Премини към съдържанието
cwetan

Програма за превод

Препоръчан отговор

Здравейте нов съм в сайта и искам да ви попитам някой може ли да ми каже някоя програма за превод от български език на английски и немски и обратното ??? плс ще съм ви благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ама програмата WebTrance е майче платена смис иска ти пари ??? някой друг да помогне имам една домашна пак мн ме затрудни и ми тряя някоя програмка пл

Редактирано от cwetan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ама програмата WebTrance е майче платена смис иска ти пари ???

" 500 знака в безплатен режим".

Има я и по торентите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си казал какво искаш да превеждаш. Защо не пробваш с преводача на Google? Той е напълно безплатен. Не е програма, ползва се през Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

искам да преведа един техст от учебника по английски и немски но с гоогле преводач не ми го превежда точно а с грешки и то мн за това искам програма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

искам да преведа един техст от учебника по английски и немски но с гоогле преводач не ми го превежда точно а с грешки и то мн за това искам програма

То затова човешкият труд за превод е нещо платено. Все пак дай насам това, което не можеш да преведеш, ще се опитам да помогна (поне с английския - немски не знам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако от превода на гугъл не си доволен, то тогава от друга програма още повече няма да си доволен. Наистина превода е много тънка и деликатна работа, особено ако става дума превод на художествена литература. Гугъл може само да те насочи за смисъла на превеждания текст, но останалото зависи от човека т.е. от теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по английски ми го преведоха но по немски никаф шанс ще опитам с гоогле пак но ми го превежда грешно миналата седмица ми го преведа съвсем грешно и имах 2 ;х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по английски ми го преведоха но по немски никаф шанс ще опитам с гоогле пак но ми го превежда грешно миналата седмица ми го преведа съвсем грешно и имах 2 ;х

в гугъл преведете първо от немски на английски, после английския текст на български

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай със това върши добра работа и е безплатна.

Редактирано от capnemo
    само официални сайтове (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.