Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с Camtasia Studio

Препоръчан отговор

ако има някой който е правил видео със тази програмка и знае как се настройва или по точно каде трябва да се барне за да прави филмчетата по малки

защото аз ги правя 10-15 скеунди 11-13MB Публикувано изображение :eek :computer2: на целия десктоп

моля да ми каже

благодаря предварително :headphones:

Редактирано от sokoban (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 години по-късно...

Здрасти.

Имам проблем с използването на Camtasia Studio 5.Когато сложа лого на някой клип и съм го настроил да го конвентирам в *.FLV, той се обръща с главата надолу.Някои може ли да ми помогне?

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от B-boy[StyLe]
Правописни грешки. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Програмката наистина много ми допадна, много е добра(Благодаря на Stanimir*), но проблемът е следния: когато започна да записвам клип в която и да е игра след това като го запазя и пусна той спича смисал буквално се движи на "SrceenShots" и освен това клиповете не се запазват като .avi а на мен точно това ми трябва.Погледнах дали има Export to... както подразбирате нямаше поне аз не видях.Та ако някой може да помогне нека го направи ще съм му невероятно признателен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си запишеш клип, той се запазва във формата на програмата! После ти трябва да си го експортираш. За целта погледни тук:

File>Produce video as...

За повече информация виж тук. :angel19:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си запишеш клип, той се запазва във формата на програмата! После ти трябва да си го експортираш. За целта погледни тук:

File>Produce video as...

За повече информация виж тук. :)

Даммммм....точно така запазват се в формата на програмата.Сега погледнах това което си ми показал и наистина стана оправих форматите, но все още клиповете засичат..... :speak: аааааааааа това как става незнам.Ако някой може, нека помага. :)

Редактирано от gavra (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

az imam edin problem deto mnogo me drazni.zna4i iskam da si napravia edno klip4e kadeto da vklu4a savsem malka 4ast ot filma ghost rider.taka vsi4ko ok no tova klip4e koeto iskam ima muzika,no problema e 4e kogato go import tova video v programata i zvukat ot filma se gubi a az iskam da go ima i nz kak da go opravia.pls pomognete mi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Аз също имам проблем с Camtasia.Тя си работи много добре,но как да си запазвам клиповете,така че са да се отварят с някой palyer,а не с програмата? :) Оправих проблема! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Ех тая програма, озори ме последните 3-4 дена. Проблема е следния:

Правя меню на едно филмче, по което работя и интересното е, че менюто тръгва на моя компютър, а на други пс-та неиска. Ето и сркийншот от друг компютър:

Публикувано изображение

Ако някой знае защо става така, нека отговори по-бързо, че треа съм готов до утре с проекта Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Sno0k3r (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Искам да запиша клип, който гледам в реално време в интернет. Всъщност по този начин мога да записвам и от онлайн телевизия. Проблема е, че винаги записа се получава накъсан. Записах куп програми, какво ли не правих с настройките, но никога не се получава гладък запис. В момента имам следните програми и при всички резултат е един и същ: Camtasia Studio 6 HyperCam 2 Fraps CamStudio Как да направя добър запис?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дай параметрите на машината си, често се получава накъсване, когато процесора издъхва

Процесор: DualCore Intel Pentium E2180, 2.0 GHz

Памет: 2GB

Хард диск: 320GB (2 x 160)

Видеокарта: Asus EAH2400 XT

По време на записа съм отворил само Firefox. Дали в Windows 7 ще има някаква разлика?

Редактирано от mico (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

паметта ти е сравнително добре, но с този процесор не смятай, че можеш да се гмурнеш уверено във видеообработката за уиндоус 7 съм чувал само добри неща откъм ползване на ресурси, но само съм чувал. е, не ти пречи да пробваш.. а за браузването при видеозапис - само виж как шокира процесора ти един фуул-скрийн флашовски сайт или дори по-голям рекламен банер - достатъчно, за да ти забави друг процес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в Windows 7 положенето е същото. Публикувано изображение Какъв процесор ми трябва? (не че мога да си взема друг) Малко отчайващо изглежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моля ми отговорете бързо че спешно ми трябва

Camtasia Studio is a screen video capture program for Microsoft Windows. It is published by TechSmith. The user defines the area of the screen or the window that is to be captured before recording begins; it is also possible to capture the entire screen area. You can also talk, and use a videocam.

Къде видя, че е за подобряване качеството на снимки ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За подобряване можеш да пробваш PhotoShop.Има и уроци как да подобрим снимката. http://www.uroci.net

hxxp://www.photoshop-bg.com

Тц, с фотошоп можеш само да замажеш/поскриеш нещата, едно от професионалните решения е това - цък

Имат си и еквивалент за видео :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Здр на всички значи исталнах си виста и пробвам да правя клипове с Camtasia Studio и клипа ми цепи когато бях на XP всичко е OK Пробвах HyperCam на нея не ми цепи но прави клиповете много голям размер и не е хубаво качеството. Пробвах с една друга програма и на нея ми цепеше така.Моля помогнете ми някакви натройки ли трябва да се направят Нз.. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да помогне!

Редактирано от skull_boy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Здравейте!Имам следния проблем:След като вече съм си записал видео със Camtasia studio 5,реших да добавя аудио!Добавих го,но когато пусна клипчето не се чува!Записах клипа и пак нямаше звук!Не съм променял нищо в настройките!Незнам как е станало!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...