Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

преинсталирах не играта а windowsa днеска и играта дажа сащият дефект не ми приема кода зарежда малко и после блокаж играта ми е на дивиди диск не е на сиди

<{POST_SNAPBACK}>

от къде си я дръпнал тази игра ? От линковете които са дадени тук ли ??? и защо е ДВД ? нали говорихме за Daemon Tools 4.0 ?

аз дори не съм си откачвал записвачката както там се даваха съвети ...

ето какво направих аз и до къде стигнах. Пробвай и ти.

Дръпнах играта от BUBU.TO (има си линк).

разархивирах в NTFS система.

пуснах го на Daemon Tools 4.0 .

инсталнах и после кат цъкнах да играя ми поиска CD-KEY взех този кей от тази тема тук. На втория или четвъртия пост някой е написал сд-кей който си бачка перфектно.

и се пусна играта... която сече само на филмчетата сякаш ги чете от надраскан диск Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

може ли крак за тази игра ?pls :wors:  Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Ако имаш впредвит крак, за да се играе без диск(NOCD) - няма(поне за момента). Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с по слаба конфигурация от горепосочената, си ди то си работи, маунтнах играта с даемон тулс 4.0, всички емулации на оn и играта си тръгна и няма никакво насичане на филмчетата/аз я дръпнах от bol.bg - там беше 1.5 гб, архивирана

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен конфигурацията не ми е никак слаба(3.10Ghz;512MB RAM И.Т.Н. Публикувано изображение )

cd key-a не ми го приема :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идея нямам как сте се справили с подкарването. Аз следвах инструкциите за работа със StarForce Nightmare:

-Disable CD

-Disable Node

-Sc. Master OFF

-Sc. Slave OFF

От My Computer изчезнаха и записвачката и DVD-то ми. Остана само Daemon Tools. Въпреки това отново отказва да тръгне. Нямам намерение да отварям кутията и да се занимавам с разкачването на кабели...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Stalik да не се окаже, че на някой харда му е на Sc. Master/Sc. Slave. Disable Node->Disable CD->Disable Node трябва да е достатъчно.

<{POST_SNAPBACK}>

Е както казах - не е. Не подейства ни най-малко при мен...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е както казах - не е. Не подейства ни най-малко при мен...

<{POST_SNAPBACK}>

я кажете има ли разлика дали ьардати е сас IDE или seria lata тоез този сас танките кабелчета може да сам му обаркал името аз сам с такаж има ли вероятност от това да е проблема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Хора имам едно проблемче...Зацепих на едно място с тъмния принц.Там дето отначалото се спускаш по една верига и като убие6 няколко гадинки отиваш да дрипне6 един лост от тия дето си забиваш камата в тях и там едни като прозорци се затварят за да може6 да ти4а6 по стената.После стига6 до едни други гадини после пак да дръпнеш лоста пак да тича6 по стената...и то4но когато убива6 и последните гадинки там няма лост направо си ти4а6.Оба4е на следващото има лост,които ги отваря тия дето ти пре4ат да мине6 по стената...и то4но там сам забил. Това е то4но след като принца вижа опожарения град и някфи гласове викат за помощ обаче тамния принц му казва 4е е капан...Абе ако някои ме разбере и ми хелпне ще е добре :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси брато за инфото относно принца ще се възползвам от съветите :nono: поздрави на всички

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иее онова го минах обаче сега стигнах до някаква статуя дето трябва да я преместиш от единия до другия краи на стаята оба4е има некфи колкони и глупости дето и пре4ат да мине Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре ползвайте това.

Там са всички "решения" за играта. Файла е в .pdf формат, предполагам знаете с какво да го отворите. :)

Ето и mini image(не съм го тествал, но би трябвало да работи).

Приятна игра!

Редактирано от steliyan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е там че при опита да убия първия бос след като се кача на платформите (независимо коя от двете )и използвам спеедкил изобщо не мога да му се кача на гърба . Кажете нещо по подробнно като имали момент на скок и др. такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз стигам до този неандерталец и немога да го мина моля ви помогнете !!!

Ка4вам се на гърба му или на рамото му ама после ме хварля на земята . :nono:Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2:След инсталирането на играта отваряте процесора си и вадите всички кабели на CD-ROM устройството на компютьра ви или теглите от някьде програмата StarForce NightMare и чрез нея изключвате CD-то си.

Мерси за готиния бисер. Публикувано изображение

Да поясня 3 неща (и защо е забавно горенаписаното):

• Не става въпрос за процесора (който сам по себе си не съдържа никаква периферия), а за кутията на компютъра.
  • По принцип този номер е за DVD версията, а не за тази със "CD-ROM"-а, макар че се налага да се изключат всички IDE оптични устройства.
  • За да се деактивира връзката на устройство към компютъра е достатъчно да се измъкне само интерфейсния (по принцип лентовия) кабел (а не всички) и в случая това няма нужда да се прави, тъй-като чисто и просто можете да се деактивира канала от настройките в BIOS-а или Device Manager-а...
Играта може да се подкара само с Daemon Tools 4, тъй-като няма крак за нея, а другите емулатори са в "черния списък" на Starforce защитата.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията,ама как пък от всички видео-карти от GeForce 4 серията, точно MX не се поддържа.Но какво да се прави,ще играя нещо друго-примерно Solitaire.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е сцепих ги направо стигнах до двореца ама там има някакви платформи дето се местят и там сам зацепил сега аз немога да разбера на каде трябва да варвя а пък камо ли да ти местя платформите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Имам един мн лош проблем :-). След като инсталирам играта както е казал LivingEnd и я пусна от pop3.exe ми изписва че трябва да я пуста от princeofpersia3.exe самоче като я пусна от princeofpersia3.exe нищо не става излиза ми прозорчето hold down CTRL key ........ и след някоилко секунди се изключва без да се стартира играта. :shake_puter: Какво да правя??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега почнах да я играя и се чудя дали няма копче с което да се прави само спийд кил?? Някой ми беше казал че става, а друг че не става. Кажете има ли такова нещо и как да си го настроя че играта взе да ми омръзва. Само скачаш и ходиш по стената и тук таме убиваш по някой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване