Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Българка е Мис Уиртланд

Препоръчан отговор

Завиждай момче, може да е бургазлийка може да не е, но всеки пише там истинското си име. Е, вярно, мога да сложа снимка на кучето си или на МИС България и да пише че се казвам Пруфка, но не е това целта на занятието. Тези снимки ги има в интернет - сигурна съм, че имам още поне 5 профила на различни места, за които не знам.

Щеше да бъде противоречие, ако различни неща бяха казани от един и същи човек. Няма какво да обсъждаме чуждите думи - освен ако сме стигнали дотам, че да нямаме свое мнение. Колко жалко... Толкова "авторитети" се изказват, познати и непознати... а не са писали имената си на профилите, които сами са създали. Вместо това са писали чужди имена - и то далеч не български. Господин Тутанкамон, ако така се казвате наистина, бих желала да се запозная с майка Ви. Тя явно проявява чувство за хумор по отношение имената на децата си. Вероятно и кучето си е кръстила Тодор?

Да си призная честно, ако ще съдим по имената, на Тутанкамон краката сигурно издават благоуханната миризма, която напомня че не ги е мил най-малко от 2000 години, ходи облечен демоде, а и не може да се приспособи към цивелизованото общество. Как му викахте на това, "запрян"... "залостен"... все едно.

Ще ти припомня думите ти, защото явно са ти избягали. Точно ти твърдеше, че хората там пишат истинските си имена-подчертал съм го по-горе. Иначе това във форума се нарича псевдоним, а не име и за разлика от теб в профила ми има информация за истинското ми име и много други неща за мен. Което не може да се каже за теб... А собственото си мнение съм го изказал доста по-рано. Почети малко.

Редактирано от Styx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Щеше да бъде противоречие, ако различни неща бяха казани от един и същи човек. Няма какво да обсъждаме чуждите думи - освен ако сме стигнали дотам, че да нямаме свое мнение. Колко жалко... Толкова "авторитети" се изказват, познати и непознати... а не са писали имената си на профилите, които сами са създали. Вместо това са писали чужди имена - и то далеч не български. Господин Тутанкамон, ако така се казвате наистина, бих желала да се запозная с майка Ви. Тя явно проявява чувство за хумор по отношение имената на децата си. Вероятно и кучето си е кръстила Тодор?

Да си призная честно, ако ще съдим по имената, на Тутанкамон краката сигурно издават благоуханната миризма, която напомня че не ги е мил най-малко от 2000 години, ходи облечен демоде, а и не може да се приспособи към цивелизованото общество. Как му викахте на това, "запрян"... "залостен"... все едно.

Пределно ясно е за всички че Тутанкамон е само ник, а ти си написала чуждо име и фамилия което е нещо съвсем друго... Не разбирам защо се заяждаш сега, явно съм бил прав.

ти "чуваш" ли се какви глупости пишеш? biggrin.gif

Сигурно виждаш себе си в написаното, я кажи кое изречение е "глупост" и докажи че не е верно.

Редактирано от Tutankamon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали обърнахте внимание, че да, всеки пише там истинското си име, но ако носех българско име, пак нямаше да го напиша? И то не защото не ми харесва, а защото щеше да се сметне като фукане. Преди да кажете на хората, че си противоречат, прочетете какво са написали. Което значи, че трябва да се научите да четете. Не само да пишете едно и също нещо с намерението да докажете своето. Мисля, че опорочихте цялата тема. Хората се радват, а Вие? Пак не разбрах това за срама на България и за комплексираните чатърки, както нарекохте хората, които мислите че познавате. Но разбира се, прав сте, вие знаете всичко, не сте невежа като другите. Те нищо не знаят. Е кажете им го най-накрая - бъдете различен, сърдит, гневете се толкова много че пяна да ви излиза от устата. Покажете какво е да "живееш в комплекса". Поне се надявам, че в центъра няма толкова "комплексари".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пределно ясно е за всички че Тутанкамон е само ник, а ти си написала чуждо име и фамилия което е коренно различно. Не разбирам защо се заяждаш сега, явно съм бил прав.

