Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На 12 години съм и съм висок 150 см.Плус това ходя и на волейбол.Кажете как да порастна поне с 5 см.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю аз съм на 16 и през годините бая съм се по-издигнал 1:89 съм висок. Според мен всичко е до Ген. Но има ефект от 1 капсулки ,потърси в най-близката аптека "Рибено масло на капсули" едни червени са , това трябва да ти помогне. Не обичам да Спортувам , стоя пред компютъра или уча,рядко да се затичам - водя 1 вид заседнал начин на живот но пак съм висок. И продължавам да се издигам. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиеш една студена вода, правиш два три бързи скока на едно място... Процедурата я повтаряй рано сутрин. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиеш една студена вода, правиш два три бързи скока на едно място...

Процедурата я повтаряй рано сутрин. :cool:

И действа ли?

Приятелю аз съм на 16 и през годините бая съм се по-издигнал 1:89 съм висок. Според мен всичко е до Ген. Но има ефект от 1 капсулки ,потърси в най-близката аптека "Рибено масло на капсули" едни червени са , това трябва да ти помогне. Не обичам да Спортувам , стоя пред компютъра или уча,рядко да се затичам - водя 1 вид заседнал начин на живот но пак съм висок. И продължавам да се издигам.

Поздрави.

Колко струват горе долу?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-висок от кого!?!? Спокоен бъди ще има още мнооого време да растеш, може да пораснеш за месец , може и за година, но бъди сигурен - няма да останеш 150 см.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-висок от кого!?!?

Спокоен бъди ще има още мнооого време да растеш, може да пораснеш за месец , може и за година, но бъди сигурен - няма да останеш 150 см.

Нямам цел да мина някого но съм най-нисък от целия клас

Благодаря ви за бързите отговори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 12 години съм и съм висок 150 см.Плус това ходя и на волейбол.Кажете как да порастна поне с 5 см.

Увисваш се на лоста за тупане на килими пред блока и стоиш така,докато не ти изтръпнат ръцете.Процедурата я повтаряш сутрин на гладно и вечер преди лягане в продължение на месец.Резултатите нама да закъснеят.

Редактирано от 3SSS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам цел да мина някого но съм най-нисък от целия клас

Благодаря ви за бързите отговори

Смени класа! -(шегувам се) Ами това са гени ли ддз там как се наричат. Аз пък съм на 15 и съм най-висок в семейството. Нито майка ми, нито баща ми са високи нормални са си. Ама аз 1:80++ не съм се мерил скоро тати е 1:80. Та така май трябва да се спирам с това растене вече, че ми омръзна се да съм се трапнал някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примири се с ръста си, не можеш да го промениш много. Пък и висок, нисък - няма голямо значение. Големина, мускули, мозък - всичко се компенсира с достатъчно пари. По-добре наблегни на това, отколкото на съмнителни средства за удължаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени класа! -(шегувам се) Ами това са гени ли ддз там как се наричат.

Ами те и майка ми и баща ми са високи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига бе!Ти си още в началото на пубертета тепърва почваш да растеш.

Предполагам че се притесняваш заради момичетата.Няма страшно те първи дръпват в ръста но после изостават.

Имаш още доста годинки растеж ако останеш на същата височина след 16-17-тата година тогава имаш повод за притеснения.

Ами те и майка ми и баща ми са високи

Сигурен съм че ще станеш по-висок от тях. Редактирано от macsim29 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си обувки с висока подметка :wors: Преди време се продаваха Вермахт с тройна но отдавна ги спряха от производство но пък предполагам все ще има някви алтернативи на тях :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти си на 12 години за къде бързаш? Аз като жена пък мога да кажа, че харесвам повече ниските мъже. Не знам защо така :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научно е доказано, че богатата на протеини диета подпомага разстежа. Затова всяко следващо поколение е по-високо (като среден ръст) от предишното. Така че наблегни на месото и други богати на протеини храни. Но все пак с каквито и методи да се захванеш не очаквай огромни резултати. Всичко зависи колко ти е генетично заложено да пораснеш. Някой хора спират да растат на 16 годишна възраст, други растат и след 20.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за разтеж : витамин b12 ноо ако объркаш количеството витамин ще се обърне ефекта ... много ще надебелееш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яж моркови и виси на лоста :):);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на мен ли така ми се струва, или тука се изписаха едно кошле глупости? В12 само не са ти предложили... Когато бях на 12 за едно лято дръпнах 13 сантиметра. Изчакай малко и ще се дръпнеш и ти... Само гледай здрава храна да има...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на 12 години бях 1.65 и продължавах да се издигам и издигам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм 8клас и съм почти 1.80и нещо.Аз в 5 клас бях наи много 1,60-1,65, но тренирах баскет 1 година през която:непих газирани напитки нито ядох чипсове и тем подобни и най важното НЕПУША. През тази 1 година израснах доста от 1,60-1,65 станах 1,65-,1,70 1,70 бях в 7 клас.Пий много калци защото от израстването много болят ставите.И големината не е от толкова важно значение

Редактирано от b0928 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на 12 и съв висок 1,55 рядко виждам по-високи хора от мен на моите години и не се притеснявям за ръста си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на 12 и съв висок 1,55 рядко виждам по-високи хора от мен на моите години и не се притеснявям за ръста си

да ама си 1,55

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки организъм си е уникален ... каквото и да правите, много трудно ще промените размерите, които са си заложени за вас :speak: То си е ген бе хора... :speak:

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех,пък и ти!От сега си се закахърил.Няма страшно,има време.Щом играеш и волейбол...Плуването е също много добър спорт,особено за момчетата,защото не само издължава тялото,но и оформя всички мускули.Вярно е,че има и таблетка-така е най-лесно,обаче не ти препоръчвам химията.Ефектът на хапчетата много често се проявява след време.Един вид,ти може да си направил необходимото,за да пораснеш и едновременно с това да си вземал лекарството и изведнъж да станеш толкова висок,че да се чудиш как да спреш.Чувала съм,че оранжевите плодове и зеленчуци(кайсии,праскови,моркови,тиква) помагат за растежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да слушаш глупостите за разни хапчета и висене от лостове рано сутрин :) Ти си на 12 и имаш да растеш още 10 години! Всъщност растежа ти изобщо не е почнал истински! След годинка-две ще си влезнал в пубертета с пълна сила и ще израстеш! Аз съм над 1.90 и се чудя как да спра да раста (но пък и съм на 21 вече)! Нито тренирам, нито ям кой знае каква специална храна (много хляб), нито родителите ми са някакви дървета. Аз съм най-висок в семейството. Но това за плуването е вярно - най-хубавия спорт. Както и за пушенето - от пушенето се получават такива увреждания, че да останеш нисък ще ти е най-малкия проблем, но и това също. Спортувай (това с волейбола е добра идея, но ако го правиш само за израстването - няма смисъл). Бих искал да съм нормален на ръст :) примерно 1.80. Не е толкова яко да си прекалено висок, защото създаваш неволно комплекси на другите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...