Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://www.vbox7.com/play:13ab1a6f http://www.vbox7.com/play:4df17811 http://www.vbox7.com/play:9b867ae5 Това са някои въвеждащи клипове които съм подбрал. От няколко седмици почнах да се изнтересувам от този назряващ проблем и ще използвам този форум за да обменям опит с други лица които се интересуват от този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мда, знам какво е това явление (то не е точно явление, а по-скоро нарочно предизвикано) и никак не ми харесва. Във форума на Нешънъл Джиографик това е обсъждано от преди почти 3 години.

Кен, ето ти темичката:

http://www.nationalgeographic.bg/phpBB2/viewtopic.php?t=1103

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ми е ясно защо, държавните ръководители не се движат с противогази навън.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно тепърва предстои нещата да загрубяват. Аман, тия ще се избият са от едната борба кой е по-велик (и останлите хора покрай тях). Чудя се защо не престанат с междудържавни глупости. Уж живеем в 21 век, мирен век, а тия к'ви ги вършат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зад всичко стои лоша сила, която иска да съсипе светът в който живеем. Аз съм от Бургас и доста често пръскат над главите ни тук. Наскоро четох че се правят тайни бази под земята. В Бг имало 2 като в монента метрото в софия се бавело точно заради една такава. В тези бази имало място само за интелигенция - министри, професори, банкери и прочие. Лошото е че наште управници значт за проблема и не правят нищо за да защитят народа си. Дали са на американците въздушното ни пространство за да ни пръскат главите с помия. Тези химикали увреждат мозъчната функция на човека и причиняват рак. По този начин избиват пчелите за да не може да се опрашват дадени видове храни. И по този начин ще ни тъпчат с ГМО. Смятайте щом са направили машина за правене на заметресения !!! Говори се че това в япония е дело на HAARP http://www.youtube.com/watch?v=zf22COGSmCI&feature=player_embedded (има няколко части) Аз влезнах в група във FACEBOOK за chemtrails и там всекидневно публикуват материали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма нужда да ни пръскат с каквито и да е химикали, да влият на мислите ни и какво ли още не. Много по-ефективно и по-евтино е да пуснат подходящия слух, и масата хора налапват въдицата до плувката.

• Харесва ми 12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смятайте щом са направили машина за правене на заметресения !!! Говори се че това в япония е дело на HAARP

Машина за земетресения, WTF?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...

Ако почваме да си говорим за легенди, преди HAARP е една руска машина(тогава СССР). Четох статия на руски, в руски вестник, когато бях в Русия, където се коментираше това и как американците са я взели за базис след края на студената война, когато се били домогнали до чертежите. Каквато и да е истината, хронологично руската била първа уж... Но това са само легенди...

Това, което говориш-откровени глупости. Или си мислиш, че ако има такова нещо, то ще остане потулено? Не и днес...Едва ли... A и не виждам "важните" хора да ходят с противогази и т.н.

Бих казал, че в България, за разлика от САЩ пчеларство все още има и не съм чувал за масово измиране на пчели...

Нещо не ви се връзва историйката. Другият път помислете повече, оформете я по-добре и тогава я поствайте. Чак тогава може да рискувате някой да ви повярва.

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...

Бих казал, че в България, за разлика от САЩ пчеларство все още има и не съм чувал за масово измиране на пчели...

Аз съм чувал от мои роднини,които се занимават с пчеларство,за необяснимо измиране на пчелните семейства,или пък изчезването им.Дали това е така и дали е някаква закономерност,излизаща извън рамките на нормалното,не мога да знам.Хората са склонни да преувеличават.

Наистина,тезата изложена в тази тема,е някак стряскаща.На моменти,човек може да се замисли за някои неща,дали наистина не са факт.Ноооо,това само подклажда страховете.Буквално можем да откачим.Дайте нещо по-леко и весело,моля.Стигат ни ежедневните проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм чувал от мои роднини,които се занимават с пчеларство,за необяснимо измиране на пчелните семейства,или пък изчезването им.Дали това е така и дали е някаква закономерност,излизаща извън рамките на нормалното,не мога да знам.Хората са склонни да преувеличават.

Наистина,тезата изложена в тази тема,е някак стряскаща.На моменти,човек може да се замисли за някои неща,дали наистина не са факт.Ноооо,това само подклажда страховете.Буквално можем да откачим.Дайте нещо по-леко и весело,моля.Стигат ни ежедневните проблеми.

Честно казано, не мога да повярвам в подобна "коспирация", най-вече защото от тезата, изложена в темата, ако я разгледаме-малко хора/личности/фирми биха спечелили от подобно нещо, а много биха загубили..Мнозинството печели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От скоро темата за хемтрейлите е подета дружно от сума ти народ в нета. Много синхронизирано, даже странно!!! Ами да, бившите ДС-та в БАН, правят, каквото им се нареди горките. Нали зелени чорапчета милички. Само малоумник би се трогнал от усърдното всяване на страх от страна на идиотите в БАН и подопечните им кретени. Имало в ХТ (хемтрейл), радиоактивни, ама много радиоактивни нам си квиси нещица. Айде бе. Вие не смятате ли, че веднага ще гръмнат всички гайгери по света? В Европа уловиха някакви нищожни частици радиация от Япония, та какво остава, ако писаниците за ХТ са верни. Ако имате глави на раменете, а не лукови глави, ще разберете, колко нелогично завучат всички твърдения, покрай ХТ. Истината в цялата галимация е че не се опитват да ви тровят физически, а психически, разберете го това и не им се връзвайте на тези копелдаци. Ако пък толкова сте уплашени, направете си някакво сдружение, вземете проби от въздуха и ги дайте за спректроскопски анализ. Веднага ще лъсне всичко. Аз си имам гайгеров брояч и досега не съм засякъл някакви отклонения от нормите. Казват имало и някакви други съставки в ХТ. Ако вие сте производител на земеделски продукти и над нивите ви пръскат с такива отрови, какво ще стане когато ви вземат продукция за анализ? Да сте чули някой да е изревал, че в зелето му са открити, посочените отрови? Има един Витан из нета, някво ДС агентче, дето ми разправя, че тези дето хипотетично ни тровят си били създали и свръх човеци, дето тези токсини не ги ловят. Смях. А тези дето са създали свръх човеците, безсмъртни ли са? Изобщо напоследък се правят последни отчаяни опити за всяване на страхове у хората. Ами да, след като хората така затъпяха и минаха на турски сериали и чалга, това значи, че в главите им няма никой. Ей към такива умствено обременени хорица е ПСИХО атаката. Спете спокойно и не се страхувайте.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещо не ви се връзва историйката. Другият път помислете повече, оформете я по-добре и тогава я поствайте. Чак тогава може да рискувате някой да ви повярва.

http://30dumi.pozicii.net/2011/02/i-v-balgariya-zapotchnaha-da-iztchezvat-ptchelite/

Незнам защо коментираш след като сигурно за пръв път научаваш за тези неща.

четох в библията за края на света преди доста време и се чудех за доста неща които бяха описани там, след този клип вече ми се изясниха нещата. пускам 2 част защото там са наи-важните моменти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубаво си чел за края на света, но какво влагаш в това понятие е въпроса. Как си представяш края? Можеш ли точно да опишеш какво ще стане според теб? пп. И аз съм за края на света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...

Да ти кажа, и аз около Бургас живея...Където живея имаме 2ма пчелари.

А сайтът, който си дал, меко казано не струва като доказателство. Толкова е достоверен, колкото вестник "Шок" или списание "Феномен", т.е НЕ СТРУВА.

Интересно ще ми бъде и да обясниш как точно HAARP "предизвиква" земетресения. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да ти кажа, и аз около Бургас живея...Където живея имаме 2ма пчелари.

А сайтът, който си дал, меко казано не струва като доказателство. Толкова е достоверен, колкото вестник "Шок" или списание "Феномен", т.е НЕ СТРУВА.

Интересно ще ми бъде и да обясниш как точно HAARP "предизвиква" земетресения. ;)

Никой не те кара да вярваш в това, ако искаш толкова да знаеш има www.youtube.com или wwwgoogle.com напиши само haarp и си чети. Аз не говоря за пчелите че измират в Бг а в света като цяло. Отедли поне час време да се поровичкаш малко и може да ме подкрепиш след това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...

Едва ли, аз изисквам адекватни и стабилни аргументи, не алабализми и недомлъвки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едва ли, аз изисквам адекватни и стабилни аргументи, не алабализми и недомлъвки.

http://www.nationalgeographic.bg/phpBB2/viewtopic.php?t=1103 - ето чети от нешенъл географик, едва ли те лъжат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

....

Дрън, дрън. Статиите от сп."Феномен" извадени в друг форум. Колко удобно.

Ще ти задам 2 въпроса:

1.КАК електромагнитни вълни могат да предизвикат земетресение, понеже земетресенията се обосновават на точките на напрежение между отделните тектонични плочи и движенията им.

2.Нека за момент си представим, че не дрънкаш врели-некипели. Кажи една причина до сега да не е избухнала 3-та световна война? Помисли, ако това което казваш е факт, подвърдено, достоверно всички правителства си траят и оставят върху техните държави и население да се извършват подобни неща?

Например, ако ще си говорим за HAARP, част от графиките и данните за активността му идват от ЯПОНСКИ институт.

И сега-ОТНОВО, приведи ми научни доказателства, графики, доклади на УЧЕНИ, изчисления.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направо ако искаш утре да те хвана за ръчичка и да те водя до Аляска в тундрата да ти обяснат какво правят болните мозъци. Аргументи не ти трябват, поживей малко и сам ще видиш за какво съм ти говорел, вместо да нападаш и да искаш да ти се доказва. А и едва ли ти дреме за тая тема, просто трябва да си на всяка манджа меродия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.nationalgeographic.bg/phpBB2/viewtopic.php?t=1103 - ето чети от нешенъл географик, едва ли те лъжат

Oт кога една чифутска телевизия е достоверен източник на информация? Ти май изобщо не си ползваш мозъка по предназначение. В момента радиационния фон се следи под лупа по целия свят. Ако разпръскваха радиоактивни съставки, как смяташ, дали щяха да ги открият и алармират, при условие, че това се прави според верващите, навсякъде? Чакам отговор.

вместо да нападаш и да искаш да ти се доказва.

В случая това е необходимо и не е трудно, ако има някъде изследвания от независими източници. Имаш ли представа, колко лесно се доказва тази теория в лаболатория. Има едно нещо, дето му викат спектрален анализ. Вземи проби от въздуха под следите от самолетите или от там където често минават и ги занеси в някой технически институт или университет. Може и от почвата да вземеш за по-достоверно. Спектралния анализ, ще покаже всичко дето го има в пробите до атомно ниво. Някъде по филмчетата, има ли такива данни от изследвания?
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Рапицата убива пчелите

Ограничаване на площите с маслодайната култура искат собствениците на кошери

Пчелари от региона искат ограничаване на площите с рапица. Причината - културата е медодайна, но е опасна за пчелите. Спецификата на добивания от маслодайната култура мед е, че трябва да се извади до седмица, тъй като кристализира. Пчелите не могат да презимуват с него в кошерите. Пчелите не могат да го използват за храна, ако в кошер има повече от него, те измират.

Кошерите ми са до блок с рапица в с. Елена. Страхувам се какво ще стане напролет, коментира Петър Ванчев. Пчелините не могат да се преместят, тъй като в цялата област, а и в страната площите с енергийната култура се увеличават с всяка изминала година.

Че актуалната култура е опасна за пчелините, се опасяват стопани от цялата страна, които правят опити да обърнат внимание върху проблема.

Медът от рапица е вкусен и малко по-особен. На вид той е бял като свинска мас. Ако не се центрофугира до десетина дни след добива, той се захаросва. Иначе се търгува добре дори в чужбина, разказват още пчелари.

Подобна опасност те виждат и в културата репко, която все още е слабо позната в региона. Тя се жъне по време на цъфтеж, когато по нея са пчелите. Според стопаните развитието на тези култури е виновно за синдрома “празен кошер”, а пръскането им с различни препарати - за болестите по пчелите.

Интересът към рапицата нараства непрекъснато, тъй като се търгува на високи цени, а и се субсидира. В Хасковска област с нея са засети над 45 500 дка.

Източник: http://www.marica.bg/show.php?id=39915

Хорската алчност пак взе дан

Редактирано от npn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То каквото е писано ще стане. Ако е истина че си правят експеримети с нас, последствията са си за нас, ние ще страдаме. Много често гледам към небето и ежедневно виждам този кемтрейлс да се пръска. Каквото и да е вреди както на хората така и на житотните и растенията. Единствената ми надежда е че Господ е с нас и ще раздаде правосъдие рано или късно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Aliya
        Темата за биологичния тероризъм става все по-актуална сред световната общественост след направените напоследък потресаващи разкрития от разсекретени държавни документи в САЩ, Англия и други страни. От тези официални архивни документи става ясно как десетилетия наред нищо неподозиращи граждани в редица райони на планетата, включително САЩ и Англия, са били използвани за опити с биологични агенти – вируси и бактерии, под претекста на разработки и експериментиране за националната сигурност!

Но истината се оказва дори още по-зловеща!

Ще си позволя да Ви припомня нещо твърде неприятно - всички си спомняме преди време, когато ужасна снимка за изтезанията на затворниците от американския затвор Гуантанамо обиколи света. На снимката бяха изобразени купчина от затворници с качулки на главите, голи и гей съвокупляващи се. За всеки нормален човек е ясно, че такава гей купчина от пълзящи твари може да се постигне само с прилагането на специални химикали върху мъжете затворници!

Открай време се изнасят данни за грозни опити с тайни химически оръжия върху живи хора затворници.

Оказа се, че още от 90те години на 20 век американското правителство разработва химически оръжия срещу човечеството! Например:
        - гей химически бомби, които правят мъжете привлекателни едни за други и по този начин намаляват репродуктивната способност на хората! (http://novinar.bg/ne...A3MTs1Ng==.html)
        Явно гей парадите не са им достатъчни, защото в САЩ, където самолетите пръскат с химически аерозоли от 90те години на миналия век, гейството се е разрастнало неимоверно! И за слепите вече е ясно какви огромни пари се наливат за реклама и пропагандиране на гейството, за изкуственото му насаждане между хората - то не бяха скъпоплатени гей паради с участие на мастити посланици, то не бяха скъпоплатени холивудски продукции за "модерното" гей семейство, то не беше лейди Гага §сие, дори на детските комикси посегнаха, дори на хорското чувство за свян посегнаха в напъните си да създадат лъстивост към интимните мъжки части.
        Като например това https://www.kaldata.com/forums/uploads/emoticons/default_sad.gif' alt=':('>http://www.vesti.bg/...=40&oid=5214311
        Известният виенски музей "Леополд" (leopoldmuseum.org) ще покрие интимните части на три голи тела на футболисти върху големи плакати, разлепени из австрийската столица.

Плакатите за изложбата "Голи мъже от 1800 г. до наши дни" предизвикаха вълна от възмущение, предаде Ройтерс. "Имаме много, много оплаквания" - каза говорителят на "Леополд" Клаус Покорни.)
        А щом хората са толкова упорито човечни и смеят да се оплакват от насаждането на гей култура, защо да не ги напръскат и с малко гей „есенция“ от въздуха... за по-сигурно!

Официалните власти в Швеция признаха за наличието на химически следи от самолетни пръскания в небето (chemtrails).
        Ръководителката на шведската Зелена партия официално обяви, че тези химически следи съдържат токсична смес от химикали, вируси и тежки метали и се извършват със съдействието на шведското правителство по програма на ЦРУ и Нац. Агенция на Сигурността на САЩ.
        Официалното обяснение е за "охлаждане на Земята" от глобалното затопляне.
        http://alamongordo.c...rails-are-real/

А истинското обяснение !????

Руски учени също вече алармират за химическо климатично оръжие на Пентагона. Отговори изискват и много международни учени и специалисти в областта на био- и нанотехнологиите. Цялата земя е осеяна от странни нано- и биочастици - например изсушени червени кръвни телца, които са намерени дори върху високите планински върхове в Мексико.
        Какво ще правят червени кръвни телца там, и то лабораторно обработени!? - с право учените си задават този въпрос. Тъй като това говори, че само от въздуха могат да бъдат пръскани такива не съществуващи в природата микроелементи.
        И защо тези нано- и биочастици, с които са пълни почвите, водите и въздуха ни са направени толкова изключително устойчиви на всякакъв вид горене, окисляване и друго третиране както никой друг жив организъм в света!?
        И след като толкова много хора се интересуват в целия свят от тези химически следи в небето, вместо да се потулва проблема, у нас може да се даде научно обяснение и повече информация за програмите на САЩ за геоинжинерство и промяна на климата на Земята (така нареченото "охлаждане" на Земята с химически аерозоли!), както и за болестта Моргелон, за която все повече хора алармират като следствие от тези химически впръсквания в атмосферата

Много далече от човечността на човеците е болестта Моргелон - тя се наблюдава в САЩ и е свързана с ужасни кожни заболявания (защо ли ми се струва, че Ванга пак ще е права!?)
        При болестта Моргелон болните се превръщат в един вид фабрики за синтетични влакна - в тялото им, под кожата и по нея се образуват синтетични изкуствени фибри, които плътно са срастнали с човешката тъкан и причиняват ужасни страдания и кожни уродливости.

Когато човек си играе с природата и вкарва в нейната вода, почва, въздух, растения химикални аерозоли с тежки метали, последиците са непредвидимо страшни!

Болните от Моргелон може също като мнозина от нас да са твърдели, че виждате ли, химическо геоинжинерство за "охлаждане на Земята" няма, въпреки, че е записано в споразумението от Киото и други споразаумения за глобалното затопляне.
        Това, че някои отказват да видят човешката уродливост, изразена в производството на атомни, химични и плазмени оръжия, не значи, че няма да пострадат от нейните последствия!!!

Струва ми се, че специално за тези, които отказват да видят истината за химическите следи в небето, дори и да започнат да им мятат отгоре късове с олово, алумини и барий, че дори и лабораторни мишки пълни с био зарази да им мятат от небето, пак упорито ще отказват да видят истината! Именно на неразбралите, заспалите, неосъзналите си и не искащите да разберат, (защото я виж колко хубаво си спим), се крепи тази система на безсмислени войни, нежни революции и монополни издевателства!?

На тези, които предпочитат да не ги будят, им се струва фантасмагорично... Кой дебил би причинил това на човечеството, буквално "помитайки го" в бездната на собствената си лудост!?
        Толкова фантасмагорично, уви, колкото Атомните бомби над Япония, или Заточаването на евреите в Израел с цената на много смърт и разрушения, или напалм и климатичното оръжие, използвано във Виетнам, или Сърбия...

Има една страна, чийто бюджетен дефицит в момента е 1милиард и 300 хиляди долара! И тази страна, за да продължи да създава дефицит в бюджета си, харчейки прекалено много за смъртоносно оръжие, трябва да намери начин да изсипе оръжието си върху заспалите - предлога за военни действия няма значение!
        Всичко върши работа за целта - "глобално затопляне", "мюсюлмански тероризъм", "демокрацията"!!!

Властниците на тази страна официално твърдят, че пръскат с токсични вещества от самолети заради глобалното затопляне. Това е лукавство защото:

* Вещества като микрочастици алуминий, барий, стронций и други са силно токсични, а някои от тях са и радиоактивни!
        * Пръска се предимно там, където медии и политици са под контрола на финансовата олигархия.
        * Токсичните вещества предизвикват алцхаймер/малоумие, запушване на кръвоносните съдове, белодробни заболявания, рак и ред други много сериозни болести!
        * Пръскането с тези вещества убива живата природа и остава да вирее само ГМО, устойчиво на алуминий. Такива ГМО има вече създадени. Убивайки горите и естествената природна среда, няма кой да абсорбира парниковите газове!
        * Слоя метални микрочастици отразява двустранно лъчите. Доказано аерозолите повишават температурата на приземния слой.
        * Заради металните прахове горските пожари стават с все по-колосални последици и много трудно се гасят!
        * Кампанията по разпръскване се води от години, но ефекта е противопоказен. Не се наблюдава намаление на средните температури като цяло.
        * По въздуха се разпръсват и огромен брой вируси, бактерии, гъбични спори и други ултрамодерни биологични агенти, които предизвикват навсякъде по света грипни и друг вид епидемии! После с рекламираните за целта ваксини, проблемите на пациента се увеличават, вместо да намаляват. По данни от Интернет, в тях има вещества, предизвикващи дори и безплодие!
        * Разпръскването с десетилетия на безумно много милиони тонове в атмосферата на вещества, които се натрупват и не се разграждат води човечеството до неминуема гибел!
        * Разпръскването на тези вещества доказано намалява валежите, задържайки влагата в горните слоеве на атмосферата.
        * Пръскането по небето на огромно количество метален прах изисква и колосален разход на гориво. Което естествено подпомага глобалното затопляне.
        * Огромните финансови разходи, ако се вложат в залесяване, енергийна ефективност и нови технологии биха довели до чудеса. Отделно, където се крият от хората високоефективни технологии, като управляемия термоядрен синтез например. Неговото прилагане би решило много проблеми на човечеството при по-малък разход за инвестиции и съответно много по-малък риск радиоактивно замърсяване (в сравнение със сегашните ядрени централи).(http://www.voininata...?showtopic=3349)

Завоалираните интереси никога не са имали интерес от едно осъзнало се будно човечество, наясно с техните манипулации. Ето защо завоалираните интереси имат нужда да разпалват войни, да поддържат огромен арсенал от все по-отровни и смъртоносни оръжия, с които да отслабват и редовно прочистват човечеството с цел по-лесното му управляване и манипулиране.
        Чрез използването на тайни химически оръжия под благовиден предлог ( например охлаждане на Земята), завоалираните интереси целят да променят самия генофонд на човечеството с използването на химически отрови - бавен, но сигурен метод да се намали броя на човечеството, да се превърнат хората в дебили, податливи на управление.
        Тези методи са къде по-рафинирани и от ядрените бомби и уличното замърсяване от колите.

Жената е вече ненужна за Новия световен ред, и не само ненужна, но и опасна. Защото жената може да ражда деца, а Новият световен ред не иска децата. Той иска санитарен минимум от полуроботи, полухора, които да може да управлява безпроблемно. И затова световното задкулисие развращава мъжете, като ги прави зависими от порно, компютри, дрога и садо-мазо гей връзки. Затова и световното шоу задкулисие плаща милиарди долари за Евровизии и шоуконцерти с привлекателни специално гримирани от цели отдели психолози травестити, които да прелъстят мъжете и да ги убедят, че един мъж може да бъде също толкова привлекателна жена, колкото дори една естествена жена не може. Всичко това, съчетано с химическа обработка на мъжките тела чрез храни, чрез химикали от въздуха и водата, чрез насаждане на политически закони за легализиране на мъжката лъстивост спрямо мъже, деца, животни, дори компютри / само и само не към жената! Защото жената е опасна за новия световен ред - жената е любов и нов живот, а любовта все още не са се научили как да я контролират. Могат само да я възпират чрез налагането на антилюбовта на садо/мазото и насилието.

Кой може да ни гарантира, че тези, които имат огромна финансова, политическа глобална власт над човечеството не ни използват за опитни мишлета - и нас, и децата ни!???

Преди да ми отговорите, ще Ви припомня една стара максима:
        "Властта корумпира! Абсолютната власт корумпира абсолютно!"
      • от Aliya
        В момента самолетите - отровители пръскат над София - химическите им следи са методично разграфени така, че да застанат на пътя на северозападния вятър, който носи захлаждане и дъжд.
        Някой с пари и военни самолети, излитащи от военно-въздушните бази на България, не иска в България да вали дъжд. Не иска в тази земя, прочута с благодатния си климат и дъждовните си пролети, да има изобилие и плодородие.

За всеки чувствителен българин с очи, отворени за истината, е ясно, че климатът ни е модифициран изкуствено и постепенно превръщан в пустинен субтропичен климат, който да унищожи разточителната ни зеленина и прекрасните ни гори и поляни. А водата да превърне в следващото злато на бъдещите ни родовладелци.
        Ето защо винаги, когато след продължително засушаване, предизвикано от наличието на тежки метали в аерозолно състояние, разпръскани от химически самолети в атмосферата ни, най-накрая се зададе дългоочаквания и изкуствено възпиран дъжд, химическите самолети се разшетват като луди и започват да ни стоварват тонове изкуствени химически облаци, които да отблъснат естествения дъждовен циклон.

https://www.facebook.com/aliya.osho?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=379941922125437&set=a.313566338762996.73416.100003288970327&type=1&theater
      • от Aliya
        Напоследък много хора започнаха да обръщат внимание на факта, че прекрасното ни синьо есенно небе, дълбоко и необятно, е постоянно и на определени интервали облитано от тайнствени самолети, които разпръскват след себе си още по-тайнствени бели следи. Оказа се, че този проблем е отдавна известен на хората от САЩ и Западна Европа и много независими учени и разследващи журналисти са стигнали до извода за разпръскване в атмосферата над главите ни на химически аерозолни съединения Chemtrails, съдържащи много алуминий, барий и стронций и други токсични тежки метали.

За разлика от обикновените граждански самолети, самолетите, заредени с химически резервоари разпръскватели оставят трайни следи след себе си, които вместо да изчезнат за 2-3 минути, както е при гражданската авиация, се задържат в небето с часове, като постепенно набъбват до размера на продълговати перести облаци, които след време се превръщат в сива мъгла, спускаща се над главите ни.

В САЩ, където тези тайнствени химически пръскания се извършват от 90те години на миналия век до сега, изследванията на почвите и растенията – гори и селскостопански култури, показват завишаване с 67000 единици на алуминия в техния състав, както и много над допустимата норма съдържание на барий и стронций.

Хората все по-често се питат какво се случва над главите им!? Чувствiтелните хора в целия свят вече алармират обществеността за редица последствия от тези пръскания – респираторни заболявания, кожни алергии, невротични поражения. В Америка тези последствия са научно регистрирани и доказани, но политиците продължават да мълчат.

Малко се говори по официалните източници и за геоинжинерството, допуснато от световните организации да разработва методи за „охлаждане на Земята“(??? – като че ли Земята се топли от някого???) чрез впръскване във въздуха на химични аерозолни съединения от самолети (които иначе са забранени от международните конвенции освен в този случай!???). В световен план геоинженерството, под чиито програми тези химически аерозолни пръскания уж работили за охлаждане на Земята, са отречени в обществени протести. Интересното е, че химическите самолетни облитания са един вид политически групирани - те се извършват за обработка на околната среда и хората само в САЩ и неговите съюзници.

Неотдавна президентът на Иран официално се оплака в ООН, че климатът на страната му е манипулиран чрез специални химически оръжия от страна на САЩ.

Но не е нужно да ходим чак в Иран, за да видим небивалата суша и по нашите земи. Не може да не ни направи впечатление, че винаги когато нашите родни метеоролози съобщят за задаването на дъждовни дни, тайнствените самолети се разшетват из родното ни небе и дъждовната ни прогноза е своевременно коригирана на следващия ден, като се свежда до висока купеста облачност тук и там и много слънце. У нас прави впечатление, че тези тайнствени химически полети се извършват много регулярно след откриването на американските бази в Безмер и Граф Игнетиево.

Вчера пръскаха отново над София - започнаха към 17:30 часа, като облитаха на равни интервали синьото ни небе в дълги успоредни ивици. За 2 часа цялото небе над София бе обначертано с тези успоредни линии. Забелязваше се методичност в работата им - започнаха от западната част на София и постепенно разчертаха небето до източните райони на града.
        Пръскаха изключително над града - полетите им с пръскане започваха от северната част на града и достигайки до Витоша, изведнъж пръсканията изчезваха, като отрязани. За разлика от тези пръскащи самолети, над София преминаваха и граждански полети, но те диря не оставяха.
        Оставените химически следи от самолетите фантоми постепенно се раздуваха и увисваха във въздуха като продълговати облаци, които постепенно се превръщаха в мръсно сива прозрачна пелена в небето над града.
        За два часа разпръскване на химични следи небето на София се промени неузнаваемо - безкрайно синьото прозрачно небе се превърна в сив надвиснал над главите ни и постепенно спускащ се воал.

Явлението бе забелязано от много хора, които алармираха веднага и във Фейсбук, и в други интернет събирания (http://estirbg.blog....98#last_comment), (http://www.facebook....146218868743068), (http://otkrovenia.co...=show&id=250044).

И ако човек е достатъчно наблюдателен и осъзнат за себе си, няма как да не забележи последствията от аерозолните пръскания на военните самолети - веднага след като са ни облетели, се появява неразположение в гърлото, което продължава поне 24 часа. И кожата ни става все по-раздразнима и алергично дерматитна. Особено страдат децата ни с чести респираторни заболявания.

БТВ се опитаха да успокоят хората, като направиха специално предаване преди няколко дни в Тази сутрин, в което обявиха, че няма нищо особено в нашето небе. И че това били просто несъстоятелни теории за конспирации срещу хората. Нали си плащаме данъците, нямало от какво да се страхуваме! „Защо да ни убиват, като им плащаме данъци“, настояваше единият от репортерите във въпросното предаване в Тази сутрин!
        С една дума, да се надяваме на милост от тези, на които им "плащаме данъци"!

Аз обаче продължавам да си задавам въпроси:

- Ако химическите разпръсквания на самолетите над главите ни целяха геоинженерство и промяна на климата, защо тогава пръскаха над най-населения град на България, както и над други големи бг градове!? Или именно хората са целта им!???

- Кой продаде небето ни без да ни пита!?

- И защо тези, на които „плащаме данъци“ мълчат по въпроса за редовно облетяваното ни и опръскано небе!?

Имаме право да задаваме въпросите си - не защото кротко им плащаме данъци, а защото сме човешки същества, т.е. не роботи. И те го знаят! Знаят също така, че и винаги съществува реалната опасност да се осъзнаем, да прогледнем за чудовищната манипулация и експлоатация, на която сме подложени, да започнем да задаваме въпроси. Ако не ти лично, защото си се уредил със синекурна длъжност при тях, то други със сигурност ще започнат да разбират, децата ти също утре може да не са съгласни да си мълчат и кротуват...
        Или както казва Дейвид Айк - погледни децата си в очите и им кажи, че си предпочел да си затваряш очите, когато тях са ги убивали, тровили, оглупявали с тежки метали...

Нашата пророчица Ванга вече ни е предупредила – „ще има химическа война, вследствие на която много хора ще страдат от рак на кожата и гнойни рани. Ще изчезнат пчелите, чесъна, пипера“... и вече е факт, че пчелите в САЩ изчезнаха мистериозно. „Водата ще бъде отровена“ – вече е факт, че показателите на водата и почвата в САЩ са с много завишено съдържание на тежки метали, много над показателите за безопасност.

У нас такива измервания дори не се правят – БАН е оставен без средства. Отделът по Агрометеорология към БАН е пред закриване.

Вместо това медиите ни успокояват и ни пеят една и съща приспивна песен... И всеки наудобен въпрос наричат параноя.
        Но не можем всички да спим и просто удобно да си затваряме очите. Небето е над главите ни и всеки ден вдигаме очи нагоре, да му се порадваме, въздишка от гърдите ни да отлети нагоре...

Известният астрофизик Карл Саган казва:
        Когато неведението на мнозинството се съчетае с безмерната власт на малцинството, се получава мощен взрив, който рано или късно ще избухне в лицето ни!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.