Премини към съдържанието
jeny

Въпрос за Alcohol 120

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам нещо свалих си една игра ама немога да заредя имидж фаила казва ми че не е достъпен пробвах да го отворя с Alcohol 120 също с Daemond v. 3.47 ама нещо нестава имидж фаила е във формат cu какъв може да е проблема моля да ми помогнете да го заредя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам нещо свалих си една игра ама немога да заредя имидж фаила казва ми че не е достъпен пробвах да го отворя с Alcohol 120 също с Daemond v. 3.47 ама нещо нестава имидж фаила е във формат cu какъв може да е проблема моля да ми помогнете да го заредя

<{POST_SNAPBACK}>

Формат cu ли?За пръв път го чувам.Виж е гоогле.цом за този формат и може би там ще намериш нещо полезнбо.Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CSI2-DarkMotives_cd1.bin

CSI2-DarkMotives_cd1.cue

CSI2-DarkMotives_cd2.bin

CSI2-DarkMotives_cd2.cue

CSI2-DarkMotives_cd3.bin

CSI2-DarkMotives_cd3.cue

Става въпрос за тази игра и този тип файлове които не са достъпни за Alcohol 120 и Deamond ако някой знае как мога да ги заредя моля пишете ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам за Alcohol 120 ,но Daemon TOOLS се оправя с тях...Аз съм с версия 3.47.Не съм качвал междинната 4.00

линк за теглене към версия 3.47

-http://kaldata.com/comments.php?id=2020&catid=1&highlight=DAEMON+TOOLS

линк за теглене към версия 4.00

-http://kaldata.com/comments.php?id=10084&catid=1&highlight=DAEMON+TOOLS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
CSI2-DarkMotives_cd1.bin

CSI2-DarkMotives_cd1.cue

CSI2-DarkMotives_cd2.bin 

CSI2-DarkMotives_cd2.cue

CSI2-DarkMotives_cd3.bin 

CSI2-DarkMotives_cd3.cue 

Става въпрос за тази игра и този тип файлове които не са достъпни за Alcohol 120 и Deamond ако някой знае как мога да ги заредя моля пишете ми

<{POST_SNAPBACK}>

И двата вида файлове са достъпни за Daemon-а и Alcohol 120

ти нещо бъркаш

кажи точно каква ти е грешката какво пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато пробвам да го заредя с alcohol ми изписва това Cue sheet: line 1 - файлът не е достъпен, когато пробвам да го заредя с Deamond ми изписва това Unable to mount image. Cue sheet: line 1 - и пак че файла не е достъпен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема тука немога да разбера и защо неиска да зареди файловете може ли някой да ми помогне plz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще ти кажа какъв е проблема: проблема е, че някое от cue файловете (това са пътечки към самите bin файлове, за да може те да се заредят от даденото виртуално устроиство) са повредени....ето за това не могат да се заредят! Как да процедираш: малък трик - обърни с UltraIso (или някоя друга програма) bin-овете във формат iso! И после маунтвай спокойно! Успех:).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с конвертирането към .iso е тотално ненужно... .cue файловете ще са ти нужни най-вече, ако искаш да запишеш имиджите на cd-a, иначе не виждам никаква нужда от тях... за алкохол-а не знам, но daemon tools-a няма абсолютно никакъв проблем да маунтва .bin-ове без .cue... .cue на моето пс няма от години....

Просто избираш маунт - и най-долу избираш да ти се покажат всички файлове... и избираш .bin-a... супер лесно и елементарно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
когато пробвам да го заредя с alcohol ми изписва това Cue sheet: line 1 - файлът не е достъпен, когато пробвам да го заредя с Deamond ми изписва това Unable to mount image. Cue sheet: line 1 - и пак че файла не е достъпен

<{POST_SNAPBACK}>

.cue файла е обикновен текстов файл. Отвори го с Notepad и ще видиш. В него е записано името на .bin файла и големината му.

Ето ти пример на един .cue файл

FILE "IMAGE.BIN" BINARY

TRACK 01 MODE1/2352

INDEX 01 00:00:00

TRACK 02 AUDIO

PREGAP 00:02:00

INDEX 01 65:27:50

В случая това е едно DVD.

При теб дава грешка в ред 1 - това е името на .bin файла. Трябва да бъде това за първия ти диск :CSI2-DarkMotives_cd1.bin. И за всеки следващ, ако и те дават грешки.

Успех

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.