Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как става това TFTP свързване ?

Препоръчан отговор

стъпките на това което си ми постнал. написано е на англииски и не мога да ги разбера точно къкво трябва да напиша

Здрасти, извинявай за късния отговор.

Спомняш ли си кой беше стария фърмуер (Фърмуера преди update) ? Ето първа и втора част, където е описана процедурата детаилно, но вместо разширение .chk напиши името на фърмуера.bin

На кратно:

Статираш tftp сървър в рутера, който чака компютъра да му подаде фърмуер. За пускане на TFTP от компютъра прочети тук.

Ето и клипче как да си направиш конфигурацията на TFTP-то на компютъра. Задаваш на компютъра статичен адрес в мрежовата карта например IP address: 192.168.0.2 и mask 255.255.255.0 и запазваш промените

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 83
  • Създадено
  • Последен отговор

извини ме колега.  но ми се струва, че от последните 4,5 поста нещата доста се разбъркаха ти си ми постна 3 различни начина за дебрик. но нито един не трагна. Разликата от моя рутер и другите е, че аз си имам меню с опций както бях постна по рано. но никаде не бе описано как става с тях.!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извини ме колега.  но ми се струва, че от последните 4,5 поста нещата доста се разбъркаха ти си ми постна 3 различни начина за дебрик. но нито един не трагна. Разликата от моя рутер и другите е, че аз си имам меню с опций както бях постна по рано. но никаде не бе описано как става с тях.!

Писах на Tenda support и чакам отговор, за да сме сигурни какво правим. Спомняш ли си коя беше версията на фърмуера преди да го брикнеш ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай това :

Задаваш на мрежовата карта статичен адрес например 192.168.0.5 и маска 255.255.255.0, шлюз по подразбиране 192.168.0.1 и закачи с LAN кабел към някой LAN порт на рутера

пробвай това, само че вместо 192.168.1.1 пишеш 192.168.0.1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ne stava. edinstvenia nachin e prez menuto i tftp servara no neznam koi sa stapkite

писах на Тенда и чакам да ми отговорят. След като получа отговор ще го постна тук

Коя е точната версия на фърмуера ? В сайта им има много версии 5.07, но коя е твоята ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, извинявай но отговора от Тенда се забави.

Казаха, че не знаят как става и да се обърнем към repair shop. - Не им вярвам.

Може да пробвам да пуснем тема в този раздел на dd-wrt forum

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване