Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :blink: искам да попитам.....колебая се между няколко телефона и не знам кой от тях да си купя....Nokia C6-01 .....Nokia C7 ....Nokia 5800 XpressMusic ......Sony Ericsson Vivaz ......Sony Ericsson Xperia X8......Samsung S5250 Wave 525...моля ви ако някой от вас има някой от тези телефони да ми каже какви са им + и - ...(само за Нокиа 5800.....знам че е хубав и здрав сестра ми го има ) моля ви ....ще чакам отговорите ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте :blink: искам да попитам.....колебая се между няколко телефона и не знам кой от тях да си купя....Nokia C6-01 .....Nokia C7 ....Nokia 5800 XpressMusic ......Sony Ericsson Vivaz ......Sony Ericsson Xperia X8......Samsung S5250 Wave 525...моля ви ако някой от вас има някой от тези телефони да ми каже какви са им + и - ...(само за Нокиа 5800.....знам че е хубав и здрав сестра ми го има ) моля ви ....ще чакам отговорите ви

Не знам от кога сестра ти има 5800, двама приятели го имат от година и нещо, този телефон недей да си го купуваш, лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте :whist:

Привет

искам да попитам.....

Разбира се

колебая се

Не се колебайте отивайте и си зокупете Sony Ericsson Vivaz

между няколко телефона и не знам кой от тях да си купя....Nokia C6-01 .....Nokia C7 ....Nokia 5800 XpressMusic ......Sony Ericsson Vivaz ......Sony Ericsson Xperia X8......Samsung S5250 Wave 525...моля ви ако някой от вас има някой от тези телефони да ми каже какви са им + и - ...(само за Нокиа 5800.....знам че е хубав и здрав сестра ми го има ) моля ви ....ще чакам отговорите ви

не съм специалист но имам познати и блиски дето имат Sony Ericsson Vivaz просто е велик

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземи си телефон с Android - Xperia X8 - около 220 лв. с договор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е не на мен не ми трябва договор искам ...само GSM но се колебая какъв да си купя.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам с Андроид, а ако не е задължително да е с операционна система - Samsung Wave S8500 - има страхотен екран и камера, добра батерия и работи много бързо и гладко, а и изглежда добре. :)

Редактирано от jtq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ще ме извините за глупавия ми въпрос но...ще ми обясните ли какво точно е андроид....че съм нова в тия неща и честно казано до сега не ги бях чувала (моля ви не ми се смейте за това че не ги знам) и каква е разликата между андроид и симбиан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ще ме извините за глупавия ми въпрос но...ще ми обясните ли какво точно е андроид....че съм нова в тия неща и честно казано до сега не ги бях чувала (моля ви не ми се смейте за това че не ги знам) и каква е разликата между андроид и симбиан

Симбиана е умираща операционна система/абе пиши я умряла/ Не се поддържа дори от НОКИЯ. И всичко дет го има в магазините е морално остаряло откъм О.С

Андроида е операционна система базирана на Линукс.Сега е във възход.И всичко най-модерно се прилага веднага.

Зависи ,обаче дали ти е необходим GSM с опер. система или ти трябва обикновен телефон.

Ето Инфо

Редактирано от dred (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами..трябва ми телефон защото моя по новия ..му се скапа обхвата и губи обхват като говоря...а аз понякога говоря по 2 3 часа на ден ..затова реших да си купя нов ...и един ден сестра ми ..ми показа нокиата си 5800 но до сега не бях виждала телефони с такъв сензорен дисплей и ми допадна много.....и сега и аз искам някой хубав телефон с такъв екран.....нямам притенции да има скайп интернет и така нататък....искам просто да има хубава батерия ..хубава камера и да става за музика...(е айде може и интернет и GPS)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами..трябва ми телефон защото моя по новия ..му се скапа обхвата и губи обхват като говоря...а аз понякога говоря по 2 3 часа на ден ..затова реших да си купя нов ...и един ден сестра ми ..ми показа нокиата си 5800 но до сега не бях виждала телефони с такъв сензорен дисплей и ми допадна много.....и сега и аз искам някой хубав телефон с такъв екран.....нямам притенции да има скайп интернет и така нататък....искам просто да има хубава батерия ..хубава камера и да става за музика...(е айде може и интернет и GPS)

За CPS задължително ти трябва ОС ней лесно става номера под Андройд.

Ако решиш че искаш Скайп пак Андройд

За Андройд приложенията са буквално хиляди и повечето са безплатни.

Но за разговори не разчитай много на такъв телефон батерията пада доста бързо заради големия дисплей, Wi-Fi, GPSа и другите екстри.

Не знам с какъв бюджет разполагате но ето едно предложение от мен http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=61138 телефончето е чудесно и лично на мен ми допада малко повече от SE X8 имам ги и двата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

оле вече и аз не знам какво искам.......нокията на сестра ми има всички тези екстри като скайп....wi-fi GPS..има го няколко месеца вече (не съм сигурна колко) и до сега няма никакви оплаквания нито от телефона нито батерията ..нищо..а този телефон който ми показвате...да мога да си го позволя ..и ми изглежда хубав....но ако го имате вие или някой познат....да ми кажете създава ли някакви проблеми......зацепвания..и такива......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам Самсунг 5570 от няколко месеца, чудесно телефонче е. Идва с 2gb карта (на мен ми е недостатъчна но за щастие за около 40лв се сдобих с 16gb) и всички необходими приложения и програми. За съжаление няма слушалки в комплекта но за 10лв се сдобих с чудесни слушалки. http://www.phonearena.bg/reviews/Samsung-GALAXY-mini-Revyu_id2704 ето подробно ревю на модела.

Редактирано от Петьо Стоянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй като е телефон с операционна система, винаги има вероятност да ти създаде някакви проблеми, да ти зацепва и т.н. според какви приложения му слагаш и как го ползваш. В общия случай - не би трябвало това да те притеснява, а помощ можеш да получиш навсякъде, тук или примерно в андроид форума - http://www.androidbg.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

благодаря за бързия отговор.....и да...този самсунг ми е сред фаворитите.......и все още не знам на кой от всички модели който съм си харесала да се спра..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а с коя система е по малко вероятно да ми създаде проблеми..андроид или симбиян

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а с коя система е по малко вероятно да ми създаде проблеми..андроид или симбиян

Виж, казаха ти вече, симбиан няма бъдеще. За Андроид имаш стотици хиляди приложения, тя самата ос няма да ти създаде проблеми, проблемите можеш ти да си ги създадеш, защото и възможностите са ти много повече, не че е задължително да имаш каквито и да е проблеми. Тъй или иначе нищо, с което средно грамотен компютърен потребител да не може да се оправи за 5 минути, примерно, да преинсталира Андроид. С компютър и кабела, с който си зареждаш телефона операцията отнема точно толкова. Обикновено преинсталация се прави още в началото, според това, дали е налична по-нова версия на Андроид за конкретния телефон. Примерно, x8 идва с Андроид 1.6, а последната версия за този телефон е 2.1. От тук нататък можеш например да рутнеш телефона, което ще ти даде контрол върху почти всичко, например можеш да триеш приложенията на SE, а оттук и възможността да объркаш нещо и да премахнеш приложение, което не е трябвало да пипаш... Всичко това не е задължително, просто ти давам пример. С малко четене и внимание каквото и да правиш, нищо не рискуваш (дори гаранцията). Телефона се синхронизира с пощата ти в gmail, та дори да го изгубиш не губиш контактите си. С две ръце за Android, няма значение модела.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Днеска ходих в Глобул да си платя сметката и реших да питам за X8,но нещо ми идва скъпо с абонаментен план. Сега си мисля дали да си взема Samsung Galaxy Mini :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а аз просто не знам на кой от ...по горе споменатите за който питах...да си купя ..и вече се убедих че и да гледам в сайтовете няма да си избера......най-добре на място като отида........и пак не знам какво ще стане :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

но вече се спрях на един и това е няма да гледам повече Нокиа ц5-03 така че моля ви кажете какво мислите за него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още един глас за Sony Ericsson X8. Телефончето наистина е чудесно, а в момента може да се намери сравнително евтино. Зарежи нокиите, вземи си нещо перспективно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ох леле......сега ще го погледна пак де....но не знам вече...........

Още един глас за Sony Ericsson X8. Телефончето наистина е чудесно, а в момента може да се намери сравнително евтино. Зарежи нокиите, вземи си нещо перспективно.

а ти ли имаш такъв телефон ..или ? ииии мен най-вече ме интересува батерията колко държи .......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а ти ли имаш такъв телефон ..или ? ииии мен най-вече ме интересува батерията колко държи .......

Зависи как се ползва телефона. При мен държи ден или по-малко... Предполагам, че ако изключа Wi-Fi, намаля подсветката на екрана, не ползвам GPS и т.н. може да издържи и повече от три дена, но просто не го ползвам по този начин. При нормална работа издържа един ден, но това важи за всички съвременни телефони. Не очаквай, че ще вземеш телефон с touchscreen, GPS и всякакви екстри и телефона ще издържа седмица, просто няма такъв филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зависи как се ползва телефона. При мен държи ден или по-малко... Предполагам, че ако изключа Wi-Fi, намаля подсветката на екрана, не ползвам GPS и т.н. може да издържи и повече от три дена, но просто не го ползвам по този начин. При нормална работа издържа един ден, но това важи за всички съвременни телефони. Не очаквай, че ще вземеш телефон с touchscreen, GPS и всякакви екстри и телефона ще издържа седмица, просто няма такъв филм.

е аз няма постояно да ползвам Wi-Fi..GPS също не държа да има......но пък и няма и да е зле да го има де......и все пак си мисля че ако не го ровичкам много понв 3 4 дена може и да издържа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такъв има братовчед ми, а Sony Ericssson X10 - по-големия му събрат, има приятелката ми. И двамата са много доволни. Всеки телефон, когато на него се играят игри, когато му позваш безжичния нет и навигацията, издържа сравнително малко. Ако не употребяваш тези функции всекидневно или много продължително, няма да имаш грижи с тока в батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.