Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Приятели,търся съвет....

Преди няколко месеца смених адреса.Когато се нанасях пред входната врата имаше няколко празни саксии.Купих си хубави(И не евтини)цветя,засадих ги и не след дълго разбрах че няколко махленски котки ползуват саксиите за тоалетна.Няма как да ги преместя,няма къде...Страх ме е че трудът и парите ми отиват по дяволите,освен това вече става топло и миризмата също не е за пренебрегване...Дайте съвет как да си спася саксиите.Нямам опит с котки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам си в къща - тогава няма спасение - или трябва да си преместиш саксиите,или да си купиш куче да ти ги пази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги можеш па попиташ ветеринар за съвет. Ако 12лв не са твърде много, горе - долу толкова струва спрей отблъскващ котки (репелент), трябва да пръскаш мястото 3- 4 дни и готово :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели,търся съвет....

Преди няколко месеца смених адреса.Когато се нанасях пред входната врата имаше няколко празни саксии.Купих си хубави(И не евтини)цветя,засадих ги и не след дълго разбрах че няколко махленски котки ползуват саксиите за тоалетна.Няма как да ги преместя,няма къде...Страх ме е че трудът и парите ми отиват по дяволите,освен това вече става топло и миризмата също не е за пренебрегване...Дайте съвет как да си спася саксиите.Нямам опит с котки.

в момента когато прогониш котките ще се настанят мишки или плъхове,а за саксиите подържай вечно мокра почвата в тях и котките няма да лягат в тях,искам да допълня че мишките и плъховете ги спира само стъклото, на съседа му проядоха стената на хладилника и фризера,освен това са се научили да прояждат капачките на бурканите за да хапват от зимнината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.За момента струва ми се намерих решение.По съвет на една възрастна съседка набучих в саксиите клечки за шишчета.Малко ми пострада естетиката,но като че ли върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покрий пръстта плътно с камъни, по възможност речни, по-естетично ще е. Моята така я отучих :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нешите пък изпитваха ужас от портокалови кори, само като ги помиришеха бягаха с двеста. Хем ни миришеше на хубаво, хем не припарваха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..... клечки за шишчета....

Може да ви звучи смешно ... ама що за чудо е това :yanim: Не знам ... за това питам ?

Сламки ...:P !?!

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

macsim29 ... хммм ... и за какво служат ... знам че е off-topic ... ама ми стана интересно . Ограмотете неукият :yanim: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

macsim29 ... хммм ... и за какво служат ... знам че е off-topic ... ама ми стана интересно . Ограмотете неукият :yanim: !

Пилешки шишчета в кръчма не си ли хапвал ?

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

macsim29 ... хммм ... и за какво служат ... знам че е off-topic ... ама ми стана интересно . Ограмотете неукият :P !

Дивайса на който са забучени късчетата месце обикновенно е конструиран от дърво и е с дълга конусовидна форма завършващаа с остър връх :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малиииии ... май ще слагам нов диоптър ... заслужавам бурен смях , с наченки на освиркване ... аз чета " шишета " ... боже как може да съм такъв слепок ... заслужавам базикането от ваша страна !!!

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Just4fun,Посмях се от сърце на "дивайса".....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завърташ няколко от кварталните псета около вас, храниш ги и т.н. Котките престават да са проблем. След няколко дни пускаш тема "Как да прогоня кучета?" :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покрий пръстта плътно с камъни, по възможност речни, по-естетично ще е. Моята така я отучих :)

и аз съм го правил ,има ефект пък и наистина става много красиво ! :):eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малиииии ... май ще слагам нов диоптър ... заслужавам бурен смях , с наченки на освиркване ... аз чета " шишета " ... боже как може да съм такъв слепок ... заслужавам базикането от ваша страна !!!

sad.gif

оff: :) И аз 'шишета' прочетох ... нещо не ѝ е наред на тази дума, проблемът не е в нас :)

по темата: и аз имам проблем с котки - съседските котки идват на посещение в нашия двор и обикалят около басейнчето за рибки.. От доста време се чудя къде изчезват рибоците, дали спят нейде по дъното, докато един ден не забелязах един черен супер угоен котарак да си бърка лапата там.. fishing1.gif Тази година ще правим ремонт на басейна за рибки, та се чудя ако го оградим примерно с малка оградка, дали няма да попречим риболова на котаците :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оff: :) И аз 'шишета' прочетох ... нещо не ѝ е наред на тази дума, проблемът не е в нас :eek:

:)... НЕ съм сам !!!

А за проблема ... едва ли ще ги спре огратката ... котката е умно хаЙванче ... ще намери начин да мине ;) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели,търся съвет....

Сложи в някякъв леген пясък или бентонит и котките ще престанат да препикават цветята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а на мен какви "шишета" ми се въртяха вчера в главата :gift:

lektar,нали знаеш-кой за каквото си мисли- :) .лошо няма бе човек,ама да е с мярка. :gift::hush:Прав си-котките са си живи дяволи.

Редактирано от DrHAUZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нецивилизованите страни проблемът с котките и кучетата се решава с използването на лък и стрели, в по-напредналите - с огнестрелно оръжие, а в полуцивилизованите и цивилизованите по един или друг начин хората стават жертва на споменатите животни. Дали пък няма нещо сбъркано в развитието на цивилизацията?! :baby::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нецивилизованите страни проблемът с котките и кучетата се решава с използването на лък и стрели, в по-напредналите - с огнестрелно оръжие, а в полуцивилизованите и цивилизованите по един или друг начин хората стават жертва на споменатите животни. Дали пък няма нещо сбъркано в развитието на цивилизацията?! :blink::blink:

Честито! Туко що спечели приза за най-идиотско изказване в най-неподходящата тема.

У нас проблемите отдавна се разрешават със стрели, отрови, сачми и т.н и продължаваме да стадаме от споменатите животни. Дали не влизаме в графата тъпи народи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Честито! Току-що спечели приза за най-идиотско изказване в най-неподходящата тема.

2. У нас проблемите отдавна се разрешават със стрели, отрови, сачми и т.н и продължаваме да стадаме от споменатите животни.

3. Дали не влизаме в графата тъпи народи?

1. Самата награда не ме интересува, с изключение на финикийската й част. Щом ти се занимаваш с това, моля те, изпрати ги на избрана от теб детска градина за деца, пострадали от домашни любимци. :)

2. У нас проблемите не се решават, а се замазват. Логично е да остават.

3. Защо ли все си задаваме риторични въпроси? :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И при бабата беше така тя женицата си садеше цветя грижеше за тях когато дойде у нас да живее зе си и цветята и няма тоз проблем :hush: с 3 кучета у нас и трите не са вързани :wub::D земи си пинчер то е малко и злобно и гони сичко дори и буболечките :computer2:laugh.gif:cool::blink:

Редактирано от stick3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване