Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

Гледах клипчето но неможах да разбера когато започенете и двамата да се противопоставяте един вид да се докаже кои е по силния , кое копче натискаш аз натискам даже помпя лявото копче на мишката но тя пак ме ндвива.

помпя лявото копче на мишката

Точно това трябва да направиш, но явно не го правиш както трябва.Ще ти предложа нещо.Направи си удара с левия бутон на мишката с алтернативно ( с което ти е по удобно).Като дойде време да се противопоставяте ще помпаш с него, ще ти е по лесно.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

Точно това трябва да направиш, но явно не го правиш както трябва.Ще ти предложа нещо.Направи си удара с левия бутон на мишката с алтернативно ( с което ти е по удобно).Като дойде време да се противопоставяте ще помпаш с него, ще ти е по лесно.

Ае сложи този save както другите щото от тук неще да ми го тегли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еи пич били ми дал линк от които мога да драпна играта и да варжи защото аз нямам този код които иска при стартирането моля те!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аи наистина дайта линк за играта.предварително благодаря на всеки който я намери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еи пич били ми дал линк от които мога да драпна играта и да варжи защото аз нямам този код които иска при стартирането моля те!

аи наистина дайта линк за играта.предварително благодаря на всеки който я намери.

За N-ти път казвам, че играта съм я свалил от ###### ето линк цък.Нямъл съм проблем с подкарването, вижте и коментарите ако нещо ви затруднява.

П.С. Marokov, ще те помоля да не използваш тази дума "пич"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обчсни защо когато победя жещицата след това се save малко по напрет и като изляза от грата и после ми пише опитаи пак и неще да ме пусни за 2 път ми го прави това аз я преинсталирах и пак стигнах до същото място и пак ми прави този проблем. Аз съм я изтеглил от www.###### моля помогнете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обчсни защо когато победя жещицата след това се save малко по напрет и като изляза от грата и после ми пише опитаи пак и неще да ме пусни за 2 път ми го прави това аз я преинсталирах и пак стигнах до същото място и пак ми прави този проблем. Аз съм я изтеглил от www.###### моля помогнете.

Как така ти изписва, че не можеш да продължиш напред?Това играта ли ти го дава или Windows-a ти изписва грешка?Бъди малко по-точен.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам нещо просто, по кое време в играта започваш да връщаш времето назад, трябва да се вземе нещо за да го връщам.При мен принца нито събира пясък нито мога да върна времето и става доста трудничко. Преди време я играх и бях стигнал до втория бос и тогава се отказах, сега я подкарах на ново и не мога да се зацепя зашо се получава така. Ще съм благдарен ако някой ми помогне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам нещо просто, по кое време в играта започваш да връщаш времето назад, трябва да се вземе нещо за да го връщам.При мен принца нито събира пясък нито мога да върна времето и става доста трудничко. Преди време я играх и бях стигнал до втория бос и тогава се отказах, сега я подкарах на ново и не мога да се зацепя зашо се получава така. Ще съм благдарен ако някой ми помогне.

Когато убиват Кайлина,тогава ти взимаш дагера и събираш пясъци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПредупредих те - 7 дни почивка!

stanley56

Редактирано от stanley56
Нарушаване правилата на форума! (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми каже ка се минава онова място когато принца вижда склуптура на баща си или ако има някои да ми даде е save напред. Маи постоянно искам SAVE ,но след като си я преинсталирах минах всички босове на които се затроднявах.Накои да ми каже или да ми даде клипче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек ти можеш да домориш всеки. В рар-а които ти пратих са всички savegame от играта от началото до края.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това не го пиша за де ме убиждат:Някои може ли да ми каже ка се минава онова място когато принца вижда склуптура на баща си или ако има някои да ми даде е save напред. Маи постоянно искам SAVE ,но след като си я преинсталирах минах всички босове на които се затроднявах.Накои да ми каже или да ми даде клипче. = а за да ми помогне някои.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това не го пиша за де ме убиждат:Някои може ли да ми каже ка се минава онова място когато принца вижда склуптура на баща си или ако има някои да ми даде е save напред. Маи постоянно искам SAVE ,но след като си я преинсталирах минах всички босове на които се затроднявах.Накои да ми каже или да ми даде клипче. = а за да ми помогне някои.

Виждам, че са ти пратили save-овете на играта, но щом искаш да се мъчиш, няма проблем. :) Клипчето можеш да го свалиш оттук.Ако има нещо неясно питай. :wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има някои да ми даде клип4ето за убиването на двамата братя -боса и да ми каже от каде ги взима тези клипчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има някои да ми даде клип4ето за убиването на двамата братя -боса и да ми каже от каде ги взима тези клипчета.

Вече съм дал линкове (пак ще повторя).Клипчетата можеш да гледаш оттук.На което ниво се затрудняваш гледаш клипчето, съответно можеш и да го свалиш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

ОК друг вапрос.На какво се дължи това че на мен ми излиза STARFORCE PROTECT , а пък на други хора не им се появява?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК друг вапрос.На какво се дължи това че на мен ми излиза STARFORCE PROTECT , а пък на други хора не им се появява?!

Какъв STARFORCE PROTECT бе човек, :eek: нали Reloaded са се погрижили за това! ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв STARFORCE PROTECT бе човек, :eek: нали Reloaded са се погрижили за това! :rolleyes:

К'во са се погрижили бе нашия и на RELOADED пак си ми излиза незнам ако си смена CD-то може и да спре да ми с епоявява.Мнение?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еее предавам се няма да я играя явно тая игра...............не ще и не ще сега успях да влеза в дата.бг дъпнах версия Релоадед и ми излиза само едно прозорче зарежда и изчезва и нищо не става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еее предавам се няма да я играя явно тая игра...............не ще и не ще сега успях да влеза в дата.бг дъпнах версия Релоадед и ми излиза само едно прозорче зарежда и изчезва и нищо не става

superBoT и на мен така ми става точно след като я crack-на , а преди да я crack-на ми излиза starforce protect!Ако някой може да помогне да помогне pls щтото много искам да я играя тази игра!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно съм карък и няма да стане и по магазините не може човек да си я купи щото я няма да го ева.....

Има я бе нашия до джумаята улицата в дясно там сам я виждал,ама незнам дали и като си я зема оригинална пак няма да ми прави такива номера,щото ако питаш мен тва не е от играта а от самите ни компютри!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване