Премини към съдържанието
bo4y-

Външен хард-въпросче

Препоръчан отговор

Взех си външен хард(Usb 2.0 interface)-всичко е ОК.Но искам да му премахна авторън опцията или каквото и да е с цел да предпазя информацията на него ,която е адски ценна за мен.Затова ви питам как може да стане това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполагам, че не си разгледал основно функциите на харда, затова претърси ги и виж някъде опция за заключване на харда, т.е. като го включваш в друг комп да иска парола. Дисковете на WD имат тази опция, за другите не съм много сигурен. Дано съм ти помогнал малко, за друго не се сещам в ммомента! Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам премахването на AutoRun-a с какво ще помогне за защитата на информацията...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Panda USB and AutoRun Vaccine е много лесно за употеба инструментче. Може да изключи авторматичния старт на компютъра на който е инсталирана, може и да "ваксинира" различни устройства при включване (прави някакви магии в Autorun.inf файла) за да не могат устройствата да пренасят W32/Sality, W32/Virutas и W32/Conficker...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.