Премини към съдържанието
dankg

Препоръчайте LCD между посочените модели!

Препоръчан отговор

Здравейте, след четене тука, там се насочих към няколко избора, като телевизора ще се ползва за булсат и гледане на филми предимно от компютъра. Виждам, че някой модели имат и плеъри, но все пак искам качествена картина, екстрите ще са само плюс. Размерът ще е 37 или 40 инчов. Ето това, което съм харесал.. 1. Panaconic -TXL37(40)G20E - орязан от към екстри 2. Samsung - LE37(40)C650 - много екстри, но повечето са с MVA на AU Optronics, а не с PVA на Самсунг. 3. LG - 37(40)LD650 - има екстри 4. Tohsiba - 37(40)XV733G - малко екстри. 5. SONY KDL-40EX500AEP Ще очаквам вашите мнения и предложения....

Редактирано от dankg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точка първа 37 инча - хубава матрица - взимай го :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точка първа 37 инча - хубава матрица - взимай го :)

Още един глас за първия - ако държиш на хубава матрица повече, отколкото на екстрите :blink:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В техномаркет пише - • Висок контраст със 100 000:1 динамичен контраст В технополис пише - КОНТРАСТ 20000:1 за PANASONIC TX-L37G20E кое е вярното сега?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В техномаркет пише - • Висок контраст със 100 000:1 динамичен контраст

В технополис пише - КОНТРАСТ 20000:1

за PANASONIC TX-L37G20E

кое е вярното сега?!?

На сайта на Panasonic пишат 20000:1, би трябвало това да е вярното :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В техномаркет пише - • Висок контраст със 100 000:1 динамичен контраст

В технополис пише - КОНТРАСТ 20000:1

за PANASONIC TX-L37G20E

кое е вярното сега?!?

Нито едното не е вярно, динамичният контраст не е най-важната характеристика по която да се избира един телевизор. От матриците в този ценови клас като контраст може да очакваш ориентировъчно за: PVA около 4200:1 максимум MVA 2000:1 i IPS 900 до 1000:1 максимум, което съвсем не значи, че IPS матриците са лоши- имат по-добро цветопредаване (има и страхотни IPS матрици с уникален контраст и всичко останало, но са в съвсем друг ценови клас).

За PVA матрицата на Самсунг би трябвало някои моделите на Sony да са с такава. А при Самсунг би трябвало 32 и 40 инчовите модели да са с PVA а 37 и 46 инчовите с MVA.

Най- добре е според мен да избираш на око все пак ти ще го гледаш този телевизор.

Защо се отказа от SONY KDL-40EX500AEP мисля , че го беше споменал в предишната тема.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо се отказа от SONY KDL-40EX500AEP мисля , че го беше споменал в предишната тема.

Мерси, не съм се отказал, а просто нямаше много мнения за него и затова. Ще го добавя в първия пост. А ти от посочените предложения кой телевизор ме съветваш да закупя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз лично съм привърженик на плазмите на Panasonic. От гореспоменатите lcd-та Panasonic -TXL37G20E, SONY KDL-40EX500AEP, Samsung - LE40C650 един от тези трите ще ги наблюдавам известно време и този, който лично на мен най-много ми допадне ще избера него. Относителни са нещата- на мен може да ми хареса панасоник-а, на друг самсунг-а и тн. Чисто технически Сони-то и Самсунг-а ще имат по-добър контраст и черно, докато панасоник-а ще възпроизвежда цветовете по-добре (с изключение на черното).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.