Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

Някои можели да ми каже защо като тегля от ARENABG ми излизат две папки едната е на играта а другата е на биткомет добре 4акам да ми се изтегли папката или играта а папка биткомет какво да я правя джете едножременноли да ги пусна да се теглят или по отделно ае моляжисе отгожорете ми И ВСИ4КИ ИГРИ ЛИ СЕ ЗАРЕЖДАТ С ДАИМАНД ТООЛС имам предвид само игрите от аренабг.

И с каква даиманд тоолс се зарейдат то има много ае някои да ми каже за него коя е наи добрата и да ми даде линк за да я изтегля.

DAEMON TOOLS 4.08 Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

Някои можели да ми каже защо като тегля от ARENABG ми излизат две папки едната е на играта а другата е на биткомет добре 4акам да ми се изтегли папката или играта а папка биткомет какво да я правя джете едножременноли да ги пусна да се теглят или по отделно ае моляжисе отгожорете ми И ВСИ4КИ ИГРИ ЛИ СЕ ЗАРЕЖДАТ С ДАИМАНД ТООЛС имам предвид само игрите от аренабг.

И с каква даиманд тоолс се зарейдат то има много ае някои да ми каже за него коя е наи добрата и да ми даде линк за да я изтегля.

Ще чакаш да се изтегли играта.Просто цъкаш на линка за download на торента и задаваш къде да се свали(D или Е) друго нищо не правиш.Като ти покаже Bitcomet 100% значи си свалил играта и можеш да я инсталираш.Не само в Арената е така.А за DAEMON Tools можеш да го свалиш kaldata,ето и линк DAEMON Tools 4.0.8
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ Още един тъп бъпрос когато инсталирам някоя програма и ако се рестартира сам компа:някои мойе ли да ми кайе за какжо стажа така а навас слу4валолисе е . Аз немога да си видя снимката ае кажетеми ако се вийда ако не се вижда също ми кажете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале 4овек инсталирах DAEMON Tools 4.0.8 и се сетих едно нещо и трябваше да я изтрия оба4е какво стана немога да я изтрия знаеш ли някакъв друг на4ин за истриване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://ippn.net:1111//details.php?id=55326 Тука имаш над 200 сийдъри така че трябва да стане по-бързо.За3-4 дена ще я свалиш.После следваш описаният процес на маунтване итн всичко си е обяснено подробно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале 4овек инсталирах DAEMON Tools 4.0.8 и се сетих едно нещо и трябваше да я изтрия оба4е какво стана немога да я изтрия знаеш ли някакъв друг на4ин за истриване.

Май доста взехме да се отклоняваме от темата. :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какво става с тоя спийд кил когато си тъмния принц.Там кинжала не ми светка как си прави точно спийд кила.Също и при нормалния имам проблеми на втория път гардовете винаги го блокират

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какво става с тоя спийд кил когато си тъмния принц.Там кинжала не ми светка как си прави точно спийд кила.Също и при нормалния имам проблеми на втория път гардовете винаги го блокират

Ами просто трябва да натиснеш копчето за speed kill-а веднага щом светне в синьо.Ако се забавиш дори и с части от секундата,ти го блокират.Доста е трудно на места,но след 1-2 опита ще свикнеш.Успех :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Края е леко объркващт в първия момент но като цяло е много добре замислен-Само не разбрах какво беше това накрая че като натиснеш там определени стрелки нещо се отключвало. ПП Първото филмче от видеотата е просто разбивако -направо се залях :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Края е леко объркващт в първия момент но като цяло е много добре замислен-Само не разбрах какво беше това накрая че като натиснеш там определени стрелки нещо се отключвало.

ПП Първото филмче от видеотата е просто разбивако -направо се залях :ph34r:

Това е код,като го напишеш ти дава един чук-играчка и с него тупалкаш,но трябва да си превъртял играта и да почнеш на ново за да ти този чук-играчка,естествено след като напишеш кода.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От каде да си намеря някое клипче на POPTT

Във you tube е пълно с клипчета от играта. http://www.youtube.com/results?search_quer...nes+walkthrough Тва е пълен walkthrough има абсолютно всички нива.Ако имаш програмата за сваляне от там няма да имаш проблеми и да ги сваляш.А между другото някой знае ли някакви чийтове или екстри за отключване докато играеш-след като я врътнах имам нужда да се позабавлявам.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=z-RSj0nGg6c - Някой може ли да ми каже какво е това ?

Ти не превъртя ли играта???Това е след последната битка със Везира се озоваваш във нещо като сън в който се противопоставят тъмния и светлия принц и ти трябва да го преследваш.Накрая ти показва как го загърбваш и вече не си подвластен на контрола му.Вероятно това е нещо като бонус ако събереш всички лайв ъпгрейди-щом при тебе не е свършила играта така явно не си ги събрал и 6те(като става дума нещото което най ме затрудни в играта беше последния 6ти ъпгрейд-бях останал без пясък и близо половин час се мъчих).
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфу...всичките ъпгрейди,аз ако съм пропуснал и някои по-рано в играта и трябва всичко отначало...на някой ако му се намира save с всички ъпгрейди,няма да му се сърдя да го сподели :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфу...всичките ъпгрейди,аз ако съм пропуснал и някои по-рано в играта и трябва всичко отначало...на някой ако му се намира save с всички ъпгрейди,няма да му се сърдя да го сподели :)

Нямаш проблеми само кажи от кое ниво по точно и къде да ти го пусна
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфу...всичките ъпгрейди,аз ако съм пропуснал и някои по-рано в играта и трябва всичко отначало...на някой ако му се намира save с всички ъпгрейди,няма да му се сърдя да го сподели :)

Битката(ако може да се каже битка) с тъмния принц save

Приятно превъртане! ;)

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Битката(ако може да се каже битка) с тъмния принц save

Приятно превъртане! ;)

Благодарско :) А може ли да качиш и save-а с всичките ъпгрейди пак,ама преди Везира? Мерси предварително. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а първия бос как да го мина

Прегледай темата и ще разбереш.Има линк към филмче,как се минава първият бос.Така също съм дал линк на save след първият бос, ако ти е трудно да го минеш използвай save и готово,поне няма да се мъчиш. :clap:

Благодарско :wors: А може ли да качиш и save-а с всичките ъпгрейди пак,ама преди Везира? Мерси предварително. :)

Save преди битката с везира и всички Life Upgrade. Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай темата и ще разбереш.Има линк към филмче,как се минава първият бос.Така също съм дал линк на save след първият бос, ако ти е трудно да го минеш използвай save и готово,поне няма да се мъчиш. :yanim:

Save преди битката с везира и всички Life Upgrade.

Мерси още веднъж :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Мерси още веднъж :)

Emaila mi e [email protected]

Бих ти помогнал,но нищо не разбирам какво си писал/а. Публикувано изображение:wors:

имаш ли сеив дето е след 2мата боса с брадвите 4е ми секва компа там и не мога да ги мина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаш ли сеив дето е след 2мата боса с брадвите 4е ми секва компа там и не мога да ги мина

Просто трябваше да се върнеш няколко страници по-назад или да използваш търсачката на темата и щеше да намериш това:

Save след двамата братя цък
:wors: Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

голям фен са принца но имам един проблем които не мога да разреша от бая време! немога да си сложа играта..иска ми някакаж си код които не знам от каде го излиупя!моля някои да ми помогне умират за тая игра....ако може да ми дадете ЛИНК от които да я драпна илу да ми дадете малко ХЕЛП мерси предврително хеи Black hawk би ли могал да си дадеш имеил,ник в мирк или скайп?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване