Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не разбирам. Форумите на Калдейта са на компютърна тема. Какво общо има здравеопазването с компютрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Форумите на Калдейта са на компютърна тема.

Така ли? Откога са само на "компютърна тема"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предлагам да направите раздел медицина и здраве  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Обоснови се малко повече :)

Какво ще пишем там и т.н?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така ли? Откога са само на "компютърна тема"?

<{POST_SNAPBACK}>

И аз това се питам защо пък тоз реши че са само за компютри немога да го разбера :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко коментара и още никой не е казал за какво ще става дума, само успяхте да се нахвърлите на момчето с 63 поста. Явно или не влиза много във форума или не е стигал толкова надолу на страницата :) Та слушаме идеята, въпреки че според мен няма да има много компетентни мнения, защото не си представям да започнат специално да влизат специалисти, пък ние да се правим на такива без да сме - най много да убием някой puke.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е необходимо в този раздел да пишат само хора с медицинско образование има достатъчно статии написани от специалисти, отделна тема на разговор е до колко раздела ще се радва на интерес

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
отделна тема на разговор е до колко раздела ще се радва на интерес

<{POST_SNAPBACK}>

Това е мисля основния въпрос.

Има ли смисъл да правим нещо, което ще си го гледаме 5 човека?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не разбирам. Форумите на Калдейта са на компютърна тема. Какво общо има здравеопазването с компютрите?

<{POST_SNAPBACK}>

има доста сериозна компютърна техника в медицината... но не вярвам въпросния раздел да се напълни с теми за дефектирали ядрени резонанси или компютърни томографи примерно :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко късно е за този раздел. Имаше един медик във форума. И онлайн медицинска библиотека поддържаше. А и други лекари съм засичал да пишат във форума - в секс например - така че сигурно щеше да има кой да пише. Но колко са в момента тези, които ще пишат. Аз не виждам никой в тази тема да е казал:

Да, аз бих се интересувал от този раздел, бих го следял, бих участвал в него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колко коментара и още никой не е казал за какво ще става дума, само успяхте да се нахвърлите на момчето с 63 поста. Явно или не влиза много във форума или не е стигал толкова надолу на страницата :) Та слушаме идеята, въпреки че според мен няма да има много компетентни мнения, защото не си представям да започнат специално да влизат специалисти, пък ние да се правим на такива без да сме - най много да убием някой puke.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Това, което се опитвах да каже, е че колкото и техника да има в медицината не вярвам някой на пише във въпросния форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора аз нямям мн глас в тази тема но не ,че имам нещо против да има тема за Медицина.Ама нали си има тема за всичко останало и там които,иска може да си пише почти каквото си иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам че закъснях с отговора

нямах интернет и тъй

ето например чиста тема за раздела

анкета: Коя е най неприятната болест

въпрос:Смятате ли че е правилно като оръжия да се използват болести и химични оръжия

и такива неща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Пускай темите. Форума е свобдно поле за изява.

Защо ги даваш като пример само? Ще се види каква ще е активността.

А раздел без сериозна обосновка не се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сме засегнали темата с разделите защо не се направят отделни раздели и за любовните проблеми и други с по обширни граници като приятелство например!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Раздели много ама няма кой да пише в някои.Ти направи темите пък ако има активност някой лесно ще ги направи раздели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има достатъчно форуми за здраве, интимен живот и подобни в страната, както и в чужбина. Целта на Kaldata.com според мен не е да става здравен портал, а новинарски. И без това във форум "Всичко останало" може да се обсъждат здравните проблеми и въпроси, а във форум "Секс" - любовта. За мен звучи достатъчно логично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам 1 предложение към вас разбирам че не съм много наясно с нещата но мисля че тези постове с благодарности в теми те като "желания и линкове за песни" са малко излишни не може ли благодарности те да се пращат като ЛС за да не се прават толкова постове само за 1 благодаря

Пример: Цък страница 113

та не че сам против благодарностите напротив но мисля че ако има повече постове с линкове от постовете с благодарности ще е по добре

това е само предложение моля не ме нападаите sad.gif

Редактирано от Wassap (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разумно предложение...в някои теми често четем повече благодарности от колкото по темата...макар и аз да съм благодарила така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не вмъкнете следното правило към вашите правила за предупреждение надявам се да ви допадне.

5.3 Една степен може да бъде премахвана най-малко 1 (един) месец след датата на поставянето й и само от модератора, който я е поставил или от администратор. Ако до 1 месец след извършеното нарушение, потребителят не получи ново предупреждение, то това предупреждение ще бъде премахнато. Ако извършите повторно нарушение през този 1 месец, то ще трябва да мине минимум още 1 месец, за да Ви бъдат опростени всички предупреждения. При достигане на 100% предупреждение, съответния потребител няма да има достъп до форума в рамките на 1 (един) месец, а при повторно нарушение след този период, ще последва постоянна забрана за достъп до форума.
Вземал съм го от друг подобен форум както и добавите следното към замяната на букви с цифри
1.3 Пишете мненията и темите ви на български език. Избягвайте заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. Избягвайте писането на специфични изрази, понятия или думи от друг език на кирилица. Не публикувайте мнения, които нямат пряко значение по темата, а изразяват лично мнение без обосновка (например "яко е", "кефи ме", "не ме кефи", "супер", "готино"). Такива мнения ще бъдат изтривани от модераторите.
А също така и това забелязах че тука липсва като правило
1.6 Не използвайте прекалено голям брой изображения и emoticon-и (картинки), както и не публикувайте прекалено големи изображения, отнемащи много време за да се заредят. Такива са изображенията по-големи от 100kb и размер по-голям от 600x600. Ако все пак се налага да въведете такова изображение, публикувайте го като линк.
Редактирано от car (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз имам 1 предложение към вас разбирам че не съм много наясно с нещата но мисля че тези постове с благодарности в теми те като "желания и линкове за песни" са малко излишни не може ли благодарности те да се пращат като ЛС за да не се прават толкова постове само за 1 благодаря

та не че сам против благодарностите напротив но мисля че ако има повече постове с линкове от постовете с благодарности ще е по добре

Някой път е добре да е нагледно приятелю защото на мен лично са ми сваляли репутацията защото аз съм вдигал на другите без да има за какво,а хората съобразяват и ми помагат с лс. Аз също много пъти съм помагал с лс. но пък така помагам на един а иначе може всеки да види това което съм направил а и благодарностите са добавка ъм помоща и така всичко е открито.после да няма ....ама това ама онова!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали не сьм изтрил някоя благодарност,и неработещ линк.

Ще се заема един цял ден,и ще трия.

Много от началните страници са без благодарности,но пьк линковете вече не работят,поемам задьлжението това в най скоро време да се оправи.

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стига бе, жега е. Да не се преумориш. Внимавай. ;)

Аз не сьм казал сега в жегите приятел,ще чакам да падне снега и тогава.

С чаша винце в рька. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не сьм казал сега в жегите приятел,ще чакам да падне снега и тогава.

С чаша винце в рька. cool.gif

Гадинка си. Само да не се обадиш...!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.