правиш на Учител.

Това е тема за Есет ако не си забелязал а я напълни с Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради вече натежаваща близо 100 страници,тази част от темата се затваря и се отваря нова,част 3 http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=174090

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване