Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам една плочка рам 512 и искам да си взема още една но дали да е 512 или 1GB ?

Тази дали ще стане

Компютъра ми е стар и дали ще се усети някаква разлика в бързината !

http://www.imgplace.com/viewimg148/2227/47unled.png

http://www.imgplace.com/viewimg3/3384/88unled.png

http://www.imgplace.com/viewimg713/4176/23dnp.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам една плочка рам 512 и искам да си взема още една но дали да е 512 или 1GB ?

Тази дали ще стане

1.Не това е памет за ноутбук!

2.Да ако намериш още една пръчка с обем 512МБ ще заработят в двуканален режим и ще се усети подобрение в скороста на работа на компютъра при апликациите, свързани с използуване главно на централният процесор, а също и на тези, които изискват по-голям обем оперативна памет. Все пак увеличението ще е дотолкова, колкото самият процесор може да се справи с изчисленията, а той е доста...бюджетен и стар.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1.Не това е памет за ноутбук!

Мисля, че този път грешиш - до колкото виждам това SODIMM се отнася за друг продукт, а не за показаната "512MB DDR400 A-DATA", която би трябвало да може да се използва.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че този път грешиш - до колкото виждам това SODIMM се отнася за друг продукт, а не за показаната "512MB DDR400 A-DATA", която би трябвало да може да се използва.

Правилно виждаш, аз някъде съм се заблеял(?):whist:

Обаче пише че трябва да се пита за наличност, което предполага липсата на склад!

Впрочем дъното позволява да му се сложат до три такива пръчки(като третата в случая е според мен ненужна), като малката 512МБ плочка се махне, да не се хаби банката заради нея и да не се губи двуканалният достъп

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз се замислих дали пък нещо не съм объркал :whist: Ама нали за "ноутбук" рамта е по малка а за настолен са по големи :whist: п.п Мислите ли,че тази цена е добра за 512 mb

Редактирано от ____ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едва ли ще намериш по-евтина, ако изобщо намериш някаква налична - паметта е много стара, като модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@sliderum - чак сега ти видях поста (редактиран)но след като ми отговорихте със tyrmyk и реших да попитам дали е имат в наличност ! Те ми отговориха,че във петък ще е имат :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.