Премини към съдържанието
Moira

Осъдиха австралийка за убита мишка

Препоръчан отговор

Австралийка бе осъдена, защото пусна във Фейсбук видео, на което тя обезглавява мишка.

Местни природозащитници поздравиха решението на съда в Куинслeнд, който осъди 23-годишна жена за жестоко отношение към животното, съобщи БТА.

Наоми Андерсън се призна за виновна и получи 18-месечна условна присъда и 180 часа общественополезен труд.

Андерсън заснела как обезглавява с месарски нож мишката и пуснала клипа във Фейсбук под фалшиво име.

Нейни познати обаче я разпознали я предали на властите.

Стандарт

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Браво!

Само дето в нас няма закони за нищо

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хахахха :( аз като ви казвам, че скоро време ще се лежи в затвора и за убит комар или за това, че искаме да правим секс със жените си - вие на ми вярвате :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Чакаме видео с обезглавяване на комар
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре че навремето като живеех в къща и имах котарак нямаше такива "природозащитници" :( Гада не стига че редовно трепеше мишки ами и се гавреше с тях поне половин час докато ги умъртви.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хахахха :)

аз като ви казвам, че скоро време ще се лежи в затвора и за убит комар или за това, че искаме да правим секс със жените си - вие на ми вярвате :)

Ето за това публично изявление не знам каква присъда би получил в Австралия... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

То и аз споменах нещо подобно... :(

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Браво!

Само дето в нас няма закони за нищо

Е да ама Ставински дори не постоя в ареста.. и до ден днешен шофьорската му книжка не е била отнемана и човека си шофира на свобода и воля ..

Момчето помляло на автобусната спирка съратници, яде пържоли и пие бира на воля ежедневно ..

Българският съд осъди Мануела да плати на този, който умишлено искаше да я убие ..

Специално в БГ за кокошка няма прошка ..

Иначе в България си има закони.. По бързата процедура е осъден човека убил котката, която му яла гълъбите .. (даваха го по новините) ..

Редактирано от kaldataforumuser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...аз като ви казвам, че скоро време ще се лежи в затвора и за убит комар...

Ами аз най-добре да ида и сам да се предам - днес лиших от живот 2 мухи в офиса, при това не хуманно, с мухобойка, а перверзно - с някакъв каталог за машини с цифрово управление... Дали ще ми смекчат присъдата, имам някакви смекчаващи вината обстоятелства - 38 градуса на сянка и отчайващо тъпа секретарка, способна да докара до полуда с неграмотността си всеки що годе нормален средностатистически българин?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да убиеш мишка в дома си е нещо нормално и никой с пръст няма да те пипне за това. Но да снимаш как и режеш главата и да пуснеш тази гадост в нета - ето това вече е извратено...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да убиеш мишка в дома си е нещо нормално и никой с пръст няма да те пипне за това. Но да снимаш как и режеш главата и да пуснеш тази гадост в нета - ето това вече е извратено...

Е да, извратено е ..... съгласен.

Ама от друга страна до преди няма и стотина години хората са смятали и свирките за извратеност :)

Ето за това публично изявление не знам каква присъда би получил в Австралия... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

То и аз споменах нещо подобно... :)

а, а, а ....

хвана ме :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе извратено ще е да се пръкнат я Кучешка,я Котешка партии!Представете си някое шествие или митинг! :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе извратено ще е да се пръкнат я Кучешка,я Котешка партии!Представете си някое шествие или митинг! :baby:

Само дето не парадираме като гейовете нали
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.