Премини към съдържанието
TIapko

Проблем с влизането(login) в Skype

Препоръчан отговор

Излиза че проблема със Скайп е световен,аз съм в Испания и също нямам скайп,позната в Германия-също,дано се намери решение по скоро на проблема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично използвам VoipBuster, но има и много други. Потърси за Skype Alternatives l гугъл и ще имаш изненадващ резултат. А тази вечер накарах много хора да изпробват и гласовия чат на ICQ :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странно. Аз съм в Мадрид и днес следобед просто скайп отказа да работи. Инсталирах последната версия на скайп. върнах се на 5.0.0152 но пак е същото. На съквартиранта също скайп отказа да работи...Имате ли представа какво става? И кога нещата ще се оправят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

голяма работа като няма скайп ! Ужас взеха любимата биберона на сукалчетата по цялата планета !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

iliev72: абсолютно съгласен с теб :yanim: както написах по-рано, ако утре пак не бачка, излезте и се разходете преди да е заваляло отново... пийте един чай и се радвайте... life is too short...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

xentia MirandaIM няма такива богати опции...Поне out of box. За plug-in-и не съм ровил.

Защото официалният клиент на ICQ е зле-пълен с реклами...

Между другото, тази тема бие всички рекорди по четеност...

No comment.

iliev72, много хора ползват Skype, за да поддържат и дори и делова връзка, проблемът е, че това е най-разпространеният месинджър и това си е...

Само не знам какво ви пречат новите технологии, че валят критики.

Не че ми дреме за Skype, но...

Ама тая истерия по Skype също си е...както и да е...

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза че проблема със Скайп е световен,аз съм в Испания и също нямам скайп,позната в Германия-също,дано се намери решение по скоро на проблема!

И в Италия няма скайп.То май никаде няма :yanim: По рано тази вечер се логнах,но нямах абонати на линия.Сега вече не мога и да се логна. Редактирано от skidrow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

jjjjjk: Вярно е, Миранда-та не позволява използването на всичките опции на ICQ, но аз ползвам както нея, така и нормалният клиент за гласовата комуникация - особено тази нощ (рекламите са си реклами, и скайп предполагам скоро ще наблегнат на тази опция, ако не е и да се опитаха след последният ъпдейт и това да има косвена връзка със ситуцаитяа - това само мое мнение, нищо официално). Вярно, не може са се сравни със скайп или други подобни програми но е работеща алтернатива в момента а и с далеч по-славна и дълга история, без да изпадаме в подробности. Иначе темата наистина ще влезе в класациите - много показателно доколко скайп е заел стабилна позиция... ще се въздържа от други коментари.

Редактирано от xentia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За някои да ги светна много хубав клиент за ICQ QIP мощен и много добър !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и за други програми които имат същите характеристики , QIP, Miranda, Google-talk. Просто тази се оказа най-лесна за ползване и хората свикнаха с нея , а представете си ако ви спрат мобилните телефони в един момент и не ви ги пуснат .... какво ще правите ! ... Раздвижете малко мозъчетата има и други алтернативи. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че GMail предлага директно чат през страницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и за други програми които имат същите характеристики , QIP, Miranda, Google-talk.

Просто тази се оказа най-лесна за ползване и хората свикнаха с нея , а представете си ако ви спрат мобилните телефони в един момент и не ви ги пуснат .... какво ще правите ! ... Раздвижете малко мозъчетата има и други алтернативи. :cool:

няма какво да размърдат , вече е консервиран за бъдните поколения :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и за други програми които имат същите характеристики , QIP, Miranda, Google-talk.

Просто тази се оказа най-лесна за ползване и хората свикнаха с нея , а представете си ако ви спрат мобилните телефони в един момент и не ви ги пуснат .... какво ще правите ! ... Раздвижете малко мозъчетата има и други алтернативи. :cool:

Вярно е че има много програми,дори повечето са по-добри от скайп,но проблема е в това,че не можеш да се свържеш с абонатите си.Какво да правя например като вляза в яху месинджър?Да пускам търсачката и да се запознавам ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване