Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следния пробле.Днес по едно време антивирусната ми(avast)започна да хваща постоянно вируси.C/Locals... от там някъде бяха.Опитвах се да ги поправя но не ставаше и се налагаше да ги трия.После почнаха проблемите.Когато съм в My Computer и обикалям из директорийте много често става всичко бяло и не се оправя докато не рестартирам компютъра.Нямам никакви проблеми с други програми(internet browsers,skype,etc.)Дефрегментирах дисковете,дадох им clean up,но все същата.Някой има ли някакви идеи как да си оправя проблема защото изобщо не ми се иска да преинсталирам компютъра.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

прочетете и изпълнете инструкциите в тази тема: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=132819

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А мисля че проблема е от там че май от тия вируси кадето ги е засякала антивирусната,и където съм ги изтрил,да са били някакви фалове които не е трябвало да трия и сега ги няма и затова да бъгва.

В момента докато инсталирвах програмата ми се бъгна.Не мога да направя нищо освен интернет браузъра :ph34r:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния пробле.Днес по едно време антивирусната ми(avast)започна да хваща постоянно вируси.C/Locals... от там някъде бяха.Опитвах се да ги поправя но не ставаше и се налагаше да ги трия.После почнаха проблемите.Когато съм в My Computer и обикалям из директорийте много често става всичко бяло и не се оправя докато не рестартирам компютъра.Нямам никакви проблеми с други програми(internet browsers,skype,etc.)Дефрегментирах дисковете,дадох им clean up,но все същата.Някой има ли някакви идеи как да си оправя проблема защото изобщо не ми се иска да преинсталирам компютъра.Благодаря предварително!

Ами пета версия на тази антивирусна програма има навика да трие без да пита,ако предварително не си и задал в настройките дане прави това.

Поне да беше споменал,какви точно вируси е засякла-червеи,троянски магарета,малварета и т.н

Може да сканираш допълнително с някой онлайн скенер,също може да ползваш и някои други програми за излавяне на вредители,като:

Malwarebytes Anti-Malware

SUPRAAntiSpyware

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пета версия на тази антивирусна програма има навика да трие без да пита,ако предварително не си и задал в настройките дане прави това.

Поне да беше споменал,какви точно вируси е засякла-червеи,троянски магарета,малварета и т.н

Може да сканираш допълнително с някой онлайн скенер,също може да ползваш и някои други програми за излавяне на вредители,като:

Malwarebytes Anti-Malware

SUPRAAntiSpyware

Червеи...през 30 секунди засичаше и аз кво да правя трия.По-късно се сетих че тия програми понякога засичат неща които имат вируси.Ето сега се мъча да сканирам но или ще 15 минути ще сканира и ще бъгна или просто няма да започне.Май ще го преинсталирам.

offtopic - ако нищо не стане и се наложи да го преинсталирам,след преинсталацията за да хвана интернет ми тряхваха едни драйвър nvidia nfroce networ drivers или bus endumenator.Не помня точно какви бяха,някой сеща ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворете тема в този раздел => http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=137 за да ви помогнат колегите...

Щом не можете да инсталирате Malwarebtytes, положението е доста сериозно и е за по-мощни инструменти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почнеш ли да триеш овирусени файлове, често системата започва да куца, докато напълно грохне. За пореден път ще кажа: Една преинсталация + драйвъри + необходимите програми = имидж на С-то и в следващо време, при проблем за 10 мин. възстановяване на системата, без главоболия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване