Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Hanibal_Lektar

"Двама мъже и половина" заменя "Господари на ефира" по bTV

Препоръчан отговор

"Двама мъже и половина" заменя "Господари на ефира" по bTV ... а къде отиват "България търси талант " , "7 часа разлика" ? :ohmy:

Публикувано изображение

От днес, 6 април, зрителите на bTV ще могат да се посмеят с любимите си герои от "Двама мъже и половина" - всеки делник от 16:30 ч. и 23:30 ч.

bTV Media Group няма да излъчва предаванията "Господари на ефира” и "Пълна лудница” в програмата на своите телевизионни и интернет канали. До това се стигна, след като bTV официално изиска от "Глобал вижън" дължимата по договорите прецизност в отношенията между двете страни, а от своя страна продуцентската компания пожела да прекрати предсрочно тези взаимоотношения.

Независимо от факта, че рейтинговите резултати на "Господари на ефира” за изминалото шестмесечие са с близо 28% по-ниски спрямо периода октомври 2009 - март 2010, когато предаването стартира в ефира на bTV (Източник: GARB, TG18-49) и независимо от увеличаващите се финансови ангажименти на медията по отношение на предаванията, bTV продължи да изпълнява коректно своите задължения.

Въпреки огромните инвестиции, които bTV Media Group направи в предаванията "Господари на ефира” и "Пълна лудница” през последните няколко години, колегите от "Глобал вижън” предпочетоха да прекратят взаимоотношенията си с медията. bTV Media Group приема този факт за даденост и им пожелава успех.

bTV.bg

Лично мнение : За формя се ОГРОМЕН медиен скандал ... да видим кой ще излезе сух от него !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При 60% гледаемост на БТВ в национален мащаб, това си е пореден ход в посока промиване на мозъци....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мнение : За формя се ОГРОМЕН медиен скандал ... да видим кой ще излезе сух от него !!!

В Блиц пише, че bTV е пробвала да цензурира съдържание и затова са се отказали. Не бих се учудил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При 60% гледаемост на БТВ в национален мащаб, това си е пореден ход в посока промиване на мозъци....

Прав си ... и то го сменят със стари серии на "Двама мъже и половина" ... гледани 200 000 пъти ! Всички много добре знаят какво става в епизодите ... да им се чуди човек ?!?

Ето я информацията спомената ни от flare ...

bTV опитали да цензурират “Господари на ефира”

Опит за цензура от страна на bTV и отказ на “Глобъл вижън” да се съобрази с него, била причината “Господари на ефира” и “Пълна лудница” да паднат внезапно от програмната схема на телевизията.

“Те настъпиха много яко интересите на bTV и някои техни бизнеспартньори, и шефовете тук полудяха”, разказаха за БЛИЦ от екипа на т.нар. американска телевизия. Никой обаче, освен Апостол Пенчев, Вики Политова и братята Халваджиян не знаел заради кое точно разследване се е стигнало до крайната мярка.

“От два месеца зрее напрежение между телевизията и продуцентите и очаквахме това да се случи, но след края на сезона. За всички е изненада, че става по никое време”, допълниха от медията.

В момента шефът на “Глобал вижън” Джуди Халваджиян обсъжда с екипа си какви по-нататъшни действия да се предприемат към bTV.

blitz.bg

хмммм ... прилича ми на новина от жълт парцал ... а не от сериозна медиа !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмммм ... прилича ми на новина от жълт парцал ... а не от сериозна медиа !

Ами то Блиц какво е, ако не жълт сайт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то Блиц какво е, ако не жълт сайт...

Приятелю , имах го за някаква 2 % надежност ... ама явно съм в грешка ... !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю , имах го за някаква 2 % надежност ... ама явно съм в грешка ... !

Понякога информацията която ни поднася БЛИЦ отговаря на истината. :)

В случая ми се струва, че bTV ще загуби част от зрителската си аудитория.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би някои "джетълмени" не искат да им гледаме "кирливите" ризи! Все ще се намери кой да приюти Господарите и проф.Вучков с неговите Времена и нрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично от всички забавни предавания в ефира най-много харесвах "Господарите" и "Пълна лудница"... Дано поне ги вземат ТВ-7, че да имат национален ефир...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мен не ме вълнува, защото не ползвам телевизор, нито ме кефи нещо си от гореизброените че да го гледам онлайн

дреме ми къде ще си ги местят

:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше въпрос на време ,господарите на настъпят някой по мазола. Сега поне се вижда,че бтв май не е чак толкова демократична телевизия,колкото се изкарваха. Засегнати бизнес партьори ? .. ами дори и като бизнес партьори,щом са ги сбарали в издънка,са ги показали ... това супер много издига Господарите в очите ми...евалата. Преди време НоваТВ направи подобна грешка ,и разкара най-гледаните си предавания от ефира.Започнаха от един уважаван журналист от сутрешния блок,след това Милен Цветков,и Господарите.Така не остана какво да се гледа по Нова,и някъде четох че рейтинга им се стопил. Сега БТВ ,могат да махнат и Слави,и комиците ,и на тяхно място да сложат още фереджета,и вече могат да добавят към ставката (онова което седи горе в лявата част на екрана) някоя чалма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...bTV е пробвала да цензурира съдържани...

Пробвала? :D Най-поръчковата медия в БГ, най-сериозната машина за промиване на мозъци е пробвала? :lol6:

...В случая ми се струва, че bTV ще загуби част от зрителската си аудитория.

Едва ли. Масата иска забавление. Въобще не я интересува каква помия я залива от екрана. Щом там са казали, че нещо трябва да е смешно, масата се смее. Щом там са казали, че поредната управленска глупост е добра за народа, масата вярва. Никой не гледа фактите, всички само чакат да бъдат излъгани от екрана, за да повярват. Досега бълваха помия денонощно и масата ги гледаше. Мислиш ли, че като заменят една помия с друга, ще спрат да ги гледат?

...Сега поне се вижда,че бтв май не е чак толкова демократична телевизия,колкото се изкарваха...

Тъй като пазарната икономика е част от демокрацията, то БТВ е демокртична телевизия - правят всичко за пари :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвала? :D Най-поръчковата медия в БГ, най-сериозната машина за промиване на мозъци е пробвала?

Използвах тази дума, защото (според статията) не са успели, каквото са искали - т.е. "Господарите" да излъчват, каквото им се каже. Дали бТВ промива мозъци и дали е поръчкова не знам и ми е все едно - аз телевизия не гледам. :D

Сега поне се вижда,че бтв май не е чак толкова демократична телевизия,колкото се изкарваха.

Тъй като пазарната икономика е част от демокрацията, то БТВ е демокртична телевизия - правят всичко за пари :D

"Демократична телевизия." - Да не би с избори да се определят шефовете ѝ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че като заменят една помия с друга, ще спрат да ги гледат?

Познавам хора, които гледат всички помии и им се радват.

Аз съм от хората, които не обичат да гледат телевизия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Господарите бяха интересни, но не бяха сЪщите, както когато бяха в НОВА ТВ. Още с пЪрвото предаване по бТВ се усети разликата. Може и това да е една от причините за спадналия медиен интерес. Друга причина е и учудващия кЪсен час на излЪчване. Аз лично ги харесвам, но повече ги харесвах при Нова ТВ. Дано отидат в ТВ в която ще го направят както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината Е Някъде Там... :wink12:

Това е възможно най-точният отговор в такава ситуация - всяка страна счита, че права за себе си, че е прецакана от другата, че раздялата е в интерес на зрителите, бля, бля, бля...

"Пълна лудница" зацикли тотално в новия си сезон, от хит комедия се превърна в блудкав сериал. Да не говорим, че поредицата "обиколи" едва ли не всички дни от седмицата и накрая бе закотвена в най-неподходящия момент - в съботната вечер.

За "Господарите" да не говорим - в 23:30 ч едва ли голяма част от тия, дето са на работа на следващия ден, са будни, да не говорим, че в самото предаване непрекъснато се афишираше каква "власт" има това предаване, което често изобщо не отговаря на истината, съдейки по не един или два коментара, но както и да е.

Поръчкова или не, bTV е медията, която е лидер на тв пазара и си гледа интереса. А той в момента е свързан с турски сериали - може да са блудкави, тъпи, наивни, елементарни; може да са висша форма на филмовото изкуство, да имат купища достойнство, но така или иначе, тия филми по една или друга причина се търсят и гледат повече от масово. Времето се затопли, вечер в 20 ч като изляза на терасата, кварталът буквално гърми от усилени до дупка телевизори, по които върви драмата на Фатмалюл, или там каквато е. И май само у дома тия филми не се гледат. Не упреквам никого, всеки си има право на избор. Но не упреквам и bTV, че си греда интересите. А на който не му харесва, просто сменя канала... стига да има друг, на който да се спре.

Фен съм на "Двама мъже...", но силно се надявам, че само временно ще запълват ефира, защото колкото и да е интересен един сериал, то в някакъв момент той става банален.

Що се отнася до упреците, че bTV е поръчкова медия, бих помолил някой от критикуващите (не, не съм адвокат на медията!) да ми посочи кой българска медия не е такава, та да я гледам само нея.

..."Демократична телевизия." - Да не би с избори да се определят шефовете ѝ?

Със сигурност не, и добре, че е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема с турските сериали е много дЪлга. Те са като чалгата - всеки казва, че не слуша а като се прибере си дЪни чалга в несфяст - така е и сЪс сериалите (турските). За мене това е простотия. Като цяло "сапунките" за мене са простотия, а пЪк турски - направо не ги понасям. Забранил сЪм и на децата ми да гледат подобни неща, за разлика от други родители които гледат заедно с децата си тази пумия. Но май се отплеснах. "Двама мЪже" се превЪрна като "Приятели" - няма ТВ която да не го е давала по няколко пЪти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, до къде стигна светът, добре че в последните 7 че и повече години не гледам телевизия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в допълнение мога да кажа понеже гледам много ви мъчну за тия Господари -

те са подлоги, сори за определението, но не намирам друга такава дума, а да, и дупедавци също става.

Писали сме им писма екипа ни -

глас в пустиняяяя.

Защо мълчат ли -

ами защото те не закачат големите риби затова, правят си цирка с дребни шарани.

Отвратена съм от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние сЪщо имаме едни проблеми тука които засягат около 400 семейства. Бяхме им писали няколко пЪти и нищо. Накрая намерих телефона на кореспондента им за Бургас. Дойде пич-а (Стойчо), много пекан. Ентусиазира се от проблема и каза, че трябва да го одобрят - но познай - глас в пустиня. Наистина обслужват интереси, както и цялата медия. Понякога даже се учудвах как правят репортажи за абсолютни и излишни глупости. Дано да отидат в медия която няма да им налага толкова много някакви зависимости. И пак за последно ще кажа, че в НОВА ТВ бяха по-добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за всички, дето им е мъчну

Ще има "Господари на ефира"

Популярното шоу "Господари на ефира", което неочаквано изпадна от ефира на Би Ти Ви, ще продължи да се снима.

Новите епизоди обаче може би ще се качват само в сайта на предаването (Gospodari.com), разкри продуцентът Джуди Халваджиян, цитиран от в. "Стандарт".

още тук

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4712131

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

“Господарите” се завръщат в ефира на НОВА?

Компанията на Джуди Халваджиян “Глобал вижън” еднолично е решила да прекрати договора си с телевизията, а причините за това били комплексни. Сега хитовото предаване отново се завръща в Нова тв, на която шест години беше запазена марка. “На този етап нищо не можем да коментираме”, каза за БЛИЦ Силва Зурлева, но не отрече рокадата.

Най-доволен от новината за падането от ефира на bTV на шоуто „Господари на ефира“ беше проф. Юлиян Вучков. „Най-после това гавраджийско шоу е свалено! От години обяснявам, че те не са обективни. Проклел съм ги още преди две години“, заяви той пред в. „Всеки ден“.

Господарите на 9 години - 30 март 2012

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Красимир Гергов опънал чадър над експрезидента, братя Халваджиян преговарят с Нова и ТВ7

“Господари на ефира” си тръгнали от bTV заради ... Георги Първанов! Експрезидентът, който има силни позиции в медията, бил бесен от атаките на “Господарите” срещу него, научи “ШОУ” от свои източници в bTV. Откакто сдаде поста, той търсел всякакви начини да спре комедийното шоу да показва гафовете му. Босът в сянка на американската телевизия Красимир Гергов опънал здрав чадър над него, но не успял да пречупи “Господарите”. Именно това довело до “развода” между медията и хитовото предаване.

"Господари на ефира" спрени заради Първанов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Красимир Гергов опънал чадър над експрезидента, братя Халваджиян преговарят с Нова и ТВ7

“Господари на ефира” си тръгнали от bTV заради ... Георги Първанов! Експрезидентът, който има силни позиции в медията, бил бесен от атаките на “Господарите” срещу него, научи “ШОУ” от свои източници в bTV. Откакто сдаде поста, той търсел всякакви начини да спре комедийното шоу да показва гафовете му. Босът в сянка на американската телевизия Красимир Гергов опънал здрав чадър над него, но не успял да пречупи “Господарите”. Именно това довело до “развода” между медията и хитовото предаване.

"Господари на ефира" спрени заради Първанов

Мойра , ама направо защо не са написали CNN , EuroNews и всичката пишеща медия по света ! Такова смешковци са “ШОУ” и БЛИЦ ... имам чувството че ги пише 15 годишната ми племеничка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.