invinoveritas

Програми за сваляне от vb7,yutub,...и други видео сайтове

11 мнения в тази тема

Здравейте търся програма за записване на видео-файлове от видео-сайтове. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте търся програма за записване на видео-файлове от видео-сайтове.

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

YouTube Downloader - http://youtubedownlo...rg/download.htm

VSO - http://www.kaldata.c...atid=1&id=63563

Редактирано от sheky (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има много теми по-въпроса.

Има и много начини за целта.

Mozilla Firefox + добавката (DownloadHelper) или програмите от каталога тук !

Успех ! :)

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтеглям клипове само с IDM без проблеми. И аз да задам въпросче - за Android телефон (абсолютен новобранец съм в тази област). :( Има ли подобна програма за Android, за теглене на клипове или за запис на гледания (следователно вече изтеглен) клип? Ако да, как е името й? Мога ли да открия клипа в някоя директория? Благодаря! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

• VideoGet е малка програма, с чиято помощ ще можете да сваляте клипове от над 900 видеосайта. Програмата работи с най - известните сайтове за web клипове - YouTube, Google Video, MySpace, AnimeEpisodes.net, ThatVideoSite, PhotoBucket, VBox7 и още много други. Още преди да започне свалянето, програмата може да се настрои да конвертира клипчето в *.AVI, *.MPG, *.WMV, *.FLV, *.MP4, *.3GP, *.RM, *.MOV, *.MP3, *.WAV формат. В случай на грешка, имате опция ръчно да зададете сайта, от който искате да сваляте. Имате възможност да сваляте пикантни клипчета от множество специализирани сайтове.

Намери я в Zamunda !

Успех ..

Редактирано от luxeon__ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако не искаш никакви програми,според мен най - лесно е чрез keepvid.com. Просто слагаш линка за видеото и сваляш. Не работи за Vbox 7 ! Ако не искаш никакви програми,според мен най - лесно е чрез keepvid.com. Просто слагаш линка за видеото и сваляш. Не работи за Vbox 7 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтеглям клипове само с IDM без проблеми.

И аз да задам въпросче - за Android телефон (абсолютен новобранец съм в тази област). :(

Има ли подобна програма за Android, за теглене на клипове или за запис на гледания (следователно вече изтеглен) клип?

Ако да, как е името й? Мога ли да открия клипа в някоя директория?

Благодаря! ;)

Аз принципно ползвам програмата vloader. Много е удобна,защото може да се свали и само музиката към клипа.

За Андроид-опитай с браузъра Opera Mini.Когато поискаш да гледаш някой клип,той го изтегля в папка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрасти! Няма значение с кой браузър си има два интересни сайта за теглена на клип от YouTube и за теглене на музика/клип от Vbox7. Сайта за теглене от Youtube - http://www.savevid.com/, а за теглене от Вбокс7 - http://www.vbox7-mp3.info/. Дано съм била полезна! :)

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Spider video downloader много хубава и безплатна програма.Eто и линк:

Само официални сайтове на производителя!!!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Uget - Има за Линукс и за WIndows, по хубава е от влоадер има повече формати, страшно много функции и най важното - безплатна е !

Свали: http://www.uget.in/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз ти препоръчвам uGet има избор даже дали да ти конвертира файла при нужда (например от клип да ти направи само МР3 с музиката му), може и други конвертирания да се ползват например в различни видео формати и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение