Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся евтина хост машина ,за да си направя един Майнкрафт сървър 24/7. Моля да ми кажете ориентировъчна цена и да ми дадете параметрите на машината!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търся евтина хост машина ,за да си направя един Майнкрафт сървър 24/7.

Моля да ми кажете ориентировъчна цена и да ми дадете параметрите на машината!

Готин аватар. Не става номера. Ако не Ви е проблем да си направите сървер, значи едва ли Сте лаик в бизнеса и вероятно сам знаете къде са добри офертите за хостване. Впрочем, какво стана с рекламата на другия free(ама не съвсем) to play бг сървер от предишният епизод от сагата за строителните плочки? Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно съм тъп не разбрах нищо ... за кой free(ама не съвсем) to play и за коя сага ама сериозно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно съм тъп не разбрах нищо ... за кой free(ама не съвсем) to play и за коя сага ама сериозно !

За да не играем на гадаене, кажи с какъв бюджет разполагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа AMD Opteron 8 core 16 GB Ram 3x500 GB - RAID0 1x2000 GB - Backup Машината е колокирана в дата център в София. Пиши ми ЛС ако имаш интерес.

Редактирано от vladi246 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

3x500 GB - RAID1

Искате да кажете че сте направили огледални 3 диска? С какъв контролер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По спомени машината е с дънце на supermicro а контролера LSI обаче колегата да потвърди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искате да кажете че сте направили огледални 3 диска? С какъв контролер?

Моя грешка, извинявам се! В момента машината работи под RAID0 ( Stripe )

По спомени машината е с дънце на supermicro а контролера LSI

обаче колегата да потвърди

Да! Машината е с supermicro дъно, а контролера не помня, трябва да проверя. Редактирано от vladi246 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моя грешка, извинявам се! В момента машината работи под RAID0 ( Stripe )

Да! Машината е с supermicro дъно, а контролера не помня, трябва да проверя.

Не звучи разумно на машина, която трябва да работи 24/7 да се слага RAID0.

И питах за контролера заради трите огледални диска. Има и такива случаи, когато хората искат наистина да повишат сигурността много и парите не са проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Moля предложете ми нещо до 500 лева ! Което може да поддържа един МС сървър . Няма да взимам под наем търся си собствен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами не! Определения на потребителите не се дават по принцип, защото са в разрез с правилата на форума. ;) Това не забранява, ако те сами си казват какво-що :ph34r:. Не виждам защо трябва и какво въобще значи сериозно отношение към тази тема? Така че да се заемем сериозно, за да разберем кой точно тип хостинг Ви е нужен и най-добре удовлетворява нуждите Ви, или просто ще се нахвърлим да търсим само и единствено между ценовите предложения на готови хостинг планови оферти от фирми предлагащи такива услуги? Защото понякога това може да излезе по-евтино от закупуването на техника и нейната поддръжка. Техниката(ако наистина желаете да предложим компютърна конфигурация), каква ще бъде зависи от очакванията за нейната заетост, ако очакванията са твърде ниски спрямо действителният брой заявки, може и да не е достатъчен ъпгрейд на вече закупена щайга, а да се наложи да се купува следваща поред нова машина...И така?

Хостинг типове!

Виждам че вече има и посочен бюджет... и не напълно адекватно предложение поради конфигурацията на работа на дисковият масив...За тази сума може да се погледнат и втора ръка сървърни конфигурации, но пък там е вероятно чаркалъка да е някъде около лимита му за гарантирана без дефектна използуваемост....

Евтини виртуални сървъри by Google

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Moля предложете ми нещо до 500 лева !

Което може да поддържа един МС сървър .

Няма да взимам под наем търся си собствен !

Драсни ми на Skype имам добри оферти за сървари.. и хостинг..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от PiroEfekta
        Здравейте,
        Изведнъж реших, че искам сървър машина за у нас. Проблема е, че съм малък лапешник и имам basic познания по Linux, но пък наистина искам да се науча.
        Въпроса ми е: заслужава ли си да дам към 150-200 лева за някаква г/д здрава машина и да се уча на нея, като в процеса мога да хоствам на някой друг лапешник Minecraft сървъра. Или е по-добре да не скачам в дълбокото и да се уча на виртуалка на моя компютър и някой ден като съм готов да си купя сървър?
      • от SouRCe
        Здравейте!
        Тази конфигурация с която разполага лаптопа ми става ли за тежки игри разбира се с намалена графика. 

Игрите които искам да играя са:
        Battlefield 4 
        Call of Duty Ghosts 
        Watch Dogs 

Това са игрите които искам да играя и си взех този лаптоп въпреки че е слаб за тях специално за тях и очаквам да ми кажете дали ми става видео картата за подобна графика защото нещо не беше наред видеокартата като си пуснах Watch Dogs.

Конфигурация на лаптопа Lenovo G510:
        Intel Core i5 двуядрен 2.5-3.10 GHz
        AMD Radeon R5 M230 2GB DDR3
        Вградена видеокарта Intel® HD 4600 4GB споделена памет
        8 GB DDR3
        1000 HDD

Това са главните спецификации по които да ми кажете дали ще ми тръгнат на ниски ефекти игрите. 
        И един въпрос: Как да си подобря качеството на картината чрез настройките на видео картата. 

• от V. Georgiev
        Здравейте Можете ли да ми препоръчате някоя хубава мишка до 40 лв ? Малко поразгледах и харесах следните : Gigabyte Force M7 Thor , A4tech Bloody v7 или v8 . Давайте мнения коя от трите да взема или предложения за други мишки. Благодаря предварително
      • от Daniel96
        Здравейте, понеже нищо не намирам в гугъл за фирми, които хостват майнкрафт сървъри, се чудих дали някой знае за такава. Става въпрос не за човек с компютър ами предприятие, което се занимава с това 
        Да отбележа, става въпрос за български хостър.
        Благодаря.
      • от Daniel96
        Преди бях клиент на bullboard.com ако не се лъжа, това е форум с phpBB. Всичко беше наред, докато не го затвориха. И в момента си търся нов хост, сървър, който предлага phpBB форуми. Става въпрос за безплатен и да не е free-forums.org Ако някой знае благодаря !
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.