Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изтеглих си последната версия на jetAudio 6.2.6 и след това Updatе-та. Инсталирах си програмата, разархивирах ъпдейта в папката на jetAudio, но все още в Preferences/Sound, не мога да маркирам 32bit output... или Enable DRC, излиза ми следното съобщение "Plus version or Sound Extension pack is required to enable andvanced sound output option suck 32bit output. or DRC and Dynamic LImiter. Do you want to visit our homepage for more information".

Също така искам да питам дали има възможност както в WinAmp-а(с Q беше там :blink: ) да наглася коя да е следващата песен.

Благодаря предварително ;)

Редактирано от Funkdoobiest (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само не разбирам какво печелиш от 32 битово възпроизвеждане. Звуковата ти карта в най-добрия случай е 24 битова, а и те не са евтини. Разлика в качеството РЕАЛНО няма да усетиш. Вече в зависимост от това как еквалайзера се справя с различните режими, тогава може би да. Winamp, например, при използване на 24 битово възпроизвеждане с ИЗКЛЮЧЕН еквалайзер е едно и също със 16 битово. След включване на еквалайзера се променя, но това се дължи на алгоритмите, чрез които той обработва информацията.

Музиката е 16 битов формат. Повече от това полза няма.

Колкото до това съобщение: оставам с впечатление, че просто не го разбираш. Казва ти, че му е нужна по-висша версия или разширение за да се подкара и те пита дали искаш да посетиш сайта за повече информация.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е 32 sad.gif , но е 24 :P . Добре тази настройка я игнорираме, а това че не си отговорил за нагласянето на следваща песен, значи липсва такава настройка :) ,така ли да го разбирам ?

пп: всеки път, като отварям плейлиста ми зарежда всички песни(6000), няма ли начин да не го прави ;(

Редактирано от Funkdoobiest (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не. Разбирай, че не знам дали има такава. Не работя с JetAudio. Потърси из нета инфо. По принцип ме съмнява да има, но не е изключено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бихте ли ми казали от къде се изключва изскачащото прозорче на JetAudio-че не знам английски и не мога да се оправя

sad.gif

Това долу до часовника,като започне песен и излиза балонче с инфо-дразни ме и не искам да го гледам,но къде му е човката нямам на идея

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Бихте ли ми казали от къде се изключва изскачащото прозорче на JetAudio-че не знам английски и не мога да се оправя

sad.gif

Това долу до часовника,като започне песен и излиза балонче с инфо-дразни ме и не искам да го гледам,но къде му е човката нямам на идея

:)

Виж стр.4 в частта посветена на Display (Дисплей): от ръководството (третата снимка отгоре надолу) има опция Display->Balloon, там би следвало да има отметка за показване или скриване на изкащото прозорче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-после ги намерих тия балони,имаше човки знаех си biggrin.gif

И доста ценни неща правело това JetAudio

Много ти благодаря

:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.