Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

HI на всички. Искам да ви питам как се минава 4-ти бос. Моля за бърз отговор!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

Аз пробвах всичко за да се справя със Стар форс,но не успях.Като пусна Sf nightmare и дам disable node i disable cd,пак ми казва,че диска е в грешното устроиство.В момента,я който дам disable channel 1 или disable channel 2,всичко изчезва и ми се появява надпис от Уиндоуса:beginning dumping of physical memory...Чакам,но нищо не става и нищо не мога да направя,освен да рестартирам компа си...Мога ли изобщо да я подкарам или да спра да се занимавам,докато не съм си прецакал компа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Незнам ама само ми кажи кога точно му забиваш драгера като си му ж ръката че нещо ваобще не схващам. Удрям го по рамото и като ме хване нищо не става как точно трябва да го бодна и кои копчета точно използваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не използваш копчета докато не светне кинжала :) дотогава само чакаш с пръста готов върху атаката е това естествено е след като си натиснал да започнеш SpeedKill

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре благодаря за полезното инфо ама сега като го ударя в рамото после и по ръката трябва ли пак с спийдкила да му бракна в окото или по някакав друг начин. Знам че сам малко куцо пиле ама незнам как точно. Ако не те затруднявам моля кажи ми благодаря ти предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Знае ли някои други методи по подкарването на играта!?

Опитвал съм всичко казано във форумите е не става и не става! Публикувано изображение

Все проверява за CD и неще да се стартира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвал съм всичко казано във форумите е не става и не става!

Все проверява за CD и неще да се стартира! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвал съм всичко казано във форумите е не става и не става!

Все проверява за CD и неще да се стартира! Публикувано изображение

И аз това питам. Ако някой каже ще му бъда много благодарен! :) Това е единствената игра, която ми се играе в момента...Аз понеже съм я инсталирал вече 3 пъти трябвало да се изтегли някаква игра от arenabg за да се премахне старфорс защитата. Играта се казва King Kong и се правело, защото само тази игра можела да го направи това. В аренабг нямам регистрация и става много кофти...Някой ако знае къде да намеря тази игра или да даде мирър от арената, че хората я превъртяха сигурно и на най-голяма трудност аз още не мога да я подкарам...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау добро инфо,то и аз веднъж щях да постна как се минават босовете,ама ме изпревариха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдавна я превъртях, но все пак да напиша как я подкарах. Това става ако харда ви е SATA, а не IDE

Не съм откачал никакви CD/DVD. Цъкате с дясното копче на My computer и отивате на properties. От там на Hardware и цъкате на device manager. Търсите IDE ATA/ATAPI controlers. Давате дисейбъл на IDE контролера. Пускате си играта и се кефите. Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Искам да питам как да обия тоз 1вия бос? Ако някои може да обесни защото винаги като се кача на рамото ме мята и неме оставя даже и да го одаря Публикувано изображение Как става номера ??

Кажете как се прави този speedkill ???

Редактирано от neck (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искав да ви питам за тез брата.Какво правя значи.Цепя оня с меча докат другия си забие брадвата после го зепя колкот мога и пу правя спеедкилл (качва се на брадвата и си забива меча на врата на брадваря) но това нищо не му зема Публикувано изображение правя го поне 5 пъти пак нищо не се получава и треинер си изтеглих с него с безмъртието пробвах и пак не става нищо не му зема тоз спеед килл а само да го буцам също подщи нищо не земам какво да правя Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя проблем е че изобщо немога да я накарам да тръгне Публикувано изображение . Инсталирам я, слагам и NO-CD Crack, пускам я тръгва и ми иска инсталационото CD. До тук хубаво. Права му едно виртуално CD с Alkohol120%, но ми казва да го сложа в друго устроиство. И накрая бях принуден да го запиша на едно DVD. Записах го, сложих го и .... нищо половин час мисли и така и не тръгва а ми бъгва компа ужасно много. Моляви кажете как да я накарам да тръгне. Може и да е защото NO-CD Cracka ми е прецакан ?? Помощ Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай го .После отвори кутоята на ПСто си и разкачи тоест махни кабелите които са на СД-РОМа и Запивачката.Това е хубаво да се направи когато компа е изключен.И запомни не трябва да слагаш кракове и такива неща.Скага ключа после и готово

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя проблем е че изобщо немога да я накарам да тръгне Публикувано изображение . Инсталирам я, слагам и NO-CD Crack, пускам я тръгва и ми иска инсталационото CD. До тук хубаво. Права му едно виртуално CD с Alcohol120%, но ми казва да го сложа в друго устроиство. И накрая бях принуден да го запиша на едно DVD. Записах го, сложих го и .... нищо половин час мисли и така и не тръгва а ми бъгва компа ужасно много. Моляви кажете как да я накарам да тръгне. Може и да е защото NO-CD Cracka ми е прецакан ?? Помощ Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталация: 1:Копирайте имидж фаила на харддиска и инсталирате играта сьс DaemonTools 4 2:След инсталирането на играта отваряте компютъра си и вадите IDE кабелa на CD-ROM или DVD-ROM устройството на компютьра Ви. 3: Стартирате играта от pop3.exe в директорията на играта или от иконата на desktop-a ви.Когато ви излезе прозореца StarForce Protect и ви поиска CD KEY използвайте този: 8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX, след което давате OK и сте готови.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях. Играх. Превьртях.

Полезна информация относно играта сьставена от моя милост Публикувано изображение :

Публикувано изображение

Инструкции за Price of Persia: The Two Thrones

Минимални изисквания:

Supported OS: Windows® 2000/XP (only)

Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ processor (1.5 GHz

Pentium 4 or Athlon recommended)

RAM: 256 MB (512 MB recommended)

Video Card: DirectX® 9.0c-compliant graphics card (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c compliant. PC audio solution containing Dolby®

Digital Live required for Dolby Digital audio.

DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)

DVD-ROM DRIVE: 4x DVD-ROM

Hard Drive Space: 1.5 GB minimum

Peripherals Supported: Windows-compatible gamepad

*Supported Video Cards at Time of Release: NVIDIA® GeForce™ 3/4/5/FX/6/7 series

(GeForce 4 MX not supported) - ATI® Radeon® 7500/8500/9000/X families

Инсталация:

1:Инсталирате играта сьс DaemonTools 4

2:След инсталирането на играта отваряте на PC-to си и вадите всички кабели на CD-ROM устройството на компютьра ви или теглите от някьде програмата StarForce NightMare и чрез нея изключвате CD-то си.

3: Стартирате играта от pop3.exe в директорията на играта или от иконата на desktop-a ви.Когато ви излезе прозореца StarForce Protect и ви поиска CD KEY използвайте този: 8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX,след което давате OK и сте готови.

Местонахождение на всичките life upgrades:

1-ви life upgrade:При пьрвата трансформация на принца като Тьмния принц и след това отново трансформирането му в нормалния принц,след малко катерене ще достигнеш до два входа.В единия ще се намират няколко капана и в края на коридора save fountain.Не преминавай през този вход/коридор!!!Другия вход води кьм пьрвия life upgrade.

2-ри life upgrade: Непосредствено преди пьрвия бос Кломпа се намираш вьв голяма стая в която има dagger switch който отваря две врати, най-близката врата до теб води кьм боса а по-отдалечена води кьм втория life upgrade.

3-ти life upgrade: За пьрви пьт след като видиш Везира да убива един от Вавилонските Стражи се преврьщаш вьв Тьмния Принц.След това като достигнеш залата в която отново се преврьщаш в нормалния Принц, дрьпни лоста за да отводниш водата от помещението.След което се огледай наоколо за стьлб на който можеш да се покатериш.Като го изкачиш след това трябва да достигнеш висящия от тавана стьлб от който можеш да забележеш дупка покрита сьс завеса.

Направи си пьт кьм тази дупка която води кьм третия life upgrade.

4-ти life upgrade: След като унищожиш Каменния Голем ще забележиш Save Fountain.От дясната страна на фонтана има дупка.Влизаш в нея,преминаваш коридора с капани и си достигнал четвьртия life upgrade.

5-ти life upgrade: Този life upgrade се намира в залата сьс Асансьора.При пробиването си пьтя нагоре на един от балконите се намира лост който отваря вратата до него.Преди да преминеш през тази врата погледни кьм асансьорната шахта.Вьрху нея ще забележиш (два или три) dagger plants по които трябва да се изкачиш.На отсрещната стена има dagger switch който отваря врата намираща се на балкона сьс лоста.След като отвориш вратата от dagger switch пускаш забавяне на времето и се втурваш кьм тази врата.Тя води кьм петия life upgrade.

6-ти life upgrade: Този life upgrade е леко труден за локализиране...При изкачването на "The Palace"за пьрви пьт и влизането вьтре в него се натькваш на коридор изпьлнен сьс капани.Този коридор води навьн от Двореца.При достигането на save fountain-на в тази ареа се намира ьпгрейда.С малко повечко оглеждане чрез landscape view няма начин да не забележиш точно каде се намира шестия life upgrade.

Указания за по лесното убиване на Босовете:

KLOMPA:Голям дебел и грозен бос!Как да го убиете най-лесно?

Нужно е да изпьлните няколко стьпки:

Достиганена нивото на главата на Кломпа.Това става чрез достигане на една от двете платформи разположени в арената.Когато се качите на една от платформите трябва бьрзо да застанете на рьба на платформата и когато екрана ви покаже ,че можете да използвате speedkill действате(пьрво забивате дагера в рамото му,Кломпа ви хваща в рьката си след което пронизвате и нея.Той ви подхьрля вьв вьздуха. с няколко акробатични трика се озовавате вьрху главата му и забивате дагера вьв едното му око.Тази операция се повтаря и втори пьт след което Кломпа става напьлно сляп и неможе да ви вижда.Тогава ви остава единствено да отидете зад него и да започнете да налагате краката му докато недойде отново момента за speedkill.След извьршването на speedkill-a битката ви с Кломпа приключва.

CHARIOT BROTHERS:Teзи двамата според мен са най-трудните босове в цялата игра но както и да е.Слушайте сега как да ги ступате набьрзо.

Пьрво трябва да се фокусирате вьрху грозника сьс меча.Почвате да го налагате докато не забележите как другия грозник сьс брадвата скача кьм вас.Вие трябва да избегнете удара му.След което той си заклештва брадвата вьв земята и е безобиден за момента.Вие трябва да почнете да биете по него като внимавате този сьс меча да не ви бие!По този начин трябва да свалите 1/3-та от живота на Босьт сьс брадвата.Когато настьпи този момент екраньт ще ви светне и тогава трябва да използвате speedkill.(тази операция се изпьлнява два или три пьти докато не паднат и двамата.)

The Vezier:При пьрвата схватка с този Бос вие трябва да го биете сьс серия от комбота(use Е.Е.Е.)А за да избягвате неговите атаки е нужно просто да скачате.Когато свалите част от живота му той се издига вьв вьздуха и ви замерва сьс отломки които лесно можете да избегнете чрез тьркаляне наляво надясно.По този начин докато го биете когато му отнемете 1/3-та от живота.Той ще се издигне отново вьв вьздуха и ще стовари около вас големи камани който ще се вартят в крьг.Внимавайте много да не се бльскате сьс тях защото отнемат много от живота ви!За да започнете отново да биете Боса е нужно да се катерите по колоните зад него и да използвате speedkill.Тази операция се повтаря три пьти.Пьрвия пьт отрязвате едното му крило,втория второто..а третия пьт вече му нанасяте директно комбо което му взема още 1/3-та от живота.

След като извьршите тази операция* Везирьт се издига на високо вьв вьздуха.

При което разрушава огромна част от стените на мястото кьдето се намира и ги издига вьв вьздуха като ги оставя да левитират.Тези 'левитиращи стени(отломки)' ще ви служат за да си проправите пьт кьм Везира.Когато почнете изкачването запомнете ,че не бива да се задьржате дьлго на едно място защото Везира на всеки 5..8секунди изстрелва пясьчни кьлба кьм вас.

Най-накрая като достигнете Везира отново екрана ще ви индикира ,че можете да използвате speedkill,след което на мига действате и така бум тряс...Везирьт е мьртьв...

Created By Living End™

Шестия Лайф ъпгрейт не се намир а там а се намира на следното място: 6-ти life upgrade: Този life upgrade е леко труден за локализиране...При изкачването на " The Tower" след

сейва с име "The Middle Tower", и след като приключите с местенето на квадратния блок от ескалатор

на ескалатор, под една от капандурите на която стъпва принца се вижда, че има коридор.Този коридор

води до ъпгрейда. С малко повечко оглеждане чрез landscape view няма начин да не забележиш

коридора, който води до шестия life upgrade.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Продваи с тези : BZ7A9-XA88N-725MY-E9FND-TLPDZ DFX-WESTIL-LKICKY-OURASS-ANYDAY

Редактирано от A][D][O][L][F (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

blagodarq pi4 to4no tozi life updeit ne mojah da otkriq drugite sa super lesni bez nikakvi okazaniq e prevurtqh no ne otkrih posledniq life updeit utre kato stana 6te go vleze mnogo blagodarq igrata e mn dobra no sravnitelno lesna kato gameplay v sravnenie sus warrior within primerno no e mnogo dobra o6te edno idealno proizvedenie na UBISOFT ;) ne znam ama kato si gledam lifa sled 6 tiq life update imam 4uvstvoto 4e ima i sedmi life update nekude ne stigna do kraq

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

blagodarq pi4 to4no tozi life updeit ne mojah da otkriq drugite sa super lesni bez nikakvi okazaniq e prevurtqh no ne otkrih posledniq life updeit utre kato stana 6te go vleze mnogo blagodarq

igrata e mn dobra no sravnitelno lesna kato gameplay v sravnenie sus warrior within primerno no e mnogo dobra o6te edno idealno proizvedenie na UBISOFT :ph34r:

ne znam ama kato si gledam lifa sled 6 tiq life update imam 4uvstvoto 4e ima i sedmi life update nekude ne stigna do kraq

Опа едно новаче,което не е чело правилата на форума.Виждам,че си новак и първо трябва да се запознаеш с Правилата на форума след това пиши,за да няма наказвания ;) . Редактирано от PoliceMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване