Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Българка е Мис Уиртланд

Препоръчан отговор

аз питам къде е конкурса за мистър? cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз питам къде е конкурса за мистър? cool.gif

Що? Мислиш ли, че българските мъже ще имат шанс там?

Като се заговорихме за мъже, според вас в един конкурс за красотта мъжете от коя държава биха имали най-големи шансове да победят? :speak:biggrin.gifcool.gif Според мен шведите имат добри шансове. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ще гласувам за капитана :speak: / после ще се договорим за комисионната ;) /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз ще гласувам за капитана ;) / после ще се договорим за комисионната :nono: /

Ще се оправим Еми ;)

Трябва да подхвърля идеята, но по-нататък :speak:

според мен италианците biggrin.gif

Малко се отклоняваме от темата. Говорим САМО за красотата на българките!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Малко се отклоняваме от темата. Говорим САМО за красотата на българките!!!

:) Като гледам отклонението е доста голямо, поне 50%, съдейки по постовете в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората подгласничка се е регистрирала като австралийка, но има снимка от бургаския плаж. Мостът, на фона на който се е снимала, си е нашия. Пък и е хубава, значи също е българка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, и всеки нека да се чувства поканен да посети като гост или да поиска да стане гражданин на Уиртланд :)

Втората подгласничка се е регистрирала като австралийка, но има снимка от бургаския плаж. Мостът, на фона на който се е снимала, си е нашия. Пък и е хубава, значи също е българка!

Възможно е, и това още повече ме радва (че съм сънародник на толкова хубави жени)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшна новина... Българка спечелила "конкурс за красота" във виртуална държава с над 50% от жителите българки. А тази вирутална държава на практика си е една група във facebook. Тази тема е за раздела хумор... biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Страшна новина... Българка спечелила "конкурс за красота" във виртуална държава с над 50% от жителите българки. А тази вирутална държава на практика си е една група във facebook. Тази тема е за раздела хумор... biggrin.gif

Това не е вярно, Това че държавата има група във Фейсбук не означава че сме само това. Мама му да е.а няма ли малко национална гордост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това не е вярно, Това че държавата има група във Фейсбук не означава че сме само това. Мама му да е.а няма ли малко национална гордост...

Национална гордост ли? Що??? Аз например не съм националист. То националима е само за тъпаците - да ходят да ги трепят, коато има войни.

Ако бяха участвали рускини, българките нямаше да спечелят. :speak:

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Национална гордост ли? Що??? Аз например не съм националист. То националима е само за тъпаците - да ходят да ги трепят, коато има войни.

Ако бяха участвали рускини, българките нямаше да спечелят. :speak:

Бъркаш тотално понятията, защо смесваш национална гордост с национализъм.

П.П. Позволи ми да съм бил в близък контакт с жени от доста нации и народности и да имам своето мнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това ти е повод за национална гордост, то значи много си я закъсал откъм вътрешни убеждения :-D Не мисля че е правилно да се гордеем с нещо, само защото си е наше, а не защото е хубаво...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако това ти е повод за национална гордост, то значи много си я закъсал откъм вътрешни убеждения :-D Не мисля че е правилно да се гордеем с нещо, само защото си е наше, а не защото е хубаво...

я сега кажи не се гордееш защото си е твое или не се гордееш защото не е хубаво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, в случая е хубаво и наше. Освен това Анелия представя България и българското. Да, знам че става въпрос за виртуална държава, но там са истински хора, с истинските си имена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
я сега кажи не се гордееш защото си е твое или не се гордееш защото не е хубаво?

Мисълта ми беше, че това, че нещо е твое (че принадлежиш към дадена група), само по себе си не трябва да е причина за гордост. Трябва да се гордеем със собствените си дела, а не с тези на някаква общност към която се причисляваме по един или друг начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисълта ми беше, че това, че нещо е твое (че принадлежиш към дадена група), само по себе си не трябва да е причина за гордост. Трябва да се гордеем със собствените си дела, а не с тези на някаква общност към която се причисляваме по един или друг начин.

ако не се гордееш с това, че принадлежиш към дадена група ................ защо тогава си в групата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хм, в случая е хубаво и наше. Освен това Анелия представя България и българското. Да, знам че става въпрос за виртуална държава, но там са истински хора, с истинските си имена...

Ако повечето хора в тази "държава" са българи, не е чудно, че победителката е българка. От което дойдоха заключенията по-горе в темата - българките са хубави. Само защото са българки ли? Иначе темата за националната гордост е дълга и широка...

Препоръчвам книгата Monstrous Regiment (мисля, че беше Чудовищна команда на български) от Тери Пратчет - има дълбок скрит смисъл по тази тема :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчето имаше предвид... предполагам, че звучи малко като "Българка спечели конкурса Мис Албена". biggrin.gif

П.П. Познала съм :speak:

Редактирано от fedora (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ако не се гордееш с това, че принадлежиш към дадена група ................ защо тогава си в групата?

Защото за съжаление не съм имал възможност да избирам къде да се родя :speak: ... например. Искам или не искам - българин съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защото за съжаление не съм имал възможност да избирам къде да се родя :speak: ... например. Искам или не искам - българин съм.

моите искрени съболезнования sad.gif

Фидорке, ела да те почерпя едно ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:speak: Точно така! Ако човек няма с какво свое да се гордее, единственото, което му остава е да се гордее с постиженията на някого си там, само защото е от същата държява. Какво ме интересуват чуждите постижения?! Те засягат ли ме по някакъв начин??? Интересуват ме само моите постижения.

Стадният принцип.

Човек винаги е в дадена група, независимо от това дали го иска или не. Така че, въпросът ти е доста глупав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека се върнем на темата и лично бих помолил да си спестявате отрицателните коментари. Защото май българите сме известни с това че ако някой наш постигне нещо или го оплюваме или му завиждаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нека се върнем на темата и лично бих помолил да си спестявате отрицателните коментари. Защото май българите сме известни с това че ако някой наш постигне нещо или го оплюваме или му завиждаме.

То пък едно постижениеее. Не е станало кой знае какво, пък и нали повечето от участничките са били българки, какво странно има, че е спечелила една от тях. Пък и на мен повече ми хареса една друга - аз ви показах коя. Странно, че тя не е стред трите победителки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То пък едно постижениеее. Не е станало кой знае какво, пък и нали повечето от участничките са били българки, какво странно има, че е спечелила една от тях. Пък и на мен повече ми хареса една друга - аз ви показах коя. Странно, че тя не е стред трите победителки.

Да си се регистрирал и гласувал! Мама му стара, помолих най-културно нещо, тук хората не четат ли български или не го разбират?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...