Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

К'во са се погрижили бе нашия и на RELOADED пак си ми излиза незнам ако си смена CD-то може и да спре да ми с епоявява.Мнение?

Като излезе играта, посмъртно не можех да я подкарам.Пробвах какво ли не, не ставаше и не ставаше (е, само не разкачих кабелите на DVD-то, не ми се стигаше чак до там).Но като излезе версията на Reloaded тръгна без проблем.Значи Reloaded са си свършили работата (лично мнение). ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

Като излезе играта, посмъртно не можех да я подкарам.Пробвах какво ли не, не ставаше и не ставаше (е, само не разкачих кабелите на DVD-то, не ми се стигаше чак до там).Но като излезе версията на Reloaded тръгна без проблем.Значи Reloaded са си свършили работата (лично мнение). :blink:

black hawk от каде викаш че си я свалил?Дай линк pls!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се цитирам:

За N-ти път казвам, че играта съм я свалил от ###### ето линк цък.Нямъл съм проблем с подкарването, вижте и коментарите ако нещо ви затруднява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не (доколкото аз знам). Ако изчакаш да излезе друга версия(примерно на CD-та), може би ще има и NOCD, за да може да се играе без диск.

az q igraq bez ddisk ima crackove v data.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ако някой има RADEON 9550 ;AMD Sempron 2400+; и е пробвал с от качване на кабелите и изключване да CD-то и са му дали на диск инсталната играта и пак не му е трагнала , а е намерил друг начин за подкарване да ми пише pls щото ми писна вече една любима игра ще имам и няма да мога да и яграя!!! :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

делянски значи за да подкарам играта трябва да откачам кабели така ли?и какво може да ни има на комповете че да не ще да тръгва играта?моя е нов не би трябвало да има проблеми ама а де....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми човече да ти кажа пробвах всичко вазможно щото тва ми е любимата игра ама нищо!Тва с разкачането на кабелите е да се преодолее Starforce protect , ама тъй като crack-а на играта го преодолява не ти е нужно да ги разкачваш.Мислех си проблема да не е в това че нашите карти не support-ват DirectX9.0c обаче тая игра няма изисквания към ного и просто незнам вече какво да правя компа ми отговаря на сички изисквания на играта но пак неще да ми я зареди.Ся като почна работа лятото ще сабера кинти и ще си купя GeForce можеби 7600 и ще пробвам пак ако стане хубаво ама ако не тва просто ще е SUPER тъпа раота!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Black hawk мерси много батка драпнах я и я подкарах сажаляжам че те накарах да повтаряш ама се бях зарибил да играя Диабло2 мерси още веднаж :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш впредвит крак, за да се играе без диск(NOCD) - няма(поне за момента). Публикувано изображение

ИМА !!!!http://www.data.bg/f.php?fid=13683134

даже и още има ж датата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви се някои да ми каже как да убия тази жена винаги ме хваща и трябва да натислам лявото копче на мишката поне това разбрах и аз съм с лошия принц тази жена е с маска и е облечена в леко лилаво моляви помогнете на много малко кръв я оставям и имам мн кръв аз но тя као ме хване то нещо като блок , блокирваме.

Аз я минах мн бързо, без никой да ми е обяснявал.. не мисля че е трудно. Трябва да я бие малко в началот, докато не се превърнеш в "черната" си форма. След това скачаш при нея и забавяш времето с R. Докато е забавено е времето за да я биеш, преди да скочи на отсрешната платформа. Успех на всички, играйте играта! Наистина е добра.

Здравеите на всички. Аз също имам 1 проблемче. Начи аз съм още на първия BOSS. Знам ко трябва да правя, но като се кача на рамото на BOSS-а тои ме хваща в раката си и аз тябва да го дупча с "ножа" - натискам левия бутон на мишката ма Пинца само посяга и не го дупчи. Опитах и на другото рамо, и тогава трябва да до резна преди да ме хване - натискам пак левия бутон Принца пак посяга, но не удря и тоя грозния пак ме хвърля.

Помогнете!

Бъди внимателен и недей да изпомпваш копчето на мишката! Цялата работа е да бъдеш "ловък" и да цъкаш левия бутон само когато мечът ти посинее !

Може просто convert X: /FS:NTFS(пише се в cmd). Трябва да затвориш всички приложения, нищо няма да се изгуби ако свършиш всичко както трябва.

*X е volume на дяла(C, D, E и т.н.)...

Това е начинът! Бъдете спокойни! Аз го видях от тук и го направих :angry: нямам и byte изгубен. Всичко си остава само FAT става NTSF

може ли крак за тази игра ?pls :clap:Публикувано изображение

Има кракове за играта. Според правилата на форума е забранено тяхното разпространение, но аз си истеглих от дата.бг :angry:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я играя.. но имам малък проблем с графиката и нз защо така се получава. Видеото е мн странно, бъгва се от време на време и се получават разни цветове, които не са от играта. Единствено рама ми малко под минималното изискване, всичко друго отговаря. Възможно ли е да е от това??? Някой друг има ли същия проблем? Ще бъда мн благодарен този, който ми помогне, защото съм голям фен на принца, а така не ми прави много голям кеф да играя... :clap:

делянски значи за да подкарам играта трябва да откачам кабели така ли?и какво може да ни има на комповете че да не ще да тръгва играта?моя е нов не би трябвало да има проблеми ама а де....

Това не е от комповете.. просто БЪЛГАРЩИНАТА няма край :angry: и никой не иска да мине по легалния начин.. но все пак има и по-лесен вариант: има качени вече кракове в дата.бг

еее предавам се няма да я играя явно тая игра...............не ще и не ще сега успях да влеза в дата.бг дъпнах версия Релоадед и ми излиза само едно прозорче зарежда и изчезва и нищо не става

КАзвам го вече за нз кой път в тази теме. Аз я играя с крак без проблем(има в дата)

Иее онова го минах обаче сега стигнах до някаква статуя дето трябва да я преместиш от единия до другия краи на стаята оба4е има некфи колкони и глупости дето и пре4ат да мине Публикувано изображение

Абе, хора!!! Явно тази игра не е за всеки(щом за всяко едно ниво някой се нуждае от помощ). Но аз ще ти помогна. Трябва да закараш статуята до другия край на залата, за да я сабориш през вратата. По средата има едни "ръчки". С тях ще можеш да я въртиш наляво и на дясно, а с ръчката от другата страна, я местиш назад и напред. Цялата работа е, че всичко в залата ти пречат и трябва да я нагласиш, така че да не се блъска в нищо. Надявам се да съм ти помогнал :angry:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има кракове за играта. Според правилата на форума е забранено тяхното разпространение, но аз си истеглих от дата.бг :)

Ти хубаво казваш за правилата, но виж какъв линк си дал в предния си пост :hush: май си противоречиш :) . Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре удрям я в главата пак нестава използвам веригата пак нестава използвам копчета "E" и "C" и пак нестава. Защо залепва за мен пък нищо не ми взема. Пазя се от това да не ме хвърли но нестава я ми кажи нещо което аз незнам.Дай някои друг съвет.

човек, ти явно да четеш неможеш! KRISTALINA го е обяснила прекрасно. Трябва да забаяиш времето!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли нещо за нова игра Принцът на Персия?Ако да кажете какво знаете.

Ще има ли нова игра Публикувано изображение ?До колкото знам Prince of Persia е замислена като трилогия.От къде взе инфото за нова игра?Да не я бъркаш с Assassin`s Creed, това не е продължение на Prince of Persia.И аз чакам да излезе Assassin`s Creed, но май ще е 2008 (дано бъркам).
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не интересува ме само за Принцът на Персия.Искам да играя нова част и искам да знам дали ще излиза.Дано не е трилогия.все пак благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще има ли нова игра Публикувано изображение ?До колкото знам Prince of Persia е замислена като трилогия.От къде взе инфото за нова игра?Да не я бъркаш с Assassin`s Creed, това не е продължение на Prince of Persia.И аз чакам да излезе Assassin`s Creed, но май ще е 2008 (дано бъркам).

ХОХОХО....това е 6-тата част на играта (макар и третата да не е от създателя на РОР) просто не знам колко сте наясно... с нещата :questions:

:brick wall:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наясно съм достатъчно с нещата.Тази игра ми е любима.Знам,че от Ubisoft казват,че ще трилогия.Просто питам дали някой знае нещо ново по тази тема.Може пък Ubisoft да си променят мнението?Ако знаете нещо пишете.Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХОХОХО....това е 6-тата част на играта (макар и третата да не е от създателя на РОР) просто не знам колко сте наясно... с нещата :)

:lol6:

Еее, да не се връщаме чак толкова назад,по принцип е така.Но аз говорех за частите създадени от Ubisoft.

:wors: Добре, че си ти да ни открехнеш. Публикувано изображение

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Хора,стигнал сам малко нататак откадето се зема ятагана на бащата.Немам никжи трудности досега ама ако мойе да ми кайете какви са вс. босове нататак и да качите и screenshots,ще сам ви мн. благодарен.Благодаря предварително. :):mark::bye1::P:P:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням повече босове няма остана ти да убиеш Визира и тва е.Сега ще трябва да минеш "Underground Cave" после "Kitchen" и ли нещо такова ;) после Кулата и тва е според мен.Не сам играл отдавна така че ще извиняваш ако пропускам нещо !!!! :wors:Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване