Премини към съдържанието
サムライオートバイ

Моля за помощ. Грешка при стартиране на Windows-a.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следния проблем. Днес нямах цял ден интернет заради доставчика. Докато нямах интернет антивирусната (microsoft essential security) товарише на макс процесора (сигурно е пробвала да се свърже за ъпдейт или друго). Изключих я от Task Mannegera, защото нямаше такава опция от балончето долу вдясно. Веднага почна да си работи нормално компютъра, но след малко пак тръгна антивирусната. Премахнах я нацяло рестартирах и тогава се появи тази грешка (виж снимката)Публикувано изображение,Снимка сложих NOD32 изтрих регистрите от всякакви стари програми, но тази грешка се показва при всяко включване. Има ли начин да си оправя бакията без преинсталация? Благодаря предварително за помощта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако се наложи да правиш преинсталация НЕ ИНСТАЛИРАЙ ПОВЕЧЕ ФЛЕКСТАЙП!!!

Това не е причина за сегашният ти проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще послушам Георги и по-късно днес ще пусна нова тема както е показал. Наистина имаше вирус на компютъра, но уж беше изтрит. Не ми се иска при всеки проблем и гаф, който направя да преинсталирам Windows. За флекстъпа- на майка ми е PC-то, както виждаш даже xp-то е на български...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.