Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво слушате в момента? (част 5)

Препоръчан отговор

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не давайте автоматично стартиращи се линкове.мда линковите виновми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Тая песен от колко години я търсяяяяя.... няма да ти описвам колко пъти съм я търсила в Гугъл по ключови думи от клипа laugh.gif Момчиле, ти си златен!

Вече забравих какво слушах :biggrin::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:ph34r:

Тая песен от колко години я търсяяяяя.... няма да ти описвам колко пъти съм я търсила в Гугъл по ключови думи от клипа laugh.gif Момчиле, ти си златен!

Вече забравих какво слушах :biggrin::)

Е, след това представяне -как да слушам нещо друго ? :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Орхан Мурад - За, тебе, майката на моето дете

Невероятна песен, невероятен човек ... ;);))

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:mad:

Вече забравих какво слушах :biggrin::offtopic_s:

Старичко е парчето...Ако не се лъжа , по това време още на училище ходих (от време на време) и редовно следях класациите на MTV. А тази песен, както е отбелязала и сестра ми, редовно се слушаше усилена до край...ipod.gif

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване