Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с Camtasia Studio

Препоръчан отговор

По този начи по който искаш не става. Studio-то работи с avi, wmv и подобни. Използвай Camtasia Theater. Вкарваш там готови flv-та и си настройваш output-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По този начи по който искаш не става. Studio-то работи с avi, wmv и подобни. Използвай Camtasia Theater. Вкарваш там готови flv-та и си настройваш output-а.

дай поне някакав линк към тази камтисия в гугъл излизат само вариации на тази която имам но и с тях е същата картинката
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си инсталирал пълния пакт, трябва да го имаш тук:

Start->Programs->Camtasia Studio 6->Applications
Също така можеш да го извикаш и от Studio-то от Tools менюто!

Успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 9 месеца по-късно...

Здравейте, имам следния проблем с програмката като пусна да правя клипче на игра, първите няколко секунди има картина и след това черен екран, само един курсор се вижда пробвах с две игри Counter-Strike 1.6 и Landwirtschafts-Simulator 2011. Със Windows 7 Ultimate x64 съм ако има значение.

Редактирано от speeder (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За целта, за която желаеш да ползваш програмата няма да се получи. Аналогът за заснемане на видео от игри се казваше Fraps, ако не ме лъже паметта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За целта, за която желаеш да ползваш програмата няма да се получи. Аналогът за заснемане на видео от игри се казваше Fraps, ако не ме лъже паметта.

Знам за фрапс но много ми сече играта от него и приятел ми предложи тая програма, моля предложете някоя програма която да стане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам за фрапс но много ми сече играта от него и приятел ми предложи тая програма, моля предложете някоя програма която да стане

Това, че насича, едва ли е от програмата. Можеш да пробваш още Hypercam, PlayClaw или Game Cam....

Редактирано от proletsearch (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със хиперкам е същия черен екран но фрапс-а го оправих промених настройките от 30fps на 60fps и вече върви по мед и масло. Все пак Благодаря за бързия отговор :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със хиперкам е същия черен екран но фрапс-а го оправих промених настройките от 30fps на 60fps и вече върви по мед и масло.

Все пак Благодаря за бързия отговор :cool:

Пробвай с по старите версий. И на мен ми правеше седмицата проблеми. С

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...