Премини към съдържанието
pfoenix

Много гаден проблем.!

Препоръчан отговор

Здравейте! може темата да се повтаря но не мога да си оправя лаг-а в играта... Значи покривам сички системни изисквания на играта... но ми лаг-ва пак ...... опитах да намаля резолюцията на играта пак е така ..... нямам никакви модове .... кажете какво да правя вече се отчаях ... Някой ми викат да си преинсталирам уин-а на хр .... с 2 ГБ съм ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За което се ИЗВИНЯВАМ Но искам да си оправя проблема .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е и други фр-та играят тази игра хем с 1 ГБ на уиндоус 7 и не им лаг-и .... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е и други фр-та играят тази игра хем с 1 ГБ на уиндоус 7 и не им лаг-и .... ?

Писах ти на лични...това е игрална кутия... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лага може да е от хиляди други причини освен операционната система. Като започнем със допълнителни тежки програми, който са пуснати, заразена система, прегряване на хардуерните части. Да започнем начисто. Казваш Хардуерни компоненти Вид процесор , видеокарта, рам памет, захранване Кога си чистил компютъра за последно. Сканирал ли си скоро за вируси? Какви са ти температурите компонентите ? И си свали програмата Everest/Aida64 ако я нямаш така ще се улесниш със температурите на частите и със конфигурацията ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лага може да е от хиляди други причини освен операционната система. Като започнем със допълнителни тежки програми, който са пуснати, заразена система, прегряване на хардуерните части. Да започнем начисто. Казваш Хардуерни компоненти Вид процесор , видеокарта, рам памет, захранване Кога си чистил компютъра за последно. Сканирал ли си скоро за вируси? Какви са ти температурите компонентите ? И си свали програмата Everest/Aida64 ако я нямаш така ще се улесниш със температурите на частите и със конфигурацията ти Процесор ---- DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+ Видеокарта ---- NVIDIA GeForce 9500 GT (512 MB) Рам ---- 2 ГБ Захранване ---- Delux 400W Компютъра го чистих последно преди 1 седмица. Сканирах компютъра за вируси преди 3-4 дена! нищо не беше открито. Температурите на компонентите. Ще дам снимка! П.П. Когато играя тази игра спирам сичко скайп,браузър всичко.

post-304041-0-28122100-1311149738_thumb.

Редактирано от pfoenix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Времето е много топло и компютрите масово прегряват.За това вземи мерки да го охлаждаш.Тази температура MCP 86 градуса е много висока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както е казал mergy_1 тази температура на MCP е много висока. Също така тези градуси са в покой нали? Можеш да направиш един тест и ако може и под товар да качиш една снимка. Но предполагам цикленето е от прегряване. И ако имаш възможност си сложи още вентилатори в кутията. Ето ти тази тема я прочети надявам се ще ти помогне.

ПП: А тази игра за която сатава въпорс как се казва ?

Редактирано от Sniper Control (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи преди 1 час си преинсталирах уин-а (Windows 7) пак съм с него но когато искам да пробвам играта ми излиза това Ще дам снимка! http://prikachi.com/images/440/3592440t.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако не си инсталирал драйверите на видеокартата е нормално. Провери Device manager-a за устройства с жълти удивителни и инсталирай подходящите драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

2 проблема:

1.Температурите на компонентите

2.Захранващия блок

Компонентите ти харчат много вата (W),а и сега като си сложиш/сложил ТВ рутера...Трябва ти поне едно захранване 500w.

А за охлаждане ти предлагам някой вентилатор,който да върти поне 2000 RPM

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За захранване ти предлагам това - http://www.multirama.bg/product/8893/zahranvane-fortron-saga-ii-500-w.html

За охлаждане ти предлагам това - http://www.multirama.bg/product/6025/ventilator-fan-cm-120mm-excalibur-600-2000rpm-pwm.html

85лв. захранване + 28лв. охлаждане = 113лв. общо

Редактирано от ivelin91993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сваляш най-новите драйвери и би трябвало да стане. А това за вентилаторите е препоръчително да го направиш, за да не ти изгори нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

колкото и да преинсталирваш температурите ще останат високи.при игрите системата се товари най много и от там идва лага в игрите. най евтиното и временно решение в тези жеги е,махане на страничния капак и духане в кутията с голям стаен вентилатор. това естествено е временно решение на проблема. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

колкото и да преинсталирваш температурите ще останат високи.при игрите системата се товари най много и от там идва лага в игрите.

най евтиното и временно решение в тези жеги е,махане на страничния капак и духане в кутията с голям стаен вентилатор.

това естествено е временно решение на проблема. ;)

Това не е никакво решение ! Кажи каква е кутията ти ?!

За да ти кажем къде да сложиш вентилатори и да оправим охлаждането за да не прегрява !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За да ти кажем къде да сложиш вентилатори и да оправим охлаждането за да не прегрява !

незнам каква е,на нея нищо не пише.еверест и той незнае,ама от каде знае че е отворена,съвсем незнам. :baby:

може да пусна друга тема,не е хубаво да умазвам тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

незнам каква е,на нея нищо не пише.еверест и той незнае,ама от каде знае че е отворена,съвсем незнам. :speak:

може да пусна друга тема,не е хубаво да умазвам тази.

или я снимайте или се поровете в нета и кажете коя е :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

няма никакво значение каква е кутията, просто чисетите на невидия са много горещи и единственото решение е вентилатор на чипсета, с външни вентилатори няма да се реши проблема... п.с. лагването може да е от драйверите на видеото или от настройките на графиките (в това число и софтуерния рендер) с драйвери на асус и техните прословути тулчета за опримизация може да забравиш каквато и да е 3д игра да върви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сваляш най-новите драйвери и би трябвало да стане. А това за вентилаторите е препоръчително да го направиш, за да не ти изгори нещо!

Значи преинсталирах си уин-а сложих нови драйвари но първо ми показваше 32 битова система сега ми показва 64 битова система .... и играта цс и LFS нещо колите,пистите не се виждат ....

Аз съм си избрал вентилатори вече но вече другата седмица ще ми ги донесат ... защото в магазина ги нямат налични ... А за охлаждането на процесора той ми е ново .... на 3-4 месеца....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.