Премини към съдържанието
SuperSizee

Мониторът ми не се вкл и мига лампичката над бутона ...

Препоръчан отговор

Та какъв е проблема ... ? ако може да попитам ... не съм пробвал с друг кабел , но да го направя ли ? и ако не се оправи какво може да е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен с кабела, може да пробваш и на някой съседски компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извади кабела на монитора от компютъра и трябва да се покажат надписи на екрана - ако няма - сервиз

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извади кабела на монитора от компютъра и трябва да се покажат надписи на екрана - ако няма - сервиз

Ха това е наи големиа базик които сам шел някога.............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ха това е наи големиа базик които сам шел някога.............

Не е бъзик. Когато се прекъсва връзката с монитора, изписва NO SIGNAL

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При така неграмотно зададен въпрос - такъв е и отговора :cool: - Монитор , модел ? ако е от миналото хилядолетие - няма и надпис да се покаже :whist:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До колкото знам щом така мига това значи,че има проблем със захранването и му се включва защитата,което значи ,че ще трябва да го пратиш на сервиз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е задължително да има проблем с монитора, за да му се изключва екрана. Аз напоследък имах доста подобни случаи с новата си видеокаарта GTX460. За последно вчера ми угасна монитора, докато си пусках Crysis 2. Угасна и изобщо не тръгна, дори след изключване на компютъра. Въпреки това, компютъра си работеше. Помислих за момент, че вече е изгоряла видеокартата, но като погледнах кабела на монитора, бе се извадил леко от буксата. Предните случаи, мониторът ми изключваше при пускане на игри. Проблемът остава неизвестен до днес, но това което направих бе, да извадя видеокартата, да сменя захранващите кабели и линиите към захранването. Заработи без проблем до днес. Имах и още случаи преди това. Тогава пак мониторът изключваше. Отначало при игри, след това при зареждане на ОС, a накрая още преди зареждането и :wors: Пробвах преинсталиране, но пак проблем. Тогава боднах старата си 8800GT, инсталирах драйверите на чисто, извадих старата карта и сложих новата. Отново инсталирах драйверите върху старите и проблемът изчезна за няколко месеца. Та препоръката ми е. Извади видеокартата, огледай захранващите кабели и ако можеш, направи някакви промени. Пробвай и с друг кабел към монитора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.