Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

didi56561

Два въпроса за VIVAZ

Препоръчан отговор

1.Опитах се да си кача речници на телефона,но не ми ги отваря.Само един вид се опита да ми отвори,но пише,че ако го използвам може да е опасно за телефона.Ползвах същия речник на стария си Сони Ериксон w300i и нямаше проблеми. Трябват ми немско-български,българо-немски,английско-български и българо-английски. Какъв формат трябва да са речниците за да може да ги отвори? 2.Мисля,че звъненето на телефона е слабо.Увеличих го от опциите ,обаче пак си е слабо.Попринцип знам,че специално Сони Ериксоните звънят доста силно.Един познат има същия като моя и неговото звънене е по-силно от моето. Какво трябва да направя за да си усиля звука?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1 не знам, но 2..не знам къде му е колонката. ако е над дисплея може предпазното найлонче да е залепено върху него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз... относно програмата Update Service. С нея само и единствено се ъпдейтва Симбиана, или понеже съм с последен ъпдейт на Symbian s60 v5, като пусна Update Service ще ми намери ли нови версии за програмите или не? Понеже искам да си обновя телефона с последните версии на програмките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц, само операционната система се ъпдейтва, Update Service няма отношение към инсталираните програми. Речниците се инсталират като програми. Трябва да си намериш файловете със sis или sisx разширение и (евентуално) да ги сертифицираш, за да можеш да ги инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно. Благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попита какво е качеството на клипа с VIVAZ ако е тъмно или слабо осветено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звука на VIvaz попринцип е слаб. Виж настройките на профилите и звука. Но не очаквай чудеса, самия говорител може толкова. Иначе си инсталирай каквито искаш речници-няма нищо опасно за телефона,то така си дава предупреждения,защото не е подписано приложението. Няма опасност от нищо,давай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на моя съм си сложил Basithz acoustic mod и съм си много доволен от звука сега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.