Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Moira

Осъдиха австралийка за убита мишка

Препоръчан отговор

Австралийка бе осъдена, защото пусна във Фейсбук видео, на което тя обезглавява мишка.

Местни природозащитници поздравиха решението на съда в Куинслeнд, който осъди 23-годишна жена за жестоко отношение към животното, съобщи БТА.

Наоми Андерсън се призна за виновна и получи 18-месечна условна присъда и 180 часа общественополезен труд.

Андерсън заснела как обезглавява с месарски нож мишката и пуснала клипа във Фейсбук под фалшиво име.

Нейни познати обаче я разпознали я предали на властите.

Стандарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво!

Само дето в нас няма закони за нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахха :( аз като ви казвам, че скоро време ще се лежи в затвора и за убит комар или за това, че искаме да правим секс със жените си - вие на ми вярвате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чакаме видео с обезглавяване на комар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре че навремето като живеех в къща и имах котарак нямаше такива "природозащитници" :( Гада не стига че редовно трепеше мишки ами и се гавреше с тях поне половин час докато ги умъртви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахха :)

аз като ви казвам, че скоро време ще се лежи в затвора и за убит комар или за това, че искаме да правим секс със жените си - вие на ми вярвате :)

Ето за това публично изявление не знам каква присъда би получил в Австралия... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

То и аз споменах нещо подобно... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво!

Само дето в нас няма закони за нищо

Е да ама Ставински дори не постоя в ареста.. и до ден днешен шофьорската му книжка не е била отнемана и човека си шофира на свобода и воля ..

Момчето помляло на автобусната спирка съратници, яде пържоли и пие бира на воля ежедневно ..

Българският съд осъди Мануела да плати на този, който умишлено искаше да я убие ..

Специално в БГ за кокошка няма прошка ..

Иначе в България си има закони.. По бързата процедура е осъден човека убил котката, която му яла гълъбите .. (даваха го по новините) ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...аз като ви казвам, че скоро време ще се лежи в затвора и за убит комар...

Ами аз най-добре да ида и сам да се предам - днес лиших от живот 2 мухи в офиса, при това не хуманно, с мухобойка, а перверзно - с някакъв каталог за машини с цифрово управление... Дали ще ми смекчат присъдата, имам някакви смекчаващи вината обстоятелства - 38 градуса на сянка и отчайващо тъпа секретарка, способна да докара до полуда с неграмотността си всеки що годе нормален средностатистически българин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да убиеш мишка в дома си е нещо нормално и никой с пръст няма да те пипне за това. Но да снимаш как и режеш главата и да пуснеш тази гадост в нета - ето това вече е извратено...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да убиеш мишка в дома си е нещо нормално и никой с пръст няма да те пипне за това. Но да снимаш как и режеш главата и да пуснеш тази гадост в нета - ето това вече е извратено...

Е да, извратено е ..... съгласен.

Ама от друга страна до преди няма и стотина години хората са смятали и свирките за извратеност :)

Ето за това публично изявление не знам каква присъда би получил в Австралия... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

То и аз споменах нещо подобно... :)

а, а, а ....

хвана ме :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе извратено ще е да се пръкнат я Кучешка,я Котешка партии!Представете си някое шествие или митинг! :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е позволено, стига, разбира се, да не те видят. :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе извратено ще е да се пръкнат я Кучешка,я Котешка партии!Представете си някое шествие или митинг! :baby:

Само дето не парадираме като гейовете нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спомних си 90-е години.1000 партии и за всичко що се сетиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.