Премини към съдържанието
svetlio`

Проблем с лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с новия ми лаптоп, когато го включа след около 2 минути се изключва, дори не мога да пусна програма да претърси хард-а за вируси, влизам в сейф мод и пак същото..... много съм изнервен и не знам какво да правя... Също така имам и въпрос: Ако започна да го преинсталирам има ли вероятност да се изключи тогава? Защото ако се изключи тогава става много, много лошо.. Лаптоп-а ми е на windows 7

Редактирано от svetlio` (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да Той се включва, и след няма 2 минути пак гасне, помислих че може да е заради жегите, но толкова бързо да загрява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А температурите му как са? Да не би да прегрява? Когато го пуснеш влез в BIOS и търси някъде да видиш температурите на процесора. От кога не е почистван от прах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пишеш, че е нов лаптопа, не е ли в гаранция?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами възможно ли е да прегрява за 2 минути ?? дори в сейф мод гасне

Друже,ако лаптопчето е в гаранция оди го връщай да ти дават нов,макар че ме съмнява ще ти го отнемат за няколко дни и ако повредата е сериозна чак тогава ще ти го сменят с нов,а може и веднага! Така че бегай още утре да им досаждаш! С нищо не може да ти се помогне в това положение нещата остават неясни както за теб така и за всички които четат,най-много някой да даде акъл да оплескаш нещата още повече ,че гаранцията да ти изгори!
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като проверя за процесите в таск мениджъра показва 101 процеса, което е много, дори при старт ъп лаптоп-а се мъчи за да зареди,а е с 3гб рам и се чува ускорението на перката която ухлажда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От кога не е почистван от прах?

Той е нов бре Джо от къде този прах
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

имам възможност да го преинсталирам, но ме е страх да не би да се изключи по време на преинстала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

имам възможност да го преинсталирам, но ме е страх да не би да се изключи по време на преинстала

И да изгубиш гаранцията! Хората правилно са те посъветвали - беж в сервиза или първо през магазина,да пуснеш рекламация!

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За това имаш гаранция. Рискуваш безсмислено да го оплескаш! Занеси го в сервиза!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възползвй се от гаранцията - щом е "нов" може да е от РАМ-та или нещо от хард диска :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Той е нов бре Джо от къде този прах

От недочитане... Въобще не съм видял, че е нов... Извинявам се!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От недочитане... Въобще не съм видял, че е нов... Извинявам се!

Няма проблем друже,дано само приеме съвета да го върне в магазина или там от където го е купил.

Да не вземе да реши да го отваря,тогава вече ще яде дървото. Щом процесора като види малко зор и изключва машината,определено за мен е дефект на дъното.

P.s. Аз имах същия проблем с едно гаранционно HP 2133,смениха му дъното и се оправи!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом гаранция- да я ползва! Това е най-сигурният и евтин вариант за справяне с проблема. Далеч е от тази ситуация, но единствената гаранция за компютърен компонент която ползвах беше за един нов хард диск. Работи около 15 минути, не можа даже и инсталацията на Windows да завърши, занесох го обратно другият ден и ми го замениха с нов веднага и в момента никакъв проблем. Тя гаранцията е за това и нека го занесе да го проверят в сервиза.

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оправих го, ВИРУСИ ЕЙ!! Сега имам друг проблем, не мога да отварям facebook от какъвто и да било браузър! Всички други страници ги отварям, но този сайт не мога знаете ли как да го оправя? Може би нещо блокира сайта?Изчистих кеша, но не стана.

Редактирано от svetlio` (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз се занимавам с линукс може да си свалиш едно лаиф сд да го бутнеш например с убунтото от там да видиш дали не е нещо свързано с операционната система много процеси ти зареждат на веднъж това си мисля че в началото като го претовариш може да се случи а и как го купи с инсталирана операционна с-ма или ти си я инстална лаптопа охлажда ли се добре всмисъл да не са му запушени вентилационните отвори аз лятото под моя слагам подложка с вентилатори доста са чусвителни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема с гасенето го оправих,но не мога да разбера защо по дяволите не мога да отварям фейсбоок-а,пробрах с чрома с фаирфокса пак едно и също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има си специализиран раздел, там колегите ще ти помогнат да отстраниш проблема с вируса: Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема с гасенето го оправих,но не мога да разбера защо по дяволите не мога да отварям фейсбоок-а,пробрах с чрома с фаирфокса пак едно и също

Явно не си доизчистил вирусите :rolleyes: или има останали щети от тях. Компютрите и интернета са за грамотни хора. Обърни се към раздела за борба с вируси и др. подобни ! А може би ще се наложи инсталация на чисто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно не си доизчистил вирусите :rolleyes: или има останали щети от тях. Компютрите и интернета са за грамотни хора. Обърни се към раздела за борба с вируси и др. подобни ! А може би ще се наложи инсталация на чисто.

Не е нужно да се нападат потребителите. Не всеки се е родил научен. Всеки от нас в даден момент е бил невеж, нали! Инсталация на чисто е крайна мярка и колегите са много добри. Вероятно на 100 теми за чистене на вируси в една, максимум две се стига до преинсталация! Огледай раздела преди да отсичаш така... И действително, не е почистено добре и правилно и се обърни към специалистите за справяне с проблема. Горе дадох линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оправих го, ВИРУСИ ЕЙ!! Сега имам друг проблем, не мога да отварям facebook от какъвто и да било браузър! Всички други страници ги отварям, но този сайт не мога знаете ли как да го оправя? Може би нещо блокира сайта?Изчистих кеша, но не стана.

facebook си е като вирус. От време на време изпада в неактивно състояние, когато сървър забие и прочие неволи. От време на време го позатварят и разни хакери че дори и по-активни спамери....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.