Сигурно виждаш себе си в написаното, я кажи кое изречение е "глупост" и докажи че не е верно.

чак не мога да си избера :rolleyes:biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
чак не мога да си избера :rolleyes:biggrin.gif

Добре, хвани първото изречение което ти се струва "глупост" и докажи че не отговаря на истината.

Дали обърнахте внимание, че да, всеки пише там истинското си име, но ако носех българско име, пак нямаше да го напиша? И то не защото не ми харесва, а защото щеше да се сметне като фукане.

А защо не написа фалшиво българско име щом като си българка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ето, точно тоя личен избор прави така че да не си "гордост за България" а срам за България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дали обърнахте внимание, че да, всеки пише там истинското си име, но ако носех българско име, пак нямаше да го напиша? И то не защото не ми харесва, а защото щеше да се сметне като фукане. Преди да кажете на хората, че си противоречат, прочетете какво са написали. Което значи, че трябва да се научите да четете. Не само да пишете едно и също нещо с намерението да докажете своето. Мисля, че опорочихте цялата тема. Хората се радват, а Вие? Пак не разбрах това за срама на България и за комплексираните чатърки, както нарекохте хората, които мислите че познавате. Но разбира се, прав сте, вие знаете всичко, не сте невежа като другите. Те нищо не знаят. Е кажете им го най-накрая - бъдете различен, сърдит, гневете се толкова много че пяна да ви излиза от устата. Покажете какво е да "живееш в комплекса". Поне се надявам, че в центъра няма толкова "комплексари".

Явно нещо неможем да се разберем :P Щом ти не си пишеш истинското име, защо мислиш, че другите ще напишат техните. Няма смисъл от такъв спор - никъде не съм казал, че знам всичко, че съм сърдит или нещо такова - това ти си го измисли. Аз искам да покажа една друга гледна точка над нещата - недостатъците на този тип мрежи и мислене като цяло, но вие превръщате спора в налагане на егото, а не трябва да е така. Спирам да споря с хора, които не са дорасли да спорят с аргументи, а само с налагане на егото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дадох пример с олимпийските игри - все едно некой българин да постигне успех но да се представи с английско име и никой да не разбере че е българин. Каква гордост носи това постижение за България? Никаква. А е срамно тъй като показва комплекси за малоценност или некакво друго изкривяване, което те е накарало да си избереш виртуална небългарска етническа самоличност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделям мнението, че има все още хора, дето не са дорасли. Аз нямам амбицята да се доказвам чрез какъвто и да е било спор, но някой друг явно има. И докато някой не разбере, че не е нужно да наложи мнението си над всечки останали на всяка цена, това ще продължава. Пожелавам приятна вечер на всички, освен тези които се опитват да вгорчат настроението на останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пожелавам приятна вечер на всички, освен тези които се опитват да вгорчат настроението на останалите.

Предполагам че слагаш и мен във втората група; ако е така - искам да знаеш че само изказвам мнението си, не съм имал намерението да ти вгорчавам настроението или да те ядосвам по некакъв начин;

ако все пак без да искам съм го направил - извинявай мило момиче, пожелавам ти приятна вечер и много бъдещи успехи във виртуалния и реалния свят. cool.gif

Редактирано от Tutankamon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предполагам че слагаш и мен във втората група; ако е така - искам да знаеш че само изказвам мнението си, не съм имал намерението да ти вгорчавам настроението или да те ядосвам по некакъв начин;

ако все пак без да искам съм го направил - извинявай мило момиче, пожелавам ти приятна вечер и много бъдещи успехи във виртуалния и реалния свят. cool.gif

С риск да си навлека наказания за офтопик (макар и модератор) искам да благодаря на Tutankamon, защото неговото изказване е едно от редките културни изявления в спор, които съм срещал напоследък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...