Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Стартира конкурс за изработването на лого и мото с голяма награда

Препоръчан отговор

Здравейте,

виждам, че тук сте се събрали хора с интереси в сферата на графичния дизайн.
Основната ми идея е да ви кажа за
старта на един конкурс, в който може да се включите, защото няма възрастови или
някакъв друг вид ограничения.

Става дума за конкурса за изработване на лого и мото на Земеделската програма
за разивтие на селските райони. Няма и никакви творчески ограничения, а
наградата е 5 000 лева. Според мен още по-готиното е, че ще се гласува онлайн и
всичко ще явно през цялото време.

Вероятно аз самата ще направя нещо, но тъй като е готино да има конкуренция и
добри предложения, затова ви информирам. Ето тук прочетох правилата и всичко
около конкурса: http://prsr-konkurs.eu/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

виждам, че тук сте се събрали хора с интереси в сферата на графичния дизайн.

Основната ми идея е да ви кажа за

старта на един конкурс, в който може да се включите, защото няма възрастови или

някакъв друг вид ограничения.

Става дума за конкурса за изработване на лого и мото на Земеделската програма

за разивтие на селските райони. Няма и никакви творчески ограничения, а

наградата е 5 000 лева. Според мен още по-готиното е, че ще се гласува онлайн и

всичко ще явно през цялото време.

Вероятно аз самата ще направя нещо, но тъй като е готино да има конкуренция и

добри предложения, затова ви информирам. Ето тук прочетох правилата и всичко

около конкурса: http://prsr-konkurs.eu/

После защо са изхабени парите от хазната на държавата по какви ли не проекти....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

После защо са изхабени парите от хазната на държавата по какви ли не проекти....

Всъщнпост хазната  няма и капчица роля в цялата работа. Програмата е европейска и парите идват точно от ЕС и даже промяната е по желание на ЕС, а не на България!

Вече прочетох доста около този конкурс, така че подобен коментар е напълно излишен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщнпост хазната  няма и капчица роля в цялата работа. Програмата е европейска и парите идват точно от ЕС и даже промяната е по желание на ЕС, а не на България!

Вече прочетох доста около този конкурс, така че подобен коментар е напълно излишен!

Вие хубаво сте прочели коментарите, но явно сте пропуснала оня, където се посочва земеделският министър на фокус. Иначе нищо лично. А коментара на колегата си е съвсем на място, мило момиче!

http://www.kaldata.com/forums/topic/207191-%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%84-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D1%83%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B0-%D1%81-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D1%81/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А вие явно, мило момиче, сте пропуснал да проверите информацията си докрай: http://www.dnes.bg/politika/2013/02/12/ne-me-razsledvat-ot-olaf-otseche-naidenov.179949

Според мен е важно да се отбележат мнения около конкурса, а не около министъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А вие явно, мило момиче, сте пропуснал да проверите информацията си докрай: http://www.dnes.bg/politika/2013/02/12/ne-me-razsledvat-ot-olaf-otseche-naidenov.179949

Според мен е важно да се отбележат мнения около конкурса, а не около министъра.

Той може и да е отсякъл "

Не ме разследват от ОЛАФ, отсече Найденов"

но ОЛАФ още не са отсекли, а парите са от ТЯХ, кукло. И погледни "чичовото" аз не съм "момиченце" Половете по софийско нещо ги бъркате напоследък! Скрита или не, аз те виждам "момиченце"

"Според мен е важно да се отбележат мнения около конкурса, а не около министъра."

А според мен и много хора от България, е по-важно да се отбележат мненията около министъра а не около конкурса, защото резултата от конкурса може да е като от другия конкурс за логото на България! Виждате долният пост, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво като министърът бил казал, че не го разследват ? Вие какво очаквате да каже, "Да, завъртях парите през мои фирми и направихме процедурите с пъти по-завишени цени, отколкото са реалните пазарни такива, за да може да окрадем колкото можем повече" ? Имате и наглостта покрай всичките скандали, на които ви цъфнаха за пореден път кирливите ризи, да се мъчите неуспешно да привлечете младите хора, та да си избършете ръцете с "видите ли, ето ние правим нещата прозрачно". Да, ама хората не пасат трева, най-малкото младите и интелигентните, които са тук и в цялото интернет пространство и по-добре не се излагайте повече по такива форуми. Не вървят тея евтини номера, така че не ни ги пробутвайте. Това е поредната ви простотия, за която ще отидат един куп пари във ваши хора, вместо в къде по-важни инициативи от харченето на стотици хиляди и милиони левове от данъкоплатци. Още по-лошо е, че не идват парите от държавния бюджет, това само демонстрира, че вече не крадете пари само от българските данъкоплатци, а от тези на целия Европейски съюз. "Конкурсът" и всякакви инициативи около него и свързани с него са безкрайно опорочени вече от вас самите, така че спестете си жалките опити да си вдигнете рейтинга предизборно с такива плоски "инициативи".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента не знам как темата се превърна в пълен абсурд.

Значи на мен случайно ми попадна информация за конкурса и направих тема, защото предположих, че тук има доста хора с интереси в тази област, а какво се оказа, че има много хора с интерес да се изкажат за кражби на пари и министри.

Не знам какво повече да кажа.

ПП: Извинявам се наLZ4JW, че го нарекох "момиченце", техническа грешка... а щом той ме вижда да вземе да ми помогне с една задача за университета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво, тя цялата идея е абсурдна, както и темата ти, не виждам какво се чудиш как е станала такава. Ако ти беше "случайно попаднала" информация за конкурса, последното, което щеше да направиш е да публикуваш информация за него в един от най-посещаваните форуми в България, за да "имало повече конкуренция и да е интересно" и умишлено да си намаляваш шансовете да спечелиш въпросната награда. Да се опитваш да ни убедиш в противното е да ни взимаш за балъци. Което си е обидно. Вместо да се покриете и да ви е срам, вие продължавате да се опитвате да популяризирате нещо, от което хората вече се отвращават. И не, няма да стигне 7000 харесвания страницата във Facebook.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тема за лайкване във фейса ли е това, или за нещо реално. Защото министерствата си имат официални начини за обявяване на конкурсите и странични лица да печелят популярност на техен гръб, ми се вижда твърде нередно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента не знам как темата се превърна в пълен абсурд.

Ами тука има доста дървени философи - просто не им обръщай внимание. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами тука има доста дървени философи - просто не им обръщай внимание. ;)

А ВИЕ можете ли да посочите към коя точно група се числите? Да сме наясно поне за един ЧОВЕК!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъдете всички живи и здрави.

Аз съм долна интригантка, рекламодателка и крада от европейските пари, поръсвам си главата с пепел и по този начин се залавям за разни неща :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Системата ни е така,че на днешно време всичко се краде - хората лъжат.Цените поскъпват - заплатите падат.Накрая пак няма пари.Аз лично смятам,че който и да се наеме да прави това лого само ще е загуба на време.Ама "айде" като му дадат парите може да се похвали тук Хахахх!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от UTRR5471
      Здравейте! Имам малък проблем. Може ли да ми кажете къде точно в паметта на компютъра (в коя папка) се записват стикерите направени във Paint3D? Трябва ми изрязано изображение и заради това. Ако имате други варианти ще се радвам да ги чуя
    • от Yuliana Filipova
      Здравейте! Подкрепете ме като гласувате за мен на този линк в литературен конкурс „Български съвременни любовни романи“ на изд. Bukvite\Буквите
      След като отворите линка, натиснете десния бутон Гласувай, след това трябва да излезне съобщение, че сте гласували успешно. Ако не Ви излезне съобщение, отворете линка през браузър или през друго устройство.

Можете да споделите също с вашите приятели.

Вашето мнение за романа е важно за мен, ако имате въпроси относно книгата пишете в коментарите.

Благодаря Ви!👍🔔❤️

https://love.bgizdatel.bg/project.php?id=40&fbclid=IwAR1BH9Q … ix4DRyor53m8y7gM4
    • от Conception.design.view
      Здравейте, приятели! 

На 20 съм ( февруари 2000) ;

Завърших скоро и да ви кажа ... не претендирам за голяма заплата. 
      Макар и немалкия ми опит и знания в случая съм поставен в доста тегава ситуация и спешно ми трябва някаква работа като графичен дизайнер , logo creator или монтажист на видеа
      за да изкарам някакви читави пари. 

Като цяло имам най - много опит в логогата и също така и във видеата.
      Общо взето в България , а и по света колкото и да си добър в дадената сфера винаги може да не отговаряш на косвените критерии при интервюто за работа при работодателя. 
      Имам регистрация в онлайн обявите , но времето ми е ограничено.
      Там ти отговарят по закон в порядъка от 4 дни до седмица/две.
      И все пак ако имате излишно време , се надявам някой да може да ми помогне и да драсне по един коментар. 
      Също , ако случайно сте се натъкнали или сте чули нещо или пък познавате някого, който търси човек на такъв тип длъжност , също нека пише в темата. 
      Благодаря предварително !

П.С.
      Основното е да мога си покривам прилично разходите за различни видове такси , данъци и вкл. квартира.
      И в крайна сметка 
      за мен е по-важно да си работя по специалността, да навляза още повече в материала, а възнаграждението ще си дойде с течение на времето - ако са доволни от мен,ако съм пожънал някакви резултати. 
      За мен работата е като огледало.
      Отношението ти към нея показва отношението ти към теб и другите . Дали ще се отнесеш безхаберно или с внимание.
      В случай , че търсите човек , подхождащ коректно и сериозно към задачите и поръчките , отделящ внимание над детайлите , съм отворен за всякакви предложения : ) ;
    • от Анита Христова Трифонова
      Ива Тодорова. «Back to Black» - Слепые прослушивания - Голос - Сезон 8
      стил - джаз, соул, фънк, рок, блус и R&B.

• от marketing4
      Здравейте, търся 2-ма графични дизайнери от гр. Варна, които биха проявили интерес към участие в стартъп проект с няколко маркетинг нинджи.
      Пишете ми за повече информация.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване