Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

svetlio`

Проблем с лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с новия ми лаптоп, когато го включа след около 2 минути се изключва, дори не мога да пусна програма да претърси хард-а за вируси, влизам в сейф мод и пак същото..... много съм изнервен и не знам какво да правя... Също така имам и въпрос: Ако започна да го преинсталирам има ли вероятност да се изключи тогава? Защото ако се изключи тогава става много, много лошо.. Лаптоп-а ми е на windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли захранване,т.е. бачка ли ти зарядното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да Той се включва, и след няма 2 минути пак гасне, помислих че може да е заради жегите, но толкова бързо да загрява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А температурите му как са? Да не би да прегрява? Когато го пуснеш влез в BIOS и търси някъде да видиш температурите на процесора. От кога не е почистван от прах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш, че е нов лаптопа, не е ли в гаранция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами възможно ли е да прегрява за 2 минути ?? дори в сейф мод гасне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами възможно ли е да прегрява за 2 минути ?? дори в сейф мод гасне

Друже,ако лаптопчето е в гаранция оди го връщай да ти дават нов,макар че ме съмнява ще ти го отнемат за няколко дни и ако повредата е сериозна чак тогава ще ти го сменят с нов,а може и веднага! Така че бегай още утре да им досаждаш! С нищо не може да ти се помогне в това положение нещата остават неясни както за теб така и за всички които четат,най-много някой да даде акъл да оплескаш нещата още повече ,че гаранцията да ти изгори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като проверя за процесите в таск мениджъра показва 101 процеса, което е много, дори при старт ъп лаптоп-а се мъчи за да зареди,а е с 3гб рам и се чува ускорението на перката която ухлажда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога не е почистван от прах?

Той е нов бре Джо от къде този прах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам възможност да го преинсталирам, но ме е страх да не би да се изключи по време на преинстала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам възможност да го преинсталирам, но ме е страх да не би да се изключи по време на преинстала

И да изгубиш гаранцията! Хората правилно са те посъветвали - беж в сервиза или първо през магазина,да пуснеш рекламация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това имаш гаранция. Рискуваш безсмислено да го оплескаш! Занеси го в сервиза!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възползвй се от гаранцията - щом е "нов" може да е от РАМ-та или нещо от хард диска :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той е нов бре Джо от къде този прах

От недочитане... Въобще не съм видял, че е нов... Извинявам се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От недочитане... Въобще не съм видял, че е нов... Извинявам се!

Няма проблем друже,дано само приеме съвета да го върне в магазина или там от където го е купил.

Да не вземе да реши да го отваря,тогава вече ще яде дървото. Щом процесора като види малко зор и изключва машината,определено за мен е дефект на дъното.

P.s. Аз имах същия проблем с едно гаранционно HP 2133,смениха му дъното и се оправи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом гаранция- да я ползва! Това е най-сигурният и евтин вариант за справяне с проблема. Далеч е от тази ситуация, но единствената гаранция за компютърен компонент която ползвах беше за един нов хард диск. Работи около 15 минути, не можа даже и инсталацията на Windows да завърши, занесох го обратно другият ден и ми го замениха с нов веднага и в момента никакъв проблем. Тя гаранцията е за това и нека го занесе да го проверят в сервиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го, ВИРУСИ ЕЙ!! Сега имам друг проблем, не мога да отварям facebook от какъвто и да било браузър! Всички други страници ги отварям, но този сайт не мога знаете ли как да го оправя? Може би нещо блокира сайта?Изчистих кеша, но не стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз се занимавам с линукс може да си свалиш едно лаиф сд да го бутнеш например с убунтото от там да видиш дали не е нещо свързано с операционната система много процеси ти зареждат на веднъж това си мисля че в началото като го претовариш може да се случи а и как го купи с инсталирана операционна с-ма или ти си я инстална лаптопа охлажда ли се добре всмисъл да не са му запушени вентилационните отвори аз лятото под моя слагам подложка с вентилатори доста са чусвителни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с гасенето го оправих,но не мога да разбера защо по дяволите не мога да отварям фейсбоок-а,пробрах с чрома с фаирфокса пак едно и също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си специализиран раздел, там колегите ще ти помогнат да отстраниш проблема с вируса: Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с гасенето го оправих,но не мога да разбера защо по дяволите не мога да отварям фейсбоок-а,пробрах с чрома с фаирфокса пак едно и също

Явно не си доизчистил вирусите :rolleyes: или има останали щети от тях. Компютрите и интернета са за грамотни хора. Обърни се към раздела за борба с вируси и др. подобни ! А може би ще се наложи инсталация на чисто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не си доизчистил вирусите :rolleyes: или има останали щети от тях. Компютрите и интернета са за грамотни хора. Обърни се към раздела за борба с вируси и др. подобни ! А може би ще се наложи инсталация на чисто.

Не е нужно да се нападат потребителите. Не всеки се е родил научен. Всеки от нас в даден момент е бил невеж, нали! Инсталация на чисто е крайна мярка и колегите са много добри. Вероятно на 100 теми за чистене на вируси в една, максимум две се стига до преинсталация! Огледай раздела преди да отсичаш така... И действително, не е почистено добре и правилно и се обърни към специалистите за справяне с проблема. Горе дадох линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го, ВИРУСИ ЕЙ!! Сега имам друг проблем, не мога да отварям facebook от какъвто и да било браузър! Всички други страници ги отварям, но този сайт не мога знаете ли как да го оправя? Може би нещо блокира сайта?Изчистих кеша, но не стана.

facebook си е като вирус. От време на време изпада в неактивно състояние, когато сървър забие и прочие неволи. От време на време го позатварят и разни хакери че дори и по-активни спамери....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.