Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. На 17 години съм. Сигурно моят проблем ще ви се стори доста детски.... Харесвам момче от моя клас. Вече четвърта година не мога да си го избия от главата.... То и нямам много избор, тъй като ми се налага да го виждам всеки ден. Той е едно голямо дете... Весел, невероятно позитивен, душата на класа.Едва ли ще се срещне човек, който да не се ухили в негово присъствие. Като омагьосана съм... Знам, ще ме посъветвате да му кажа за чувствата си, но никога не съм била от смелите. Сигурно бих направила нещо, ако не беше в моя клас и виждах поне малък шанс чувствата му да отговарят на моите. Ще се опитам да ви опиша държанието му към мен. Да ви кажа, всеки ден е някак различно. Рядко говорим. Момичетата от моята групичка го хейтват. И въпреки това, когато моли някой за учебник, химикал и т.н, винаги се обръща към ВСИЧКИ, но не и мен... Сякаш мен ме няма. Пълен игнор. Имам чувството, че, ако му кажа нещо, той ще се стресне , че съм до него / демек няма да ме е забелязал. Не знам дали с друг се държи така, но е доста неприятно. Все едно в неговите очи съм някакъв особняк, от когото е по-добре да седиш далече. Може би защото в малкото случаи, в които ме е заговарял, аз вадя една широка усмивка... А определено не се усмихвам всеки път, когато говоря с някой. Не и по този начин. И както един ден ме няма, друг непрекъснато засичаме погледите си. Има дни, в които се зяпаме супер често. Обръщам се и го виждам да гледа към мен или ме поглежда точно, когато погледът ми попада на него. Така излиза, че го зяпам нонстоп. :Д Една от кифлите в класа ми нещо я бъзикаха момчетата, беше весело, и аз гледах "шоуто" и се смеех и тогава се появи Той и я прегърна през раменете и започна да говори, че ше я зарибява и некви такива. Не веднъж се е случвало да започне да прегръща някоя от кифлите и да гледа към мен. Имаше 2 гаджета откакто го познавам, но и с двете скъса много бързо. Понякога не знам какво да мисля. Колко сълзи съм изплакала не е истина... Знам, трябваше да му кажа по-рано, но се чувствам адски глупаво. Много момичета си падат по него и дефакто аз съм поредната... Единственото, което ме спира да не му кажа за чувствата си е, че после няма да мога да го погледна в очите...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те познавам а съм поразен от написаното.! С 2 думи си луда по него и те е страх да му признаеш чувставата си,защото не знаеш как ще реагира той и да не те отреже? ДО БОЛКА познато... Само едно ще ти кажа- Давай смело ;) И просто бъди себе си,ако ти каже НЕ значи не те заслужава ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти... :) И все пак за мен, да направя такава стъпка, е като да скоча в огромен ров.. :Д По-трудно ми е, отколкото може да се предположи...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо ;) Знам какво имаш предвид не е лесно никак,не е така,както някои си казат"е има и други момчета/момичета не е само той/тя" и такива,защото за теб в този момент НЯМА ;)Казах ти бъди себе си :) И ако мислиш,че си готова и си заслужава да "скочиш в този огромен ров" го направи, най-малкото ще имаш опита :) Успех ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко интересно... От няколко изречения знаеш какво ми е. Сигурно си преживял същото? ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай смело. Ако стане нещо - стане, ако не - здраве да е. Няма да ти е нито първия, нито последния :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Това , което ти трябва е убеденост , дали той по някакъв начин има някакави чувства! Е, от описаното от теб негово поведение, аз мисля, че .....той дори не прави намеци! Те са в твоята глава, ти си заинтересованата и дори в дребните неща търсиш знаци! Какво да направиш! Насочи вниманието си към ситуация, в която .....да провокираш някаква взаимност, без да откриваш истинската ти мисъл! Постъпи смело точно в този момент, ....създай условия , бъди по-творческа .......измисли .....повод, да се докоснеш до неговото внимание ......това , ще ти даде отговор......! Ако не стане първия път, нека има и втори! Но директно да откриеш чувствата си .....ще боли много, когато получиш отрицателен отговор! Виждам по начина на писане и изказа ти , че си доста умно и образовано момиче! Мисли.......и действай! Успех! Използвай женски хитринки ....пофлиртувай! Дано го можеш !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. Да, може и да си въобразявам. Всичко се случва със загубения по любов ум... Но какво да се прави.. Не е лесно да се каже на сърцето "НЕ!"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и да си въобразяваш, ....не е лошо да опиташ! Докато не покажеш някому нещо, той е сляп....за него! Риска е ....дали ще получиш желаното! Но.....пак ти казвам, провокирай ситуации , в които .....съвсем "невинно" да го поставиш до себе си! Елементарно....и по детски го направи! Съвсем .....простичко .....без много превземки ..! Опитай......ОООООООПИТАЙ! и после пиши тук ...! Хайде ......отивай! :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лесно да се каже на сърцето "НЕ!"

Обаче в живота, понякога се налага.

Ведра е права - опитай първо с чисто женски хитрини, за да си направиш изводи, в каква посока се движат нещата.

Но моят личен съвет пък е, да се подготвиш и за двата вирианта. Не очаквай най-хубавото, за да не те заболи, ако паднеш. И дано последното не се случи, за да можеш да се зарадваш истински на момента. Не забравяй, че на 17 години, път винаги има и той е само напред и нагоре. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко се случва със загубения по любов ум... Но какво да се прави.. Не е лесно да се каже на сърцето "НЕ!"

Свиквай.

Още колко пъти ще ти се случва ехееее

:P

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свиквай.

Още колко пъти ще ти се случва ехееее

:P

Абе жена да си в днешно време... При мъжете проблемите са къде, къде по-сериозни :D
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе жена да си в днешно време... При мъжете проблемите са къде, къде по-сериозни :D

Вземи стани жена, че да ти олекне :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех да му кажа, но разбрах, че той си харесва друга... =)

Обърни очичките си в друга посока. Огледай се в страни. Сигурно има толкова много хубави неща, които не си забелязала, защото си гледала само в него.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно ти казва, Тигричката........той след време , ще има и друга, и друга ......., а нима ти твоите най-хубави /повтарям най-хубави/ години ще ги посветиш на това да броиш приятелките му ??? Другата седмица , да се представиш тук с нова идея за някой , който ........наистина харесва теб .......и ти до сега не си забелязала! Беж, че като те почнаааа! :mad::* :*

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех да му кажа, но разбрах, че той си харесва друга... =)

Четейки първият ти пост останах с впечатлението, че това момче е твърде суетно.

Тази му суета се изразява в желанието му да бъде харесвано от всички момичета и да предизвиква ревност у тях, прехвърляйки вниманието си върху следващата "жертва".

Такива момчета са повърхностни в отношенията си и оставят много болка и обида в момичетата, които се влюбват в тях.

Поради това бих те посъветвала да останеш още известно време встрани от действието, за да имаш възможност да прецениш правилно човека, когото харесваш и да вземеш решение как да действаш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите. Наистина много ми помагате. В интерес на истината, има момче от класа ми, което ме харесва. Той не ми е казал, но аз просто го виждам. (Каква ирония - при някои хора е толкова лесно да се разбере) Но се чувствам гадно, защото това момче е в същата ситуация като мен спрямо този, когото харесвам... И аз не мога да направя нищо, защото чувствата ми се различават от неговите... Писна ми, но през целия си досегашен живот, колкото и малък да е, винаги се случва точно това. И в един момент осъзнавам, че през цялото време съм отрязвала хора, които са ми признавали чувствата си, а аз самата никога не съм имала връзка. Понякога се замислям дали не съм лош и егоистичен човек...

Редактирано от smile_to_me (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е много забавно... Такъв е живота...пубертета и подобни чувства в тази възраст! Ама няма никакъв проблем...н и к а к ъ в! ( Пубертетът може да стигне и до 20-годишни в някои случаи ) ------------------------------------------------------------------ Що за жена ...бъдеща ще сте и колко лоша се чувствате в момента е Ваш проблем! Лятото вероятно ще Ви смени и момчетата и кахърите! Това е резултатът от биология и естествени сърбежи... и от наличието на мозък ... уж най-развитият на планетата. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите. Наистина много ми помагате. В интерес на истината, има момче от класа ми, което ме харесва. Той не ми е казал, но аз просто го виждам. (Каква ирония - при някои хора е толкова лесно да се разбере) Но се чувствам гадно, защото това момче е в същата ситуация като мен спрямо този, когото харесвам... И аз не мога да направя нищо, защото чувствата ми се различават от неговите... Писна ми, но през целия си досегашен живот, колкото и малък да е, винаги се случва точно това. И в един момент осъзнавам, че през цялото време съм отрязвала хора, които са ми признавали чувствата си, а аз самата никога не съм имала връзка. Понякога се замислям дали не съм лош и егоистичен човек...

Ти не си в пубертет, това са чувства , които владеят цял живот! Няма възраст за това да бъдеш влюбен , но както се казва в една /доста стара песен/ много е лесно да бъдеш разлюбен на 20, но трудно е над тази възраст! Никой , никога не е застрахован , че няма да го сполети стихията на чувство, което е смятал за отдавна преминало! за останало някъде в детство, пубертетство и т..н./до някъде до тук написаното е послание към други потребители/ ! А сега.........мисли за себе си и за това , което може да ти достави спокойствие , уют и тихо щастие ......! И да знаеш , че "клин клин избива", умно момиче си и ще разбереш какво искам да ти кажа с това! Търси и ще намериш, света е пълен с чувства, любов и добри хора! И пак пиши........искрено /в мисълта си /съм с теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато бях ученик,имах същият проблем.много сладко момиче от моят клас,стоящо на съседната редица на един чин. и аз като теб не и казах,дори и не и намекнах колко заинтересован бях.стоях на една страна гледайки я в точка.колко уроци съм изпуснал и колко двойки ми написаха,не е за вярване. сега вече голям,осъзнавам,че непрекъснато се сблъсквам с този проблем от подобно естество.не точно жени,а във всичко.някой ми паркирва пред гаража,на работа ме глобяват заради трети лица.по някога ме изкарват виновен по-погрешка и аз си трая.може да не го обяснявам както трябва,но искам да кажа,че от такива мълчания се чувствам прецакан. още си малка,но един ден ще разбереш,че от мълчанието ти си изгубила една любов,а утре нещо друго. :) решителност е основа да добър характер. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички сме минали по този път! Обаче до ден днешен съвсем е очевидно,че огромният процент на проблемите между половете си остава в надмощието на животинските инстинкти за сметка на разума... Случва се и на старци... :) -------------------------------------------------------------------- По-горе за чувствата: Всички имаме чувства и в тия отношения боли повече от загуба на пари! Иначе съм бил хлапе,когато гледах класическият филм "Ромео и Жулиета". Бога ми!Там главните герои са надминали темата... А дали е от Шекспир или друг - няма никакво значение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от Goshoyy
      Клавиатурата на Samung на кирилица когато е не забива, но когато обърна на латиница, буквите се показват с известно закъснение което е доста фростриращо когато искаш да напишеш нещо бързо преди да си го забравил.Когато съм с различна клавиатура ( някоя свалена от Google Play проблема го няма и всичко върви както трябва.Та въпроса ми е как може да оправя проблема.Пробвал съм с рестартиране на телефона,връщане на фабричните посъветвайте ме какво да правя, искам да използвам клавиатурата на Samsung тъй като е доста удобна и не е претрупана с реклами и ненужни бутони?
    • от Justluck8
      Здравейте, имам следният проблем: Дънната платка е: Asus p8h67-m le - има 6 SATA порта от които 4-SATA 2 и 2-SATA 3. Към SATA 3 портовете са закачени едно SSD и едно HDD, а към единия от SATA 2 портовете ми е CD/DVD у-вото. Проблема е, че SATA 2 портовете изобщо не отчитат в Bios-a да има закачено у-во на тях. Пробвах да сменя да сложа HDD-то на SATA 2, но отново изобщо не го отчита като свързано, а когато са свързани към SATA 3 няма никакъв проблем. Т.е. hdd-то и ssd-то работят, но CD/DVD у-вото - не. Другото което е в BIOS-а нали се избира интерфейса по който са свързани м-у "AHCI" и "IDE" и за SSD-то трябва да е на AHCI, но за cd-dvd у-вото трябва да е на IDE доколкото знам, а дънната платка не ми дава избор за всеки порт поотделно, а само един интерфейс. Възможно ли е sata 2 портовете да не работят по някакъв начин? и другото, което искам да спомена, че CD/DVD у-вото се отваря и затваря, но просто няма връзка с дъното и не изкарва никаква информация... ще прикача и снимки как по-точно са свързани към дъното.

• от prolife
      Здравейте, приятели! Понеже в момента съм с много малък от страна на капацитет HDD ---> 150gb, който ми ограничава доста работата с КС.    Имам следното запитване към вас:

Да си закупя :

SSD, което ще разделя на два дяла. ---> http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=49884 HDD, който ще разделя на два дяла. ---> http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=46943 SSD, което ще ползвам за дял C (OS) и HDD, който ще ползвам за дял D. --> следователно  и двете с по малък капацитет.  
      Не съм много запознат с актуалните външни запаметяващи устройства(дал съм примерни). Мога да си позволя да дам около 450 лева за да подобря проблема с който съм се възпрепятстван. Просто не ми е ясно, кой е най-алтернативния вариант.

• от prolife
      Здравейте.

Реших да си сменя стария монитор, тоест "кашон" с нещо по адекватно.  Не съм запознат много със съвременните монитори. Целта е, избора  ми да е един път и  до 500лв. Наскоро си закупих  нова видеокарта --> GeForce GT730. В спецификациите й, пише че поддържа 3D Vision. 
             Насочил съм се към марките BenQ i Acer и към модела --> Acer Predator GN246HLBID, защото е монитор, който поддържа NVIDIA® 3D LIGHTBOOST™ технология NVIDIA® VISION™.

изборът ми..

ПО-ЗДРАВИ!
      Приемам всякакви критики и мнения, благодаря предварително!     компютърната ми система за вмомета....    

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.