Премини към съдържанието
puhinkoto

търся програма за барзо атартиране на иконите

Препоръчан отговор

здр търся програма да си слойа иконите от десктопа в нея и от там с едно щтркване да влизам - лента за бързо стартиране благодаря на всички предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Rocketdock - безплатна, или пък Stardock ObjectDock, която е платена, но пък върши малко повече работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здр търся програма да си слойа иконите от десктопа в нея и от там с едно щтркване да влизам - лента за бързо стартиране

благодаря на всички предварително

Първо малко да се запознаем с термините използвани във Windows...

Публикувано изображение

Второ с десен клик върху т.нар. TaskBar в зависимост от версията на Windows излиза същото или доста подобно на това меню:

Публикувано изображение

Тоест няма нужда от програма :)

;) Иначе имайки предвид заглавието и правописа, темата си заслужава място в бисерите на форума :clap:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пффф, изпревариха ме. Поне кажи с каква операционна система си и си оправи правописа. Иначе няма нужда, има си такива опции от доста време, но пак не си изразил какво точно искаш да постигнеш.

Редактирано от quickJO (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

извинявам се за правописа значи търся програма за бърз достъп за да си сложа иконите в нея и от там да влизам

Редактирано от puhinkoto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Rocketdock - безплатна, или пък Stardock ObjectDock, която е платена, но пък върши малко повече работа.

Ами ето две добри предложения. Аз лично сега пробвах Rocketdock от любопитство и смятам, че ще ви е удобна. Не е зле да прочетете и другото мнение на banshee79.

Но по принцип Windows има възможност да си поставиш иконки във лентата долу. Ако сте и със Windows 7 съвсем не виждам смисъл от допълнителни програми, но така и не споделихте с нас операционната ви система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.