Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

1.Опитах се да си кача речници на телефона,но не ми ги отваря.Само един вид се опита да ми отвори,но пише,че ако го използвам може да е опасно за телефона.Ползвах същия речник на стария си Сони Ериксон w300i и нямаше проблеми. Трябват ми немско-български,българо-немски,английско-български и българо-английски. Какъв формат трябва да са речниците за да може да ги отвори? 2.Мисля,че звъненето на телефона е слабо.Увеличих го от опциите ,обаче пак си е слабо.Попринцип знам,че специално Сони Ериксоните звънят доста силно.Един познат има същия като моя и неговото звънене е по-силно от моето. Какво трябва да направя за да си усиля звука?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За 1 не знам, но 2..не знам къде му е колонката. ако е над дисплея може предпазното найлонче да е залепено върху него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А аз... относно програмата Update Service. С нея само и единствено се ъпдейтва Симбиана, или понеже съм с последен ъпдейт на Symbian s60 v5, като пусна Update Service ще ми намери ли нови версии за програмите или не? Понеже искам да си обновя телефона с последните версии на програмките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тц, само операционната система се ъпдейтва, Update Service няма отношение към инсталираните програми. Речниците се инсталират като програми. Трябва да си намериш файловете със sis или sisx разширение и (евентуално) да ги сертифицираш, за да можеш да ги инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Звука на VIvaz попринцип е слаб. Виж настройките на профилите и звука. Но не очаквай чудеса, самия говорител може толкова. Иначе си инсталирай каквито искаш речници-няма нищо опасно за телефона,то така си дава предупреждения,защото не е подписано приложението. Няма опасност от нищо,давай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.