Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

Здрасти някой може ли да ми кажи как се минава първия бос тои е един грамаден и с много голям меч моляви се някои да помогни ще му бъда задължен ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

голям фен са принца но имам един проблем които не мога да разреша от бая време!

немога да си сложа играта..иска ми някакаж си код които не знам от каде го излиупя!моля някои да ми помогне умират за тая игра....ако може да ми дадете ЛИНК от които да я драпна илу да ми дадете малко ХЕЛП мерси предврително

Там от където си изтеглил играта, хроата не пишат ли как са я подкарали?

Здрасти някой може ли да ми кажи как се минава първия бос тои е един грамаден и с много голям меч моляви се някои да помогни ще му бъда задължен ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!

Както казах:

Прегледай темата и ще разбереш.Има линк към филмче,как се минава първият бос.Така също съм дал линк на save след първият бос, ако ти е трудно да го минеш използвай save и готово,поне няма да се мъчиш. :blink:

Айде влачи,save след боса цък

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този първи бос няма убиване и неможах да намеря клипчето то какво точно трябва да се направи ае молчви обчснете аз се качвам върху него след това нещо немога да се задържа или пък боса ме хваща моляви помогнете и по точно обяснете как да го убия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този първи бос няма убиване и неможах да намеря клипчето то какво точно трябва да се направи ае молчви обчснете аз се качвам върху него след това нещо немога да се задържа или пък боса ме хваща моляви помогнете и по точно обяснете как да го убия.

Клипчето можеш да го свалиш оттук.Само да напомня,че ако те затруднява боса можеш да ползваш save който съм дал малко по-нагоре. :) Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обаче този сев как се използва каде се слага.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този бос няма убиване имам предвит първия всичко използвам нестава.

Е как няма минаване! :ph34r:

Да обаче този сев как се използва каде се слага.

След като си свалил save намираш папката с твоя профил и го слагаш там.Т.е. отваряш папката където си инсталирал играта, след това намираш папката POP3Profiles и я отваряш.Там ще видиш още една папка отваряш я (това е папката с твоя профил) слагаш save там и си готов. :whist: Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ае даи ми сейфа да но ти ми даваш да цъкна тук така но като цъкна и ми излизат някакви ироглифи давам да ги копира влизам в папкатана принца но неще да постави я ми обясни как да ги взема но ако имаш сейфа след първия бос ще е много добре. Уначе няма минаване аз се качвам и забивам дагара в рамото му след това принца сам отива на другото рамо и тои ме хваща с едната си ръка и какво да направя нищо нестава не ми дава speedkill незнам вече как да го мина по всякакви начини опитвах но неможах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи следното.Десен бутон на мишката върху линка и даваш Save Link As.. и записваш save на желаното от теб място.Можеш да видиш този шот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за труда но нищо нестана давам както ми каза но после като вляза в играта нищо не се поевява няма го сейфа нзам явно нестава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя както теб но после ми излиза да замести 6тото ве4е го има и аз давам да го замести но после като вляза да играя немаго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя както теб но после ми излиза да замести 6тото ве4е го има и аз давам да го замести но после като вляза да играя немаго.

Ще ти предложа нещо.Премести всички save-ове в друга папка т.е. направи си папка примерно в D-то и ги сложи там.А моя save го сложи в папката където ти е профила.Да е само моят save там да нямаш други save-ове освен само моя.И пиши какво е станало.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пич немога да сложа играта заради кода които иска били ми дал ЛИНК за кодожете или за играта и кода които жаржи с нея!моля...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пич немога да сложа играта заради кода които иска били ми дал ЛИНК за кодожете или за играта и кода които жаржи с нея!моля...

Ами пич, играта съм я свалил от ###### и съм нямал проблем с инсталирането. :) Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти стана но нали сега е черния то там е за барзина но пак немога да го мина свършва му кръвта и умирам там пък как се минава.Даи някои съвет.

Благодаря ти стана но нали сега е черния то там е за барзина но пак немога да го мина свършва му кръвта и умирам там пък как се минава.Даи някои съвет.

Май неможе да се забавя времето нз нестава да се мине поне аз неога 1 и 2 част на принца бяха много лесни но тази е мн трудна.За мен.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвета ми е че трябва не се бавиш никъде.С малко тренинг и мисля,че ще го минеш.Оглеждай се ако има нещо за чупене,като стомни или нещо от тоя род, те ти пълнят кръвта.

Успех! :)

Добавено:

Май неможе да се забавя времето

Разбира се че можеш да забавяш времето,но това става по-напред в играта.Много бързаш. Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвета ми е че трябва не се бавиш никъде.С малко тренинг и мисля,че ще го минеш.Оглеждай се ако има нещо за чупене,като стомни или нещо от тоя род, те ти пълнят кръвта.

Успех! :clap:

Добавено:

Разбира се че можеш да забавяш времето,но това става по-напред в играта.Много бързаш.

Вече мога да забавям времето но към 2 бос се бия с жена която скача от едно място на друго и се пробразявам в лошия принц как мойе да се убие оставям я на много малко и тя започва да ми блокирва ударите ми като ме хваща как да я победя помогнете ми.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви се някои да ми каже как да убия тази жена винаги ме хваща и трябва да натислам лявото копче на мишката поне това разбрах и аз съм с лошия принц тази жена е с маска и е облечена в леко лилаво моляви помогнете на много малко кръв я оставям и имам мн кръв аз но тя као ме хване то нещо като блок , блокирваме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ако правилно съм разбрала си до моравата вещица. Една мацка с лилаво и бяло облечена дето скача от платформа на платформа и ти я гониш с тъмния принц.Тя е лесна. Ако е така трябва като стигнеш на колчето точно преди да се качиш при нея да забавиш времето с R и след това скачаш бързо и бой по кратуната. Само си прави сметката, че пясаците ти трябват не само за нея но и ако паднеш да се върнеш. Аз умирах няколко пъти докато я убия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ако правилно съм разбрала си до моравата вещица.

Една мацка с лилаво и бяло облечена дето скача от платформа на платформа и ти я гониш с тъмния принц.Тя е лесна.

Ако е така трябва като стигнеш на колчето точно преди да се качиш при нея да забавиш времето с R и след това скачаш бързо и бой по кратуната.

Само си прави сметката, че пясаците ти трябват не само за нея но и ако паднеш да се върнеш. Аз умирах няколко пъти докато я убия.

Е добре удрям я в главата пак нестава използвам веригата пак нестава използвам копчета "E" и "C" и пак нестава. Защо залепва за мен пък нищо не ми взема. Пазя се от това да не ме хвърли но нестава я ми кажи нещо което аз незнам.Дай някои друг съвет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре удрям я в главата пак нестава използвам веригата пак нестава използвам копчета "E" и "C" и пак нестава. Защо залепва за мен пък нищо не ми взема. Пазя се от това да не ме хвърли но нестава я ми кажи нещо което аз незнам.Дай някои друг съвет.

Пак не разбрах защо се биеш с С то е за хвърляне на оръжието и за вземане но ново.

Използвах само синджира и си умря гадината много лесно. Забавям времето и бия толкова просто като 2+2=4

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак не разбрах защо се биеш с С то е за хвърляне на оръжието и за вземане но ново.

Използвах само синджира и си умря гадината много лесно. Забавям времето и бия толкова просто като 2+2=4

Казваш че е много лесна за убиване, добре аз счщо мисля че е лесна но катп вече остане на наи-малко кръв тя започва да ме блокирва отвсякаде и немога да използвам да забавя времето натискам R тя пак ме блокирва е как да я убия.

Ае помогнете или направо даите сейфа и да продалжавам макар че няма да ми е интересно на готово но немога да я победя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш че е много лесна за убиване, добре аз счщо мисля че е лесна но катп вече остане на наи-малко кръв тя започва да ме блокирва отвсякаде и немога да използвам да забавя времето натискам R тя пак ме блокирва е как да я убия.

Ае помогнете или направо даите сейфа и да продалжавам макар че няма да ми е интересно на готово но немога да я победя

Стига бе човек, елементарна е!Предлагам ти две опции:

1.Теглиш това клипче и го гледаш,след това минаваш боса (ако има нещо неясно питай)

2.Ако все пак не можеш да я минеш, теглиш този save и край на мъките. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе човек, елементарна е!Предлагам ти две опции:

1.Теглиш това клипче и го гледаш,след това минаваш боса (ако има нещо неясно питай)

2.Ако все пак не можеш да я минеш, теглиш този save и край на мъките. :clap:

Гледах клипчето но неможах да разбера когато започенете и двамата да се противопоставяте един вид да се докаже кои е по силния , кое копче натискаш аз натискам даже помпя лявото копче на мишката но тя пак ме ндвива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване