Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pfoenix

Много гаден проблем.!

Препоръчан отговор

Здравейте! може темата да се повтаря но не мога да си оправя лаг-а в играта... Значи покривам сички системни изисквания на играта... но ми лаг-ва пак ...... опитах да намаля резолюцията на играта пак е така ..... нямам никакви модове .... кажете какво да правя вече се отчаях ... Някой ми викат да си преинсталирам уин-а на хр .... с 2 ГБ съм ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За което се ИЗВИНЯВАМ Но искам да си оправя проблема .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си ХР-ПРО! Читава версия и играй...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и други фр-та играят тази игра хем с 1 ГБ на уиндоус 7 и не им лаг-и .... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и други фр-та играят тази игра хем с 1 ГБ на уиндоус 7 и не им лаг-и .... ?

Писах ти на лични...това е игрална кутия... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лага може да е от хиляди други причини освен операционната система. Като започнем със допълнителни тежки програми, който са пуснати, заразена система, прегряване на хардуерните части. Да започнем начисто. Казваш Хардуерни компоненти Вид процесор , видеокарта, рам памет, захранване Кога си чистил компютъра за последно. Сканирал ли си скоро за вируси? Какви са ти температурите компонентите ? И си свали програмата Everest/Aida64 ако я нямаш така ще се улесниш със температурите на частите и със конфигурацията ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да! Възможно е...аз му предложих читав ХР! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:lol6: нали щяхме да гледаме телевизия, сега пак CS....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лага може да е от хиляди други причини освен операционната система. Като започнем със допълнителни тежки програми, който са пуснати, заразена система, прегряване на хардуерните части. Да започнем начисто. Казваш Хардуерни компоненти Вид процесор , видеокарта, рам памет, захранване Кога си чистил компютъра за последно. Сканирал ли си скоро за вируси? Какви са ти температурите компонентите ? И си свали програмата Everest/Aida64 ако я нямаш така ще се улесниш със температурите на частите и със конфигурацията ти Процесор ---- DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+ Видеокарта ---- NVIDIA GeForce 9500 GT (512 MB) Рам ---- 2 ГБ Захранване ---- Delux 400W Компютъра го чистих последно преди 1 седмица. Сканирах компютъра за вируси преди 3-4 дена! нищо не беше открито. Температурите на компонентите. Ще дам снимка! П.П. Когато играя тази игра спирам сичко скайп,браузър всичко.

post-304041-0-28122100-1311149738_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Времето е много топло и компютрите масово прегряват.За това вземи мерки да го охлаждаш.Тази температура MCP 86 градуса е много висока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е казал mergy_1 тази температура на MCP е много висока. Също така тези градуси са в покой нали? Можеш да направиш един тест и ако може и под товар да качиш една снимка. Но предполагам цикленето е от прегряване. И ако имаш възможност си сложи още вентилатори в кутията. Ето ти тази тема я прочети надявам се ще ти помогне.

ПП: А тази игра за която сатава въпорс как се казва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи преди 1 час си преинсталирах уин-а (Windows 7) пак съм с него но когато искам да пробвам играта ми излиза това Ще дам снимка! http://prikachi.com/images/440/3592440t.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си инсталирал драйверите на видеокартата е нормално. Провери Device manager-a за устройства с жълти удивителни и инсталирай подходящите драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 проблема:

1.Температурите на компонентите

2.Захранващия блок

Компонентите ти харчат много вата (W),а и сега като си сложиш/сложил ТВ рутера...Трябва ти поне едно захранване 500w.

А за охлаждане ти предлагам някой вентилатор,който да върти поне 2000 RPM

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За захранване ти предлагам това - http://www.multirama.bg/product/8893/zahranvane-fortron-saga-ii-500-w.html

За охлаждане ти предлагам това - http://www.multirama.bg/product/6025/ventilator-fan-cm-120mm-excalibur-600-2000rpm-pwm.html

85лв. захранване + 28лв. охлаждане = 113лв. общо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш най-новите драйвери и би трябвало да стане. А това за вентилаторите е препоръчително да го направиш, за да не ти изгори нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колкото и да преинсталирваш температурите ще останат високи.при игрите системата се товари най много и от там идва лага в игрите. най евтиното и временно решение в тези жеги е,махане на страничния капак и духане в кутията с голям стаен вентилатор. това естествено е временно решение на проблема. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колкото и да преинсталирваш температурите ще останат високи.при игрите системата се товари най много и от там идва лага в игрите.

най евтиното и временно решение в тези жеги е,махане на страничния капак и духане в кутията с голям стаен вентилатор.

това естествено е временно решение на проблема. ;)

Това не е никакво решение ! Кажи каква е кутията ти ?!

За да ти кажем къде да сложиш вентилатори и да оправим охлаждането за да не прегрява !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ти кажем къде да сложиш вентилатори и да оправим охлаждането за да не прегрява !

незнам каква е,на нея нищо не пише.еверест и той незнае,ама от каде знае че е отворена,съвсем незнам. :baby:

може да пусна друга тема,не е хубаво да умазвам тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам каква е,на нея нищо не пише.еверест и той незнае,ама от каде знае че е отворена,съвсем незнам. :speak:

може да пусна друга тема,не е хубаво да умазвам тази.

или я снимайте или се поровете в нета и кажете коя е :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма никакво значение каква е кутията, просто чисетите на невидия са много горещи и единственото решение е вентилатор на чипсета, с външни вентилатори няма да се реши проблема... п.с. лагването може да е от драйверите на видеото или от настройките на графиките (в това число и софтуерния рендер) с драйвери на асус и техните прословути тулчета за опримизация може да забравиш каквато и да е 3д игра да върви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш най-новите драйвери и би трябвало да стане. А това за вентилаторите е препоръчително да го направиш, за да не ти изгори нещо!

Значи преинсталирах си уин-а сложих нови драйвари но първо ми показваше 32 битова система сега ми показва 64 битова система .... и играта цс и LFS нещо колите,пистите не се виждат ....

Аз съм си избрал вентилатори вече но вече другата седмица ще ми ги донесат ... защото в магазина ги нямат налични ... А за охлаждането на процесора той ми е ново .... на 3-4 месеца....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